FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8617 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Coś dla kupujących obejrzyj koniecznie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Coś dla kupujących obejrzyj koniecznie"   

Thoya
 Wysłana - 3 sierpień 2012 22:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

miłego oglądania

Thoya
 Wysłana - 4 sierpień 2012 09:05      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli gdzie kupić auto skoro wszyscy handlarze oszukują bo jak nie oszukają to nie zarobią? Przecież uczciwy handlarz nie ma racji bytu?

ccor72z
 Wysłana - 4 sierpień 2012 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

W salonie

Coliber
 Wysłana - 4 sierpień 2012 12:03      [zgłoszenie naruszenia]

każde używane auto jest bite i ma przekręcony licznik, każde używane auto

Bozi nie ma.

Thoya
 Wysłana - 5 sierpień 2012 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co widzę to chyba tak jest że każde używane auto jest bite i kręcone acha i w niemczech jeżdżą sami dziadkowie w niemcach nie ma młodych ludzi którzy jeżdżą autami

Tomafos
 Wysłana - 5 sierpień 2012 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

nie popadajmy w przesade.poza tym co ozacza bite auto,ze zostawia dwa slady za sobą albo nie ma poduszek czy jak jest lekko obtarty i polakierowany??bo przez te 200 pare tys nie jest mozliwe zeby auto nigdzie nie było obtarte czy odbite......albo są zrobione albo sa z takimi obtarciami juz kupowane.

sam wiem ze nie mam wszedzie orginał lakieru a dałem za auto nie mała kase,ale ja wiem ze zawsze cos moze sie przytrafic a nie dałem za auto w salonie ponad 200kzł.Poprzednie auto nie miałem nigdzie lakierowane,ale poobcierane było i wgniotek mialo tez kilka....obicia od kamieni itd itp

Zmieniony przez - Tomafos w dniu 2012-08-05 23:06:50

Zmieniony przez - Tomafos w dniu 2012-08-05 23:07:41

Więc z punktu,mając na uwadze,
że ewentualna krytyka może być...tak musimy zrobić,żeby tej krytyki nie było..
tylko aplauz i zaakceptowanie....(..)

Thoya
 Wysłana - 5 sierpień 2012 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

Auto jest bite jeśli przedni zderzak dotknie tylnej szyby w innym przypadku auto jest bezwypadkowe, a przebieg 200tys.km to ciężko jest w Polsce znaleść zazwyczaj liczniki są kuplane do 160-180tys.km

Tomafos
 Wysłana - 6 sierpień 2012 11:47      [zgłoszenie naruszenia]

ale dlaczego wchodzisz w skrajnosci,posze napisz mi ile masz lat(czy skonczone 18),czy juz kupowałes kiedys sobie auto itd,bez tych danych nie mamy co rozmawiac,bo piszesz jak ktos o czym nie ma bladego pojecia

najlepiej to wchodzic na strone typu mobile.de czy autohus i tam sprawdzac jakie sa ceny danych aut a ile dajemy za nie u nas

Zmieniony przez - Tomafos w dniu 2012-08-06 11:51:06

Zmieniony przez - Tomafos w dniu 2012-08-06 11:51:33

Osteusz
 Wysłana - 6 sierpień 2012 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepiej sprowadzić sobie auto z za granicy i chuy. Tam nikt nie popada w skrajności licznikowe. Czasami lepiej wziąć zdrowy samochód z przebiegiem 300 tyś niż wy yeba z przekręconym licznikiem, taka już Polska rzeczywistość. Chuy, że samochód wygląda jak sraka i chodzi jak sraka, ale ma 120 tysięcy przebiegu, trzeba brać. Okazji szukają, Polaczki yebane .

Ps. Z lakierem też często ludzie przesadzają, na prawdę czasami do komisu znajomego przyjeżdżają bardzo ładne auta z Włoch (choć w środku zawsze wyglądają jakby mieszkały w nich 3 świnie, tak po praniu wyglądają jak nowe), troszkę poprzecierane, kilka rysek czy odprysków . I takie auta są malowane, choć Polak i tak z góry założy że pewnie miał przygodę z Tirem i komisiarze wyklepali.

Zmieniony przez - Osteusz w dniu 2012-08-06 16:48:14

Tomafos
 Wysłana - 6 sierpień 2012 16:56      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze napisane.

elgoff
 Wysłana - 6 sierpień 2012 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

Osteusz: i po co są malowane? Osobiście wolałbym kupić auto z widocznym obtarciem na zderzaku niż polakierowane na nowo nie wiadomo co. No, chyba że właściciel oprócz wytłumaczenia, że to była tylko obcierka jest w stanie pokazać zdjęcia pojazdu tuż przed wizytą u lakiernika. Jeśli nie ma czegoś takiego - niemal na pewno ma coś do ukrycia.

o0o0o

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Coś dla kupujących obejrzyj koniecznie

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Rover 25 | Auto do 20 tyś !! | Kupię maluszka!!! | BMW | BMW 323 czy 325 Vanos | mazda mx-5 opinie | Jakie auto do 6000zł max? | Diesel do 15000zł | BMW m3 E46 i Audi S4 cabrio | Volkswagen Transporter caravelle 1.9tD | Małe auto dla mamy ok 10k pln | honda civi, mazda mx3, renault laguna??? | Jakie auto za 4-6 tysiecy z samochodów z dusza :) | Skoda Fabia ICE Sedan TDI vs Ford Mondeo TDCI | Honda Concerto | Opel Omega 2.5 TDS?? Jak to jeździ?? | system prezydencki vs kanclerski | motywy fantastyczne | fantasy | dziady cz II | rolety | krótka erekcja | erekcja krótkotrwała | zafira opc | zaburzenia | serialepolskie | dsj3 crack | dokument | FenixPL | W ramach wymiany Międzynarodowej twoja klasa gości grupę studentów z Angli Organizujesz dla nich konkurs wiedzy o Polsce Napisz ogłoszenie w którym podasz | budo | prezes85 | dudnienia różnicowe | perfumy męskie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.