FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8621 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Coś nowego- interaktywna gra z seri stracone serca 
[powiadom znajomego]    
Autor "Coś nowego- interaktywna gra z seri stracone serca"   

Bananxyz
 Wysłana - 8 sierpień 2007 02:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Nie wiem za bardzo od czego zaczac, tak jestem skolowany numerem który odejbalem. Zawsze mnie kusilo aby napisac cos od siebie na tym forum, nie zajmowac sie tylko bezczynnym czytaniem postów. Ok a wiec do rzeczy moja dziewczyna mnie zdradza (lal co za nowosc). Siedze sobie teraz spokojnie w jej pokoju na jej pc i pisze tego posta. Przed chwila po przeczytaniu archwium okazalo sie ze ma od miesiaca chlopaka :D dziwnym zbiegiem okolicznosci znalazl sie on na gg w tym samym momencie (ah ta opatrznosc) .. Jako moja dziewczyna umówilem sie z nim u niej w domu o 9 rano ;) i tutaj pojawia sie problem co powinnienem zrobic... ruchac ja gdy on wjedzie do pokoju ? Rzucic sie na niego z piescmi ? Dac spobie spokoj ? - oto drodzy czytelnicy daje wam pole manewru :D co mam jutro zrobic.. :] Jesli bedzie mi sie chcialo opowiem wam cala historie .. jest ona bardzo ciekawa .. ale nie chce was zniechecac wypowiedzcie sie. Macie czas do 9 .. Czas start...

fjern
 Wysłana - 8 sierpień 2007 02:06      [zgłoszenie naruszenia]

dać sobie spokój.

nie ma gorszej obelgi niż ignorancja.

zostaw pannę samej sobie

Zmieniony przez - fjern w dniu 2007-08-08 02:06:53

Znawca -

Fana
 Wysłana - 8 sierpień 2007 02:10      [zgłoszenie naruszenia]

A tam...
Najpierw pokaż tamtemu gościowi, że jesteś jeszcze Ty - tzn., niech on też wie, że prowadzi podwójne życie.
Wtedy zignoruj
Będzie miała z głowy od razu dwóch gości.
Co dadzą pięści? Przecież nie wiedział raczej. I opisz, bo aż żem ciekaw
To co się stanie jutro też.

Specjalista -

Bananxyz
 Wysłana - 8 sierpień 2007 02:14      [zgłoszenie naruszenia]

A cala historia ma sie tak.. Poznalem ja 4 lata temu przez neta a jak by inaczej :] po 3 latach rozmowy jako takiej postanowilismy sie spotkac . Bylo milo nawet bardzo fajnie.. super w luzku super poza luzkiem. Ogolnie bajka. Ale nagle zaczelo sie cos ***ac nie wazne co .. rozstalismy sie.. po okolo pół roku zadzwoinila do mnie z placzem ze mnie kocha i chce powrotu ( pózniej okazalo sie ze plakala bo zglubila 700 zł i zrobilo sie jej smutno wiec zadzwonila ) .. no nie wazne w tym czasie mialem dziewczyne a ona chlopaka po paru tygodniach rozmowy zaczelismy ze soba znowu byc.. tzn ja zostawilem ta dziewczyne myslac ze ona zostawila tego chlopaka .. hehe okazalo sie inaczej no ale trudno zycie :D wybaczylem.. kolejny raz.. teraz siedzac w jej pokoju czytajac archwium gg.. okazuje sie ze ma od miesiaca nowego boya :D mimo iz pisalem do niej przed wyjazdem ze niech mi ****a napisze sms jak ktos jest zebym wiedzial czy warto i zeby nie lamala mi seca... kolejny raz..no cóz okazalo sie inaczej.. a ja siedze tutaj teraz umówiony z tym chlopakiem jako ona na 9 rano.. i ciekawy dnia kolejnego... Ciekawy jak to zniose ja .. pocaig dopiero o 10 i 650 km hen hen spowrotem.. Jak to zniesie ona .. i on :] Mam nadzieje ze teraz juz ****a wszyscy zrozumieja NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK ZWIAZEK NA ODLEGLOSC oraz NIGDY PRZENIGDY NIE WCHODZ DO TEJ SAMEJ RZEKI.. zwlaszcza jesli ta rzeka ma wyjatkowo dlugie nogi..

Frotek
 Wysłana - 8 sierpień 2007 02:29      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli koles nie wiedzial o tym, ze jestes tez ty, to nic mu nie rob, przeciez to nie jego wina. Dobry pomysl z tym seksem kiedy on wejdzie, zostaw otwarte drzwi i napisz mu cos w stylu "Kiedy przyjdziesz, bez pukania wejdz do mojego domu, czeka na ciebie niespodzianka". Ogolnie ciekawi mnie mina twojej (juz ex pewnie ;D) laski podczas tej sytuacji :D

nieuczciwy
 Wysłana - 8 sierpień 2007 02:30      [zgłoszenie naruszenia]

Jak koleś przyjdzie o tej 9 to otówrz mu drzwi powiedz że jesteś alfonsem i niech da dwie dychy i ********la z domu a ty idź przeleć ta laske, wytrzyj o firane pociśnij jej dwie dyszki i powiedz że reszty nie trzeba. Albo druga opcja, olej gadu gadu, nie czytaj prywatnych rozmów, najlepiej zapomnij i wybacz jej, chyba że tak bardzo przeszkadza Ci ta sytuacja że jesteś " jednym z dziesięciu". Czytając jej gg dałeś dowód na to że jej nie kochałeś i nie ufałeś jej, więc się nie dziw że zdradziła.

ignorant i esteta zarazem , zostana po mnie tylko długi w knajpach,

Znawca -

Frotek
 Wysłana - 8 sierpień 2007 02:37      [zgłoszenie naruszenia]

!, ona jeszcze pewnie powie, ze to jego wina, bo jej nie ufal :D

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 8 sierpień 2007 02:42      [zgłoszenie naruszenia]

To że związki na odległość nie mają sensu pisałem na forum już wielokrotnie. Ogólnie to nie wiem po co czytasz jej gg, no ale stało się. Upewniłeś się że napewno Cię zdradza ?? Jak tak to bym ******lnął drzwiami i tyle by mnie panna widziała.
A jak przebiegło spotkanie napisz, bo też jestem ciekawy

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Specjalista -

nieuczciwy
 Wysłana - 8 sierpień 2007 02:58      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem jeśli kolesia przyłapiesz in flagranti ze swoj dupą to morde powinieneś obić i jemu(symbolicznie) i jej (liść starczy żeby obdukcji nie chciała robić ) Ja czułbym się jak leszcz gdybym w takiej sytuacji pacjentowi nie sklepał miski, jakoś bym musiał odreagować gdyby doszło do konfrontacji , chociaż o głupią dupe to nie ma co się bić w zasadzie.

ignorant i esteta zarazem , zostana po mnie tylko długi w knajpach,

Znawca -

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 8 sierpień 2007 03:09      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym olał, nic tak nie w****ia jak totalna ignorancja

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Specjalista -

doserone
 Wysłana - 8 sierpień 2007 08:21      [zgłoszenie naruszenia]

tak tak wszyscy by ignorowali juz to widze....jakos to do mnie nie przemawia,konfrontacja to najlepszy pomysł wiec na sztywno wyjaśnij sprawe
powodzenia

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Coś nowego- interaktywna gra z seri stracone serca

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8