FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4583 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Co brać na ciągłe wkurvienie i zmęczenie? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Co brać na ciągłe wkurvienie i zmęczenie?"   

prezes666
 Wysłana - 18 październik 2008 19:54      [zgłoszenie naruszenia]

knuj jedyna normalna ja to mam od roku i całe życie jestem senny pozostane chyba tak pozdro

[http://www.jungle.com.pl/login.php?cmd=register&ref=RADKO666]

mm2006
 Wysłana - 18 październik 2008 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepszym rozwiązaniem jest wyjazd na parę dni, z dziewczyna w jakieś ustronne miejsce, wyłączyc tel (najbardziej mnie w****ia jak do mnie dzwonia z pracy po kilka - kilkanaście razy dziennie) i miec wszystko w dupie po prostu.

Nicci Fren
 Wysłana - 18 październik 2008 20:36      
 Usunięta przez Termitek za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Co brać na ciągłe wkurvienie i zmęczenie?

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: Bol .. | Po urazowy ból głowy | coś dziwnego i niezidentyfikowanego... | Bol pod lopatka | Honorowe krwiodastwo | plamki na ramieniu | red skin:) | Plamy tuż pod brzuchem | Szybkie bicie serca po alkoholu | problem-niepłodność u kobiety | Jakaś ciezka ta grypa...? | plamki pod bicepsami | mruganie oczami chyba z nerwów | Jakieś dziadostwo, nie wiadomo co ;/ hlp | antykoncepcja | oko .. jakis dziwny problem | kantor | prawiczek | cipa ciekawa | lisa ann | żelazko | pułapka | foty dzieci jp | n k | kośció | malcolmm | multi bitch slap | allegro opłaty | renault megane | renault megane I | grafika inżynierska | bling | doda | apple | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.