FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2256 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Co dalej... ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co dalej... ?"   

Katio
 Wysłana - 25 październik 2010 10:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć nazywam się Kamil mam 15 lat. Rok temu poznałem super dziewczynę z charakteru. Jej koleżanki zawsze jej coś złego na mnie mówiły. Po jakimś czasie zaczełem do niej pisać. Jedna z jej koleżanek zaczęła psuć mi z nią relacje i w ostatnim czasie nasze relacje się po psuły. Warto dodać ,że ta koleżanka... Zepsuła mi już jeden związek. Wracając do tematu. Bardzo dobrze mi się z nią pisze rozmawia i tym podobne ,lecz ona niestety wie co do niej czuje. Kocham ją [Pewnie nie którzy napiszą mi ,że 15 lat i nie umiem odróżnić zakochania od zauroczenia ,ale jeżeli ktoś tak napisze to się myli]. Ostatnio napisała mi czy nie mógłbym jej poradzić sobie ze swoimi problemami ,oczywiście zgodziłem się. Niestety do spotkania nie doszło przez jej koleżankę. Wczoraj napisałem jej czy możemy się spotkać w celu naprawienia tych właśnie problemów. Napisała ,że sama sobie da z tym rade ;(. Powiedziała mi ,że do puki nie powiedziałem jej co do niej czuje wszystko było ok. Miała mnie za super kolege ,a teraz jak już to wie to inaczej do mnie podchodzi. Napisałem jej w Esku ,że jeżeli będzie miała ochote utrzymywać ze mną kontakt niech się odezwie. Mija już 2 dzień a ja bardzo cierpie ;(. A to wszystko przez jej koleżanke... Proszę was doradzcie mi co mam zrobić teraz. Mam sam do niej wyciągnąć rękę czy ją zostawić ??? Bardzo mi na niej zależy. Proszę jeszcze o napisanie mi co mogę zrobić aby naprawić te relacje. Dodam ,że jest odemnie starsza o rok. Czekam z niecierpliwością pozdrawiam. KATIO

Street90
 Wysłana - 25 październik 2010 10:49      [zgłoszenie naruszenia]

Macie 15 lat...
Nie oczekuj takie samego zaangażowania czy rozumowania u innej osoby w tym wieku.
Dopiero dojrzewacie, musicie sobie wszystko poukładać.
Baby są dziwne... przekonasz się jeszcze parę razy o tym.

Koleżanka się w******la, nie czaje tego, po co ?
Ja takich ludzi w******lających się do mojego życia nienawidzę i nie otaczają mnie.

Zmieniony przez - Street90 w dniu 2010-10-25 10:51:02

Katio
 Wysłana - 25 październik 2010 10:51      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem ,że są dziwne już wiele razy tego doświadczyłem ;(. TYlko nie wiem dlaczego ja mam takiego pecha jestem dobry dla ludzi często sam oddaje coś swojego ,żeby ktoś miał a nic nie mam w zamian ;(. Dzięki za odpowiedz i czekam na następne.

Street90
 Wysłana - 25 październik 2010 10:53      [zgłoszenie naruszenia]

bycie dobrym w tych czasach

Musisz być SS aby coś zali... poznać

Katio
 Wysłana - 25 październik 2010 10:54      [zgłoszenie naruszenia]

Ta jej koleżanka mi już zepsuła jeden związek. Wydaje mi się ,że dlatego ponieważ nie może znaleść sobie chłopaka to rozwala związki innym.

Street90
 Wysłana - 25 październik 2010 10:56      [zgłoszenie naruszenia]

ale czemu generalnie się z nią zadajesz?
Jak Ci zepsuła związek ?
Powiedziała, zostaw go, on nie potrafi grać w kosza i ona Cie zostawiła?
Napisz coś więcej

Zmieniony przez - Street90 w dniu 2010-10-25 10:56:31

Katio
 Wysłana - 25 październik 2010 10:57      [zgłoszenie naruszenia]

Nie zadaje się z nią to ona się przyczepia do moich dziewczyn. W pierwszym moim związku naopowiadała dziewczynie ,jaki to ja nie jestem zły itp.. Wiesz jak baby. Dlaczego się przyczepiła ?? Nie wiem nie mam zielonego pojęcia.

@ Powiedziała jej tak i zerwała.. Ta dziewczyna z którą obecnie chce być się na to nie złapała ale i tak jej trochę słucha ;/

Zmieniony przez - Katio w dniu 2010-10-25 10:59:32

wojownik92
 Wysłana - 25 październik 2010 11:00      [zgłoszenie naruszenia]

Przeczytałem "zaczełem" i po prostu dalej mi się nie chce czytać.

PROTECT YOURSELF AT ALL TIMES

Specjalista -

Katio
 Wysłana - 25 październik 2010 11:01      [zgłoszenie naruszenia]

Wybacz ale z ortografią to u mnie nie jest za dobrze.

wojownik92
 Wysłana - 25 październik 2010 11:03      [zgłoszenie naruszenia]

@up
ok przeczytałem

Sam zastanów się jak to wygląda, jakaś idiotka gada powiedzmy bzdury na Twój temat, a Twoja dziewczyna Cię przez to zostawia? Tą co się v******la zrównaj z gównem, a tamtej podziękuj i szukaj dziewczyny może w innym otoczeniu

PROTECT YOURSELF AT ALL TIMES

Specjalista -

Katio
 Wysłana - 25 październik 2010 11:07      [zgłoszenie naruszenia]

wojowniku. Próbowałem już ale nie daje sobie rady. Kocham ją.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co dalej... ?

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: | | kimo | opowiadanie o kamieniach | dzwonek | dzwonki | rzucila mnie dziewczyna | ewa kasprzyk | urban city | konkurs równonoc | bronzer | alibaba | zakochałem sie w byłej dziewczynie znajomego | 69Mlody69 | kłąd | laski disco | srs audio sandbox | błona dziewicza | bIJOU567 | Deivid22 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.