FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14043 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Co do samoobrony ?/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co do samoobrony ?/"   

MarekMaj
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 14:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Powiedzcie mi czy taki szoker jak jest na militaria.pl [http://www.militaria.pl/cocoon/product.xml?product=210&page-frag=2&prev-page-number=2&context-type=regular&modifiers=category] 200 000 V wystarczy na obezwładnienie przeciwnika ?/
Prosiłbym o jakieś za i przeciw

BTW

pytam dlatego że wczoraj w mieście ukradli mi telefon za 1200zł :-/

Diana Panther 21: cal 4,5 260m/s
Makarov: cal 4,5 150m/s
s&w 36 standard: cal .22 long [boczny zapłon]
WSInf Bydgoszcz

korian
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

1. Jak ci ukradli?
2. Był już chyba jakiś temat o szokerach.
3. Ja bym proponował ci zakup pałki teleskopowej (batona) i gazu w żelu.
Pozdrawiam.

Specjalista -

MarekMaj
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

Podeszło dwóch z batonem (jeden za mną, jeden przede mną) i jeden mi komórką zdjęcie zrobił - za chwile "dawaj telefon"... na policji powiedizał koleś że mogę wparować mu do domu z glinami (bo niedługo dowiem się gdzie mieszka) ale nie zapewnią mi ochrony. Telefon dostaną - koleś nic z tego nie będzie miał a poewnego razu nie wrócę spod szkoły. Baton mi raczej nie wystarczy bo jednego tym walnę i koniec - drugi mi bo wyrwie z ręki a poza tym on też miał batona i kumple pewnie mają noże czy coś (to taki slams) Muszę mieć coś co go powali na ziemie - wiatrówkę czy coś jak szoker

WSInf Bydgoszcz

korian
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

Dlatego napisałem: ".. i gazu w żelu ."

Specjalista -

MarekMaj
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

no sumie fakt - może skoro to jest tak skuteczne to powinienem kupić

WSInf Bydgoszcz

korian
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

Następnym razem jak koleś mówi ci: Dawaj telefon! Ty sięgasz spokojnie do kieszeni, wyciągasz gaz, zapierdalasz nim wszystkich do okoła, a później wyciągasz baton i hulasz
Btw. Jako rekompensatę za straty moralne możesz pożyczyć sobie ich telefony

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-09-09 15:51:48

Specjalista -

booe
biały miś
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

o wiatrówce zapomnij.
rozejrzyj sie za gazówką

Znawca -

Zdzisiu
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

Rewolwer czarnoprochowy. Osobiście widziałem na własne oczy skutek oberwania pociskiem z wosku i to jest naprawdę powalające. Broń sprzed 1850 roku u nas bez zezwolenia, ale to jest juz broń palna z której pruli do Indian kowboje na dzikim zachodzie (np. Colt Navy w róznych odmianach, "kozacki" Walker itp)

korian
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

Zdzisiu a myślałeś o kosztach zakupu takiego pistoletu? Nie mówiąc już o tym, że w kieszeni go nie schowasz, nie jest samopowtarzalny oraz innych niedogodnościach.. Dla kolekcjonerów lub fanów broni - jak najbardziej, ale pomysł używania broni czarnoprochowej do samoobrony wydaje mi się nieco zabawny Pozdrawiam.

Zmieniony przez - korian w dniu 2005-09-09 22:13:09

Specjalista -

MarekMaj
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

booe - ty myslisz innymi kategoriami - uważasz że z wiatrówki można siniaka nabić a w praktyce po strzale w skroń czy potylice po wiatrówce się umiera. To ma naprawde dużą moc.
Słyszałem że dla nas - szarych obywateli w praktyce nieosiągalne jest pozwolenie na broń palną. Wiem jednak że można zrobić bez większego problemu pozwolenie na broń myśliwską ale przecież nie będę chodził ze sztucerem czy dubeltówą w ręku po mieście
Nie wiem jednak jak jest na broń sportową ale strzelałem z pistoletu na amunicję taką jak do kbksu - margolina, który już da się zmieścić w kaburze i może na taką broń pozwolenie bym zrobił sobie i w razie czego taką się bronił. Jak narazie to wiatrówkę bym musiał sobie kupić (ja ze swojego pistoletu - słabszego od tego, który chce kupić bez problemu z 15 metrów przebijałem szybę samochodową przednią i piłkę skórzaną więc do samoobrony to raczej wystarczy...)

BTW

broń czarnoprochowa jest faktycznie trochę mało osiągalna i trochę duża a poza tym ta samopowtarzalność :-/

WSInf Bydgoszcz

Zdzisiu
 Wysłana - 9 wrzesień 2005 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

Czy ja wiem czy zabawny? Gdyby dobrze wycelować Wierz mi, nie chciałbyś oberwać z tego rewolweru. Nie owijając w bawełnę rozwinę to czego wyzej zalązek zamiesciłem. Kolega oberwał z woskowego pocisku i odleciał, ze tak się wyraze. Nie strzelałem do ludzi, ale na pewno jest to najlepsza rzecz jeśli chodzi o obronę w naszym kraju. Z tym, ze to broń i będziemy prawnie odpowiadali jak za uzycie broni. A koszt- 1,5 złotych mimo wszystko sporo, ale chyba nikt nie kupuje tego na "krieg"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co do samoobrony ?/

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: | | blokersi ) | blokersi | chammskie | psychopaci | biografie morderców | desperados | steelfeet | fzn | ból szczeki | nie byl lisek | kurva erudyta | mieliście przyjaciółke | spawacz | ratownik medyczny | Lubisz to suko | pływak | przemko131 | Kamson | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.