FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4154 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Co ja mam robić?! POMOCY!! 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Co ja mam robić?! POMOCY!!"   

Damiann198
 Wysłana - 28 maj 2005 21:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam duży problem. Chodziłem z wspaniałą dziewczyną przez 1 miesiąc. Niestety ona postanowiła zerwać ze mną w sylwestra mówiąc że nie kocha mnie, że to uczucie do mnie nie było zbyt mocne, że nie było więźi między nami. Minęło już 5 miesięcy a ja ją nadal strasznie kocham i chciałbym być z nią znowu ale nie wiem co robić:( Ona ma teraz chłopaka bodajże od ok 2 miesięcy i twierdzi że kocha go, że teraz to czuje. Co ja mam robić by znwou z nią być? Co zrobić by zakochała sie znowu?:/ Utrzymujemy jako taki kontakt ze sobą ale ona wyraźnie rozmawia teraz inaczej ze mną niż kiedyś, jakby na dystans. Dodam jeszcze że po zerwaniu przez dość długi czas nie mogłem sie pozbierać i robiłem jej często wyrzuty z tego powodu. Żałuje tego i wydaje mi sie że to właśnie przez to nie chciała ponownie być ze mną. Ale nie wiem... I co mam robić?! Prosze pomóżcie mi, doradźcie!! Może wy dziewczyny coś doradzicie? Czego byście oczekiwały odemnie na miejscu mojej byłej abym miał jakiś szanse?:/ POMOCY!!:(

Zawodny
 Wysłana - 28 maj 2005 22:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ehh... rozstania ja caly czas o swojej mysle a bylem z nia prawie 4x dluzej niz ty ze swoja, nadal z nia gadam ale to juz jest inaczej

wixa:-}

Znawca -

slaweh
 Wysłana - 28 maj 2005 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

bedzie krótko: Odpuść sobie.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 28 maj 2005 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

tak jak slaweh - daj sobie spokój, nie trać czasu na rozczulania, życie toczy się dalej i nie ona jedna jest na swiecie

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

marcelka
 Wysłana - 28 maj 2005 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

no tak jak poprzednicy- odpuść sobie... ale wspólczuję, szczerze, ja sie jeszcze nie mogę pozbierać, trzy tygodnie minęły od rozstania po ogólnie półtorarocznym związku. Spotykam sie z innym ale nic do niego nie czuję, bo ciągle myślę i kocham Tamtego, ale coż na wiosne zaczeły sie rozstania widzę...

Szczęśliwa kobieta sukcesu :-)

Znawca -

Damiann198
 Wysłana - 28 maj 2005 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

Też o tym myślałem ale odpuścić nie moge, poprostu nie potrafie... Powiedzcie co w takim przypadku byście zrobili oprócz rezygnacji?:/ Nie moge zapomnieć o niej i bardzo chce być znowu z nią. Inne dziewczyny wogóle mnie nie interesują, "nie moge na nie patrzeć" (wiecie o co mi chodzi). Poradźcie czy są jakieś szanse na to byśmy znowu byli razem?:(

kowalski22
 Wysłana - 28 maj 2005 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

Zastanow sie tylko czy warto sie w jakis sposob ponizac. Moze to tylko zauroczenie. Byles z nia 1 miesiac (przeciez to bardzo krotko).
Zastanow sie tez czy chcialbys byc z nia gdyby sie okazalo ze ona jest z toba z litosci i nic do Ciebie nie czuje??

Dobrze przemysl ta sprawe.....

MezoThom
 Wysłana - 28 maj 2005 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli cię rzuciła to już nie da rady.Możesz poczekać i kiedyś błysnąć.

Jestem dumny z tego że mieszkam w kraju w którym urodził i wychował się Jan Paweł II

Nie mylić mojego nicku z mezem.
[www.thomaspol.yoyo.pl]

Sfn
 Wysłana - 28 maj 2005 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

DAMIANEK daj sobie spokój !!
Im bardziej się starasz tym bardziej ona czuje że to nie to , ona ma teraz chłopaka , jest jej z nim dobrze , chcesz im to popsuć??
Chcesz się wpiepszać z buciorami ludziom w życie bo w tej chwili wydaje Ci się że to ta jedyna ??
Ja to znam , to boli , ale czas to leczy . Ta daloegliwość jest uleczalna , więc nie łam się , zacznij doceniać to co mają inne dziewczyny , ewentualnie poszukaj jakiś cech tej dziewczyny których nie lubisz , z a które by traciła w Twoich oczach .
Ona zwyczajnie nie chce z Tobą być .
JEST NAS 6 MLD a TY chcesz akurat tą pomyśl o tych innych;)

Damiann198
 Wysłana - 28 maj 2005 23:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ehh chyba macie racje... Dam sobie spokój z nią bo chyba nic z tego:( Poczekam aż znowu będzie sama i wtedy najwyżej spróbuje... Dzięki wszystkim za rady :* )

franticc
 Wysłana - 28 maj 2005 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

A co Ty kolego myślałeś ze jak dziewczyne se znajdziesz to do końca zycia z nią bedziesz? Predzej czy pozniej i tak wszystko sie kończy

dlugi, gruby i sztywny niczym Roman Giertych

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Co ja mam robić?! POMOCY!!

Strony: 1 2 3 4