FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3794 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Co ja mam zrobić ;/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co ja mam zrobić ;/"   

PASEK_WWW
 Wysłana - 25 lipiec 2007 15:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siemka, słuchajcie, od pewnego czasu spotykam się z pewną dziewczyną, jest zabiś..cie świetnie sie rozumiemy, ufamy sobie itp. no ale ja niestety sie zakochałem, ona nic do mnie nie czuje chyba (powiedziała ze nie chce ze mna byc ;/) nadal rozmawiamy itp. ale mi jest coraz ciezej, bo coraz bardziej sie zako****e w niej. Co mam zrobic ? spotykac sie z nia dalej czy olac to wszystko ? nie chce byc jej "przyjacielem" - wiecie oco chodzi

Grezegor
 Wysłana - 25 lipiec 2007 15:10      [zgłoszenie naruszenia]

porwac noca i wywiesc do swojej krainy na rumaku.
w niedostepne gory i rozlegle stepy.
gdzie z dala od zepsucia zrozumie swoje uczucia wzgledem ciebie.
a jesli nie to bedzie twoja niewolnica na wieki.

;]

onlyhope22
 Wysłana - 25 lipiec 2007 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

olać ją

Xaero85
 Wysłana - 25 lipiec 2007 15:16      [zgłoszenie naruszenia]

Spróbuj jej czymś zaimponować. Pewnie ma jakieś powody dlaczego nie chce z Tobą być, coś jej w tobie nie pasuje, więc dowiedz się jakoś o co chodzi i jeśli to możliwe- zmień to.

hazzr
 Wysłana - 25 lipiec 2007 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

zapytaj czy jeżeli nie może was łączyć miłość to czy mógłby was łączyć sex? ;)

Mistmare
 Wysłana - 25 lipiec 2007 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

Przede wszystkim nie słuchaj Xaero85.

Przeczytaj sobie podwieszony post w dziale pisze tam wiele dobrych rzeczy o babkach.

Jeśli chcesz zaimponować dziewczynie, przypodobać się jej, to efekt będzie odwrotny. To Ty masz mieć większą wartość.

Olej ją. Albo zmień sie, nabierz pewności siebie

kemesO
Analityk
 Wysłana - 25 lipiec 2007 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

olać, chodzić na imprezy, poznawać inne, bujać się z innymi po mieście, pić, palić, żyć
w końcu dojdziesz do wniosku, że to nie było to, będziesz śmiał się sam z siebie

zielony

Ekspert -

bf_stan
 Wysłana - 25 lipiec 2007 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

Grzegor i hazzr, darujcie sobie te posty "na sile"

PASEK_WWW Jak juz ci inni powiedzieli, efekt twoich staran jest przewaznie odwrotny do twoich oczekiwan. Tak wiec lepiej "dla was" jesli ja olejesz po prostu. Moze to zadziwiajace, czemu wiele osob dostaje na forum bardzo prosta rade "olej ja" ale czesto wlasnie to jest metoda, w dodatku biorac pod uwage fakt, ze Twoja sytuacja rowniez nie jest skomplikowana. Jesli dasz jej do zrozumienia, ze to koniec twoich staran, to ona tez dostanie sygnal, ze byc moze nie jest warta az tyle zachodu. Wtedy czesto sie zdarza, ze role sie odwroca. Jest tylko jeden warunek. Musisz ja chociaz w minimalnym stopniu pociagac
pozdrawiam

Zmieniony przez - bf_stan w dniu 2007-07-25 17:36:32

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

Xaero85
 Wysłana - 25 lipiec 2007 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

Bez sensu są rady typu olej ją. Jeśli naprawdę mu zależy na tej dziewczynie to niech trochę o nią powalczy. Może chłopak się zakochał akurat w tej lasce i inne go nie obchodzą, różnie to bywa.

bf_stan
 Wysłana - 25 lipiec 2007 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko fajnie, tyle ze ona go nie chce

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

Xaero85
 Wysłana - 25 lipiec 2007 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie i jakieś powody jej niechęci muszą być. Ktoś tam powyżej napisał, żeby był pewniejszy siebie i to jest dobra rada. Po prostu gość musi się zmienić, żeby jednak go zachciała. Nie zawsze zdarza się miłość od pierwszego wejrzenia.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co ja mam zrobić ;/

Strony: 1 2 3 4