FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7323 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | HYDEPARK
Co ja robie tu, uuuu, co Ty tutaj robiszzzzz @@-) 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Co ja robie tu, uuuu, co Ty tutaj robiszzzzz @@-)"   

INSOMNIA
 Wysłana - 1 styczeń 2009 21:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

czyli jak gdzie kiedy skad i dlaczego zaczeliscie swoja kariere na forum. nie bylo!

ja osobiscie zaczelam od humoru. siostra poslala mi linka z czarnym humorem i musialam sie zarejestrowac zeby dac soga potem przerwa jakies 2 lata i przypomnialam sobie ze inso wogole istnieje. i wtedy zaczal sie szaaaaal i majty lotoooooooooly

a co z Wami?

Znawca -

VooDooMan
 Wysłana - 1 styczeń 2009 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

nie pamiętam ale chyba z działu "sex" szukałem infa najprawdopodobniej na temat antykoncepcji;P

Ekspert -

trib-misiu
ŻYDU
 Wysłana - 1 styczeń 2009 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

sfd.pl -> sztuki walki
pozniej Szatnia

człowiek o IQ ok. 453 razy większym od gąsiennicy

Ekspert -

mic-ek
 Wysłana - 1 styczeń 2009 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

sfd ale dostałem bana to teraz tu siedzę ;p

J-J

Muszę Cię zasmucić Laro. Pamiętam był już podobny temat ale nie chce mi się szukać.

Ale napiszę, żeby Ci smutno nie było
Kumpel wysyłał mi dużo kawałów kiedyś z forum jak się później dowiedziałem, potem dawał już linki, wkręciłem się i z pół roku odwiedzałem jak nie więcej i w końcu się zarejestrowałem, bo chciałem się wypowiedzieć i tak już zostałem

Prezes Rady 11

Ekspert -

Toudi163d

Udzielałem się sporo na kfd , wpadła tam Andro z jakimś problemem i zapraszała na inso do "sexu".No to sporadycznie wpadałem , czytałem o ss itp (miłości jeszcze wtedy nie było).Później humor i tak o

Ekspert -

NalyBan
 Wysłana - 1 styczeń 2009 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ja to gdzies od okolo 2003/2004 siedze na inso. Na poczatku najczesciej czytalem Seks i Humor. W 2006 dopiero zalozylem konto. Nie pamietam dlaczego dokladnie ale chyba po to zeby opowiedziec swoja najwieksza wpadke w temacie w Humorze.

INSOMNIA
 Wysłana - 1 styczeń 2009 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

spadaj jj

Znawca -

.fresz
 Wysłana - 1 styczeń 2009 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

szukalem cos kiedys o wojsku i mi wyskoczyl w googlach temat z dzialu "militaria", chyba tak to sie zaczelo

Moja jedyna miłość to Kolejorz!!! Więc ja ciągle wierzę w nią a ona gra drużyna

Specjalista -

GoldenEyes
 Wysłana - 1 styczeń 2009 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

uzaleznienia gdzies w 2005
potem dopiero w 2007 sie zarejestrowalam, zaczelam pisac w seksie i innych dzialach

Zmieniony przez - GoldenEyes w dniu 2009-01-01 21:46:18

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

Nonsens
 Wysłana - 1 styczeń 2009 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

Nawet nie pamiętam. Forum sporadycznie przeglądałem gdzieś od 2003 roku. Najczęściej Upadek i dział Multimedia. Konto założyłem bo pewnie coś chciałem napisać i tak już zostało.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Co ja robie tu, uuuu, co Ty tutaj robiszzzzz @@-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Warto przeczytać: JACY CHŁOPCY.. KRĘCĄ DZIEWCZYNY.... | Achhhhhhhhhh......co o tym sadzicie ? | obijanie sie po barach :)))))) | Tylko cycate? | fala w wojsku :-) | dla koksiarzy i nie tylko | Dziwni ludzie na GG.... ;) | Ka$a | podrywanie a panienki | A może jednak "sex"(?) | Polska w izraelskich podrecznikach | BYE BYE | Pomnik SS-manow | KULTURYSTYKA XXI WIEKU | Ulubiona pozycja :) | Antykoncepcja-przeczytaj!!! | laski z fb | mondeo | tablet 2w1 | grazyna wolszczak ckm | kiedy wybuchnie 3 wojna | silnik elektryczny 3 v | miecio 1906 | wymiana rozrządu | sitnik | power rack | margaret zdjęcia | centrum dowodzenia | street food | nawiedzone miejsca w Łodzi | spy | kiedy wybuchnie III wojna | prorocze | shakur | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.