FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2444 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Co jest... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co jest..."   

Pesimistic
 Wysłana - 5 kwiecień 2010 23:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, mam dość spory problem otóż, jest pewna dziewczyna, z którą znam się już dość długi czas(jakiś rok)przez cały ten okres różnie to było między nami raz lepiej to raz gorzej, mimo wszystko utkwiła mi w głowie jak żadna wcześniej, sporo o niej myślę i nie daje mi to spokoju.

Z racji tego że zrobiła mnie jakiś czas temu w chvja chyba najlepszym sposobem byłoby zwyczajnie zapomnieć, wykasować to co było postawić kropkę i zacząć od nowa żyć, bo przez ostatni czas głównie z jej powodu chodzę w****iony i nie umiem skupić się na innych czynnościach, co ma negatywne skutki.
Tylko jak to zrobić, mieszkam na wsi, właściwie wszędzie jest daleko, dziewczyny które znam są albo zajęte, po***ane lub mało atrakcyjne. Do tego jestem raczej nieśmiały, co jeszcze bardziej może komplikować sprawę poznania kogoś nowego.
Nie wiem co robić, może jakieś rady drodzy forumowicze? Będą SOGi.

Każdy z nas jest tylko sumą swoich czynów...

mosquito_
 Wysłana - 5 kwiecień 2010 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

zdradziła?

Pesimistic
 Wysłana - 5 kwiecień 2010 23:40      [zgłoszenie naruszenia]

Zostawiła dla innego...

4stars
 Wysłana - 5 kwiecień 2010 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

nie, to automatycznie olej bo sytulacja w takim razie sie powtorzy. Zawsze na wsi sa jakies inne dupy ktore nie wychodza poprostu na wioche, najlepiej sie takie zaczepia w sklepie. Przypadkowo stuknac sie albo zapytac o godzine ale to tez trza czasu obserwacji i jaj.

Searching for the truth is easy.Accepting the truth is hard.

qpen
 Wysłana - 5 kwiecień 2010 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

ile masz lat?uczysz sie?studiujesz?duze te miasto jest w ktorym uczysz sie/studiujesz?

Specjalista -

Pesimistic
 Wysłana - 5 kwiecień 2010 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

Mam 19 lat. Studiowałem w Częstochowie, ale jednak kierunek mi nie do końca spasował i przerwałem ale od października znów startuje.

fraggy1
 Wysłana - 5 kwiecień 2010 23:57      [zgłoszenie naruszenia]

Olej,nie zadręczaj sobie nią głowy,wykasuj,oddaj się hobby.Na studiach napewno kogoś zapoznasz,na jakieś imprezie trochę se łykniesz,nie będziesz spięty i dasz rade coś wyrwać,nic na siłę.

Zmieniony przez - fraggy1 w dniu 2010-04-05 23:58:36

Can't force trust.

qpen
 Wysłana - 5 kwiecień 2010 23:59      [zgłoszenie naruszenia]

studiowanie znacznie by ulatwilo sprawe, no ale coz.nie masz znajomych w czestochowie?zbierz ekipe i lec na balet.zbyt duzego wyboru nie masz.

ja tam w hobby zadne nie wierze.choc dobrze je miec.nowa panna to jedyny lek.

Zmieniony przez - qpen w dniu 2010-04-06 00:00:28

Specjalista -

Pesimistic
 Wysłana - 6 kwiecień 2010 00:02      [zgłoszenie naruszenia]

Nie no w domu staram się spędzać minimum mojego wolnego czasu, co do baletów bywam często z kumplami, w rozmaitych miejscach.

fraggy1
 Wysłana - 6 kwiecień 2010 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

No to bardzo dobrze,co do hobby,ja jak miałem "love love time" i chvj z tego wyszedł,zabrałem się ostro za majsterkowanie,elektronikę,różne takie rzeczy robiłem by zabić czas,aż w końcu przeszło.Czas leczy rany,jak siedzisz w domu na piździe nic nie robiąc to dłuży się w chvj,kombinujesz,myślisz jakby tu jeszcze coś naprawić.

Can't force trust.

qpen
 Wysłana - 6 kwiecień 2010 00:12      [zgłoszenie naruszenia]

wiec nie dygaj sie zagadac do dziewczyny, ktora Ci sie podoba.praktykuj.nabierzesz pewnosci siebie.jesli Cie wysmieje ktoras, to i tak pewnie po raz pierwszy i ostatni raz na oczy ja ujrzysz jesli odmowi drinka, to zwyczajnie zachowasz kase na kolejne cztery browary zawsze mozna sprobowac z kolejna, ta na pewno lepsza

Zmieniony przez - qpen w dniu 2010-04-06 00:12:45

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co jest...

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | lumpeks | odzież z drugiej ręki | hiperwentylacja | stopy sex | tryb | bez wyjątku | rolowanie | z czego odlac | sex z matką | zabawa w doktora | drukarka hp 3100 | Psl | wikakoz | zegarek diesel | starszy | religia pytania | moje zdjątka gralu | zdjecia znanych aktorek | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.