FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3886 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Co jest z tymi kobietami??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co jest z tymi kobietami???"   

Mario_35
 Wysłana - 8 maj 2005 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

Z tym snem to też dziwne sytuacje się działy. Nie traktuj tego w ten sposób że to jakieś wielkie z jej strony poświęenie. Ona często gęsto nie śpi o tej porze a ja odwrotnie, i też tego nie potrafiła zrozumieć. Rano praca i już, nie ma zmiłuj się. Nie ma czasu na opowieści od 1-ej w nocy do 6-ej rano. Chociaż czasami się zdarzały, i wtedy 0-700 wysiadało, ech to było coś, a teraz ona woli się poseksić ze mną przez telefon niż z nim w realu, to jakieś chore, głupie, szalone?????????????

"Im drzewo starsze, tym korzeń twardszy"

Znawca -

Wieruszka
 Wysłana - 8 maj 2005 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz..taka bezsennosc od 3 rano, moze swiadczyc o sklonnosciach do depresji. Kobiety sklonne do depresji, zle znosza samotnosc i nie powinny byc same.

A skoro lubiecie igraszki przez telefon, bawcie sie dalej....w hot line, a prezes, niech placi..

A tak serio...to dziewczyna ma emocjonalne problemy, i jezeli nie jestes na silach, by pomoc - daj spokoj. Zerwij kategortycznie, pomoz jej podjac decyzje, bo bedzie sie pograzac w ciemnosciach. Pomozesz jej w ten sposob. Zostawisz ja pewnie w dobrych rekach...choc one pewnie nie pieszcza tak zarliwie....

Edit: Co do chwastow....to one nie sa takie zle... Wiele z nich ma wlasciwosci lecznicze, chocby ten niepozorny, pagardzany przez wzsystkich perz...takze glowa do gory, a za glowa i cala reszta pojdzie...

Zmieniony przez - Wieruszka w dniu 2005-05-08 19:57:08

Znawca -

zjfk
 Wysłana - 8 maj 2005 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

heh wiesz co *****ol ją i tego gościa. no przecież tyle innych bab po ziemi chodzi
ja miałam kiedyś taką sytuację, że się dowiedziałam, że mój facet ma inną i się z nią dupczy, no i że się chwali całemu osiedlu, że z nią jest.. no ale oczywiście wszyscy wiedzieli tylko nie ja, i był z nami obiema - przez jakiś tydzień - kumpel nasz wspolny mi powiedzial [spoko tylko, że on nie wiedział, że ja też z tym palantem chodzę]. no więc później się okazało, że z tą dupą miałam mieć bierzmowanie - rok temu no i pięknie się na nią lampiłam i w ogóle.. dupa się poskarżyła 'naszemu' chłopakowi i on do mnie zadzwonił. gadaliśmy godzinę, a rozmowa polegała na tym:
-gdzie ją poznałeś
*na bloku
-a kiedy
*3 maja
-jakie to romantyczne, akurat w święto konstytucji!!
-ej ona wygląda na ku***
*nie mów tak o niej, dlaczego coś do niej masz?
-bo się z tobą dupczy [ ]
*...
-ej ale ona brzydka jest no i na kurtce ma napis 24h, co ona 24 na dobę daje?
*nie mów tak o niej
i nadal ostro ją bronił, aż wkońcu kiedyś do mnie przyszedł i powiedział, że chce ze mną być
a co ja na to? pier**** się chłopczyku
tak się robi, nie pcha się 2 razy do tej samej wody - pamiętaj

you make me sick..

enwu
 Wysłana - 9 maj 2005 00:00      [zgłoszenie naruszenia]

Dalbym Jej zdecydowanie "na trochę" wolne ... Nawet jezeli jest to tylko test to niestety bardzo zle o Niej swiadczy ...

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

Znawca -

bardota..
 Wysłana - 9 maj 2005 09:18      [zgłoszenie naruszenia]

no coz nie chce jej oceniac, ale wydaje mi sie ze moze ona robi takie glupoty bo jest bezsilna chce byc z toba ale ta odleglosc ktora was dzieli jest ogromnym problemem, czepia sie , robi wszystko by sprowokowac cie do dzialania zebys zrobil cos zebyscie mogli byc blizej siebie tak mi sie wydaje, w swoich dzialaniach jednak zagubila granice, zastanawiam sie tez czy to wszystko co napisala jest prawda moze troche zbajerowala

ps. czy ona jest uzalezniona od narkotykow

Ludzie narzekają na starość,nie potrafią docenić że mogą poznać każdy etap

Mario_35
 Wysłana - 9 maj 2005 10:50      [zgłoszenie naruszenia]

Z tymi narkotykami to nie wiem, ale raczej nie .
Przemyślałem wszystko i doszedłem do wniosku że dobrze się stało. Sytuacja była patowa. Ja nie wyprowadziłbym się do niej, bo musiałbym wszystko zostawić, ona też nie miała chęci opuścić stolicy, więc trwalibyśmy w takim porąbanym układzie cholera wie ile czasu. Trzeba się rozejrzeć w swoim mieście bo na drugi taki układ to się na pewno nie zdecyduję.

Znawca -

Zawodny
 Wysłana - 9 maj 2005 10:55      [zgłoszenie naruszenia]

a czesto sie spotykaliscie??

wixa:-}

Znawca -

Mario_35
 Wysłana - 9 maj 2005 11:00      [zgłoszenie naruszenia]

Za rzadko, raz na dwa, trzy miesiące i to tak ze 2 dni i do domu. Jak teraz na to patrze to do dupy z takim związkiem.

Znawca -

aanka
 Wysłana - 9 maj 2005 13:25     
 Usunięta przez Gosia_p za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

aanka
 Wysłana - 9 maj 2005 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

a może chciała usłyszeć że ją ktoś kocha
a swoją droga kto idzie do łuzka za załatwienie sprawy??

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co jest z tymi kobietami???

Strony: 1 2 3 4 5