FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3844 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Co jest z tymi kobietami??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co jest z tymi kobietami???"   

Mario_35
 Wysłana - 8 maj 2005 10:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Muszę się z kimś tym podzielić, a to forum wydaje mi się odpowiednie, wybaczcie, jeśli kogoś zanudzam.
Dzisiaj zerwała ze mną moja kobieta. Telefon o 3 rano, ale to nic, przyzwyczajony jestem bo mieszkamy daleko od siebie (600 km) i takie telefony to nie nowość. Ale tym razem słyszę od niej całkiem inne rzeczy niż zwykle. Rozmawialiśmy trzy godziny i wyglądało to mniej więcej tak.
Pierwsza godzina:
pretensje do mnie o to że wysyłam sms'y nie takie jak trzeba i nie wtedy kiedy trzeba, nie rozumię jej problemów i nie ma mnie kiedy jestem potrzebny (a niby jak mam być jak jestem 600 km od niej, eh ta babska logika), nie chcę rzucić wszystkiego i przyjechać do niej (czyli własnego mieszkania, 7-letniego syna i w miarę dobrej pracy), ogólnie stwierdziłem po tej godzinie że jestem bardzo cierpliwym człowiekiem o co się wcześniej nie podejrzewałem.
Druga godzina:
wyznała mi że znalazła u siebie w mieście prawdziwego przyjaciela, który się nią zaopiekował, jak jej było źle, zakochała się w nim, KOCHA GO i nie widzi dla nas przyszłości, powiedziała jeszcze że wczoraj poszła z nim do łóżka, bo załatwił jej jakieś badania w szpitalu i tym podobne dyrdymały, okej, powinienem ******lnąć słuchawką i tyle, ale jakoś taki byłem wbrew sobie, że powiedziałem że to rozumiem i w ogóle i niech się nie czuje z tym źle, bo tak musiało być i takie tam ******ły. Ona stwierdziła że mówi mi to wszystko żeby się na mnie zemścić za moje zachowanie, za to że nie byłem wystarczająco czuły dla niej i wyczułem w jej głosie nawet satysfakcję.
Trzecia godzina:
Ponieważ nie ******lnąłem do tej pory słuchawką, co powinienem uczynić z 20 razy, rozmowa weszła w etap dla mnie dziwaczny. Stwierdziła, że mnie kocha, że jak byśmy mogli się spotkać to poszłaby od razu ze mną do łóżka, że mnie pragnie i takie tam. Jak jej mówiłem żeby miłosne wyznania zostawiła dla tego gościa, to powiedziała że go olewa i tym podobne. Potem zrobiliśmy seks-telefon jak za starych czasów(wiecie o co chodzi ) i zaczęła mnie piłować żebym powiedział że ją kocham.

Morał: ****a, nie wiem co jest grane, znam powiedzenie że kobieta zmienną jest, ale do cholery tak się zmieniać w ciągu 3 godzin? Dla wyjaśnienia, ja mam trochę ponad 30 lat ona jest w moim wieku, a ten jej nowy kolo jest od niej 15 lat starszy. Prezes jakiejś dobrej firmy. Rozumiem, że poleciała na kasiurę, nie jestem z Marsa, ale po***** mi takie ******ły potem wciska o miłości. Najpierw to jest jej ukochany a za chwile***** mu w dupe, seksi się ze mną przez telefon bo to ja jestem ten jedyny. Przecież to jest jakieś po***ane. I niby ze mną zerwała ale się pyta czy może do mnie zadzwonić jak jej będzie smutno. Jakieś to chore.
W zasadzie sam wiem że sobie odpowiedziałem o co chodzi, poszła na kasę, a do mnie ma sentyment bo nam dobrze było w łóżku. A***** tam. Musiałem się wyżalić, bobym świrował pewnie cały dzień.
Tylko teraz bez współczucia proszę, chciałem sie po prostu wygadać, jestem duży i przez żadną babę nie będę się wieszał ani zalewał, tego kwiatu pół światu. Szkoda tylko że 90% to chwasty, jak ktoś gdzieś tu kiedyś napisał.

"Im drzewo starsze, tym korzeń twardszy"

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 8 maj 2005 10:11      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko cierpliwy mezczyzna potrafi sobie poradzic z kobietami...

Niektorzy nie wytrzymuja i potem mamy takie "newsy":

48 letni Stefan G. w afekcie porabal siekiera wlasna 46 letnia konkubine. Do tej pory nie ustalono motywow zbrodni.

Ale przyznam, ze Ty jestes bardzo cierpliwy

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

Mario_35
 Wysłana - 8 maj 2005 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

Powstrzymuje mnie te 600 km i brak siekiery

Znawca -

Astalav
 Wysłana - 8 maj 2005 10:13      [zgłoszenie naruszenia]

hmmmm powiem Ci stary, ze poprostu nie wiem co ona chciała osiągnąc tym telefonem i opowieciami....najpierw mówi, ze sie przespała z innym a pozniej, ze Cie kocha....moze chciała sprawdzic Twoja reakcje na to co powiedziała choc wątpie w to raczej.....moze próbowała załagodzic tą sytuacje i dlatego tak mówiła....ja bym taką laske puscił wolno ki tyle.....no ale ten brak bliskosci ta odległosct to.....dltaego dla mnie zwiazki na odległosc nie istnieją

pozdro trzym sie

Turbulętnie rzecz ujmując, rzeczywistość koliduje z moimi imperatywami

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 8 maj 2005 10:17      [zgłoszenie naruszenia]

Alez on pisal zeby nie dawac mu zadnych rad, bo to nie 15 latek ktory ma watpliwosc czy isc z dziewczyna do pubu czy parku

Ekspert -

Mario_35
 Wysłana - 8 maj 2005 10:20      [zgłoszenie naruszenia]

Kiedyś zabrałem głos w takim poście o związkach na odległość. Teraz powinienem wysypać popiół na głowę i przeprosić bo okazało się że pisałem bzdury. Nie ma szans.

Znawca -

Helevorn
 Wysłana - 8 maj 2005 10:22      [zgłoszenie naruszenia]

Szkoda, ze kazdy musi sie przekonac o tym sam...

Chociaz ja znam 2 pary, ktore bardzo dlugi czas (kolo 3 lat) utrzymuja swoj zwiazek na odleglosc - az ja w to nie moge uwierzyc jak to mozliwe...

Ekspert -

Astalav
 Wysłana - 8 maj 2005 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

ale ja mu nie daje rad tylko zgodnie z poytaniem w temacie postu mysle o co jej mogło chodzic....chociaz bab nie zrozumiesz ja swojej tez nie rozumiem no ale z baba zle a bez baby gorzej heh

no i pisałem ze zwiazki na odległosc są dla mnie "niemadre"

Turbulętnie rzecz ujmując, rzeczywistość koliduje z moimi imperatywami

Znawca -

Gosia_p
 Wysłana - 8 maj 2005 10:45      [zgłoszenie naruszenia]

ja tez znam pare par ktore wytrzymaly na odleglosc 2,3 a nawet 4 lata ale wkoncu i tak sie to syplo

Ekspert -

MaxB
 Wysłana - 8 maj 2005 10:57      [zgłoszenie naruszenia]

Mario.. Nie Ty Jeden Powinienes Przeprosic Ze Brales Udzial W Tamtej Dyskusji.. Mnie Niestety Tez To Dotyczy.. ;-/

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

Znawca -

LukRecJa
 Wysłana - 8 maj 2005 11:21      [zgłoszenie naruszenia]

Hahaaa - pamiętam Mario jak wypowiadałeś się w temacie związki na odległość... /nie żebym czuła teraz dziką satysfakcję/.
Tutaj nie wypaliło, bo ta Pani hmmm ma jakieś problemy osobowościowe, nie potrafi się określić - a w jej wieku to już choroba. Owszem kobiety są zakrecone i komplikują ale z tego co piszesz, wnioskuję, że babeczka zamotała się niemiłosiernie. Rzeczywiście ktoś może oferuje jej coś czego Ty nie jesteś w stanie jej dać /pieniądze, bliskość/ i zaczęła sobie to najnormalniej w świecie kalkulować.
Pytanie nasuwa mi się tylko jedno - ten określony typ kobiet wyczuwa się na kilometr /nawet na 600/, jak to możliwe, że Ty tego nie wyczaiłeś wcześniej?
A związki na odległość - w naprawdę wyjątkowych przypadkach się udają...

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co jest z tymi kobietami???

Strony: 1 2 3 4 5