FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7043 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Co jest ze mną nie tak  
[powiadom znajomego]    
Autor "Co jest ze mną nie tak "   

mlkv
 Wysłana - 30 listopad 2016 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra a teraz merytorycznie skoro już tutaj wpadłem.

Przeczytałem wszystko - szczęśliwie szybko czytam i tak:

1. Obecnie niestety nadajesz się IMO do pomocy min. psychologa.

2. Przestań w trybie natychmiastowym powierzać ważne sprawy w życiu jakimś przypadkowym idiotom, tak jak było z tą polisą i Twoim "kolegą".

3. Kwestia panienki jest do ogarnięcia jeśli tylko będziesz w stanie spojrzeć na to logicznie. Na razie nie jesteś, ale na spokojnie przeczytaj:

Uniknąłeś tego co anglosasi określają jako "train wreck", w tym fajnym powiedzonku o konotacjach kolejowych.

Co poruchałeś to Twoje, nawiązanie jakichś emocjonalnych relacji z kvrwą zawsze się +/- tak kończy, bo związek dwojga ludzi stety lub niestety toczy się głównie na i kończy zawsze na zasadach ustalonych przez osobę która ma mniejsze zaangażowanie emocjonalne oraz bardziej na ten związek wyebane.

Stąd kvrwy się rucha, ale się z nimi nie wchodzi w jakieś emocjonalne relacje bo to jest jak sranie do zlewu w kuchni, niby też można, ale koszta sprzątania bajzlu powodują że jest to manewr nieopłacalny w praktyce.

Mam na to perspektywę dłuższą od Ciebie o pewnie dekadę+ i z tego co obserwuje różne takie tu i tam, to zabawnie, fajnie i wesoło z każdym kolejnym z rzędu nowym panem/sponsorem to jest do momentu dopóki młodsza konkurencja równie pustych tylko młodszych o 8-15 lat suczek nie zacznie deptać po piętach.

Wtedy się dramaty zaczynają, w dużej mierze dla faceta który z jakichś niezrozumiałych powodów nie potraktował piaskownicy rekreacyjnie tylko stało-życiowo.

W Twoim przypadku doszły jeszcze typowe dla Słowianek kompleksy wieśniary która się ze wsi wyrwała do wielkiego świata, ale to jest tylko kolejny powód żebyś na logikę zostawił ten epizod jak najszybciej za Sobą.

4. Kwestie poważniejsze o których wspominałeś - zdrowie i życie bliskich osób - jeżeli tak na Ciebie oddziałują to niestety patrz punkt 1.

5. Jeżeli to wszystko zaczyna się nawarstwiać to obawiam się, że bez 1 możesz za chwilę zrobić coś głupiego.

Radzę zatem zrobić 1 jak najszybciej, a jeśli to doraźnie nie pomoże to proponuję jednak zrobić Sobie 2-3 miesięczne "wakacje" w domu, ze stosownym wsparciem jakie opisałem w 1, bo do kolejnego mieszkania z kolejnymi cebulakami w Holandii zawsze możesz wrócić.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

ddd25
 Wysłana - 8 grudzień 2016 13:53     
 Usunięta przez za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

npp
 Wysłana - 9 grudzień 2016 20:47      [zgłoszenie naruszenia]

i jak Thunder forma? lepiej czy gorzej?

INSOMNIA
 Wysłana - 10 grudzień 2016 13:36      [zgłoszenie naruszenia]

@npp - odpisałem na PW

Bany_
 Wysłana - 10 grudzień 2016 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

Pisz tutaj, bądź konsekwentny skoro juz załozyles temat

Znawca -

Shakur23
 Wysłana - 25 luty 2017 09:41      [zgłoszenie naruszenia]

Troche pi***olisz
Troche przerost ambicji
Z tego co piszesz chyba masz jeszcze sporo ponizej 30stki, a smecisz o "wielkich bledach" mlodosci ktore ci przekreslaja przyszlosc.
Ludzie po 20 latach w mamrze wychodza i ogarniaja zycie.
Ja w zyciorysie mam czarna dziure dlugosci ponad 10 lat w ktorej ogólnie mówiąc nic nie zrobiłem poza jakimis chvja wartymi studiami i snuciem fantazji czego to z nimi nie osiagne.
Żal mi tego czasu, w c***. Mam juz skonczone 31, od 2 lat dopiero prace ktorą lubie w ktorej sie rozwijam i daje mi jakies tam spełnienie, a mogłem już do niej startowac zaraz po technikum. Z kobietami różnie bywa. Ogólnie słabo mi idzie tworzenie związków, zawsze sie jakos tam przeżywa rozstania zdrady itd , ale trzeba sie szybko od tego odciac bo jest kvrwa tyle za***istych loszek ktore jeszcze mozemy poznac i mieć pokim młodzi, ze szkoda czasu na te farmazony.
Nie masz 30 nie masz dzieci alimentow i masy innego gowna, Masz niezła prace zarabiaj pieniadze i żyj

arch1ebald
 Wysłana - 13 marzec 2017 21:17       [zgłoszenie naruszenia]

o chvj, nie sprawdzilem daty

Zmieniony przez - arch1ebald w dniu 2017-03-13 21:18:00

"A riczer to jest riczer. To osoba dażona na magazynie dużym szacunkiem."

~ulti, 2k18

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co jest ze mną nie tak