FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3031 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Co jest ze mna nie tak ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co jest ze mna nie tak ??"   

Asus17
 Wysłana - 11 wrzesień 2005 13:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich :)
Mam glupia sprawe ale nie mam gdzie i komu o tym powiedziec wiec pisze tu.. Od niedawna mam problem gdyz chcialbym kochac sie z moja babka ale jest ten problem bo gdy dochodzi co do czego to nie mam erekcji :( Nie robia mi pieszczoty i wogule..(pieszczoty: lizanie po ciele i wogule ale bez lizania tego na dole bo moja babka mowi ze za wczesnie jeszcze na to :P) Gdy sie nie kochamy i dokucza mi wywoluje u mnie bardzo duze podniecenie a co do czego jak mamy sie kochac to nic :/ Moze to jakis stres ?? Ale wydaje mi sie ze nie bo czuje sie odprezony... Moze powinienem zglosic sie do lekarza ??

PS. Bez zadnej beki ze mnie bo dla mnie to nie jestes smieszne :( Rece mi opadaja i niewiem co robic...

Chce byc wielki....!!!

Don Corneo
 Wysłana - 11 wrzesień 2005 13:37      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba za bardzo chcesz...wuluzuj troche i bedzie ok

Bo mam serce zółte i niebieską w żyłach krew...

Raptor10
 Wysłana - 11 wrzesień 2005 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

stres, nerwica , zmeczenie, pierwszy raz,dragi, lub jakies inne leki mogą powodować to o czym piszesz

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

Cronos
 Wysłana - 11 wrzesień 2005 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

Asus a czy masz ogólnie problemy z erekcją czy tylko w momencie pieszczot z partnerką?
Jak długo znasz swoją partnerkę i czy wcześniej uprawiałeś już sex?
Czy w czasie pieszczot myślisz głównie o tym, czy tym razem Ci stanie?

Kiedy rozum śpi budzą się Kaczory..

Asus17
 Wysłana - 11 wrzesień 2005 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

stres, nerwica raczej odpada ...nic nie biore tez .. Sex uprawialem wczesniej ale mialem przerwe ok roku od zwiazkow z kobietam i teraz od niedawna mam kobiete...kiedys nie mialem z tym zadnych problemow..Klopot nastepuje wtedy gdy dochodzi co do czego gdy jestesmy juz nadzy i wtedy pieszczoty sa przyjemne ale jest wtedy brak erekcji..Normalnie na codzien nie mam problemow z erekcja..No teraz gdy jak prubujemy to mysle chyba za kazdym razem czy moze dzis sie uda czy nie :(

Chce byc wielki....!!!

lovelasxxx
 Wysłana - 11 wrzesień 2005 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

może tak naprawde w podświadomości, kiedy już ona sie rozbierze, to ci się nie podoba? pomyśl o tym bo bywają dziewczyny które lepiej wyglądają w ubraniu niż bez

Asus17
 Wysłana - 11 wrzesień 2005 15:07      [zgłoszenie naruszenia]

Costy :P Bardzo mi sie podoba i w ubraniu i nago !! Dupa dobra z niej.. Problem chyba nie polega na tym... Moze mi samo przejdzie ;/ A moze jednak isc do lekarza z tym problemem ??

Chce byc wielki....!!!

lovelasxxx
 Wysłana - 11 wrzesień 2005 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

albo jakies afrodyzjaki zastosuj

Raptor10
 Wysłana - 11 wrzesień 2005 15:13      [zgłoszenie naruszenia]

a sproboj walnac ze 3 piwka przed ...i bedzie git

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

Immortall
 Wysłana - 11 wrzesień 2005 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

ale bez lizania tego na dole bo moja babka mowi ze za wczesnie jeszcze na to

na loda za wczesnie a ćupciać sie chcecie ?
woooo hoooooooooo

stressssssssssssssss niech Ci loda itd itp najpierw zrobi 69 itpppp sie odSTREUJESZ juz na maxa przy niej i jak mówi ze za wczesnie to kłamie
brzydzi sie Twojego penia
bo wkoncu chcecie sie kochać ? a na loda za wczesnie
OMG

mhm.

Znawca -

Asus17
 Wysłana - 11 wrzesień 2005 15:21      [zgłoszenie naruszenia]

Nie kumasz...Nie kazda kobieta lubi stawiac pale i ja ssac... Spokojnie, wszystko po kolei i dojde do tego tez..Jej sie nie spieszy do tego..Jedna lubi tak druga tak Piffko wogule nie dziala..

Afrodyzjak ?? Jaki ??

Chce byc wielki....!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co jest ze mna nie tak ??

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: sex z byłym | Problem z bólem:( | znaki | Czy jestem erotonomanem? Leczyć, czy nie? | Eksperymenty kobiet | zakład. | bez zabezpieczenia | Tematy tabu | bi???? | Szukam tańszego odpowiednika maxatinu. | Skutki Uboczne? | Pytanko do Pań | Prezerwatywya, prostytutka, hiv | Przewartosciowane kobiety | Stanik | Zostać dłużej z laską na imprezie? | Chamskie vol 13 Zakaz Wstępu dla osób poniżej 15 roku życia | contra | opowiadania erotyczne starsza siostra | wezly | r4mzi | SSmakowity | margaret | liderin | gejem | dla swoich | marcin szabelski | adept | praca w fm | redtube | kabała | abstrakcyjny | figura playboy 2008 | wierzbicka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.