FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4258 razy ¬

ROZRYWKA | Motoryzacja
Co kupic 5000 - 8000 $ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co kupic 5000 - 8000 $"   

5ewku
 Wysłana - 9 styczeń 2007 23:18       

Przeniesiona przez xami z działu 'Motoryzacja ARCHIWUM'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam to moj pierwszy post w tym dziale , aczkolwiek czytam to forum od dlugiego bardzo czasu . Moje pytanie polega na tym chcialbym cos kupic w tej cenie,no moze bym 10000$ wyskrobal.Obecnie jezdze Dodgem Intrepidem z 93 roku ma nabite 96 000 mil jeszcze pojezdzi troche silnik 3.3l.Dostalem go mozna powiedziec w prezencie od Dziadka .I sie wlasnie zastanawiam co by tu kupic.Jakby to okreslic chcialbym zeby auto sie zbieralo..na ekonomi nie zabardzo mi zalezy bo benzynka tu tak drogo nie wychodzi ale tez nie chce jakiegos potwora heh.Ostatnio mialem przyjemnosc jezdzic Bmw 540 i naprawde mile odczucia nie powiem zbiera sie az milo a rocznik tez chyba 93 lub 94 naprawde nie pamietam.Chociaz chcialbym cos najwyzej 10 letniego.Silnik moze byc 2.0-3.5 litra.. oczywiscie w skrzyni recznej..bo automatyk jest wygodny lecz zadnej naprawde frajdy z jazdy..tak nudno jakos..jest tyle tu tych samochodow ze naprawde nie wiem jak do tego sie zabrac.. hmm Sedan czy Coupe bo Van i inne takie odpadaja na wejsciu.Myslalem Nad Golfem R32 ale trzeba miec duzo wiecej niz 10K.. widzialem ostatnio wlasnie owego golfa..2003 rok czerwony..w srodku podobalo mi sie.. Galant .. Eclipse..Miata czyli Mx5 bodajze..nissan 240 - 300 tez.. Acura Integra bardzo mnie ujmuje..wiec widzicie szerokie mam pasmo..Na benzyne i koszty eksploatacji pieniadze beda.. teraz tylko prosilbym Szanownych Forumowiczow o sugestie oraz pytania do mnie Tylko Prosze Nie Wyskakiwac mi Z Civiciem lub Golfem 2-3 chociaz te civici 2003-2005 podobaja mi sie Pozdrawiam

"I have come here to chew bubble-gum and kick ass...
...and I'm all out of bubble-gum." %-)

K rzysek
 Wysłana - 9 styczeń 2007 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

limuzyna, sportowe?? ja lubie audiki i osatatno przegladalem stronki z usa to za 10tys$ moze kupisz A6 4.2 quattro 2000r(ja bym sobie kupil )

ciastosz
 Wysłana - 9 styczeń 2007 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

Integra

prawie jak JDM

[rainbowsunnybeach.sry.pl/]

5ewku
 Wysłana - 9 styczeń 2007 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

Sportowe raczej bo linuzynka nie dla mnie jeszcze troszku za mlody jestem chociaz nie powiem lubie wygode ciastosz fanie hondy co myslisz? integra? prelude? integra jest piekna nie powiem nawet starsze modele ujmuja mnie szczerze no ale co myslicie? jak to jest z ta integra jakie silniki? czy z turbina? wiem ze Vtec Dohc 2,0 chyba moge sie mylic, jakie przyspieszenie itp potrzebuje informacji

"I have come here to chew bubble-gum and kick ass...
...and I'm all out of bubble-gum." %-)

ciastosz
 Wysłana - 10 styczeń 2007 00:27      [zgłoszenie naruszenia]

Zalezy, ktory rocznik. Nowa nazywa sie RSX, ta z 2,0 DOHC i-VTEC...starsza to Integra Type-R 1,8 DOHC VTEC 195KM w 98 spec (98r i pozniej) ok 6,5s do 100 i kapitalne prowadzenie (uznawana za najszybszy samochod przednionapedowy - oczywiscie chodzi o szybkosc jazdy po torze, bo na wprost to inne z pewnoscia osiagna wieksza predkosc)...ale samochod genialny Honda nie robi silnikow doladowanych...to wolnossaca wiertarka krecaca sie do 8500 obr./min.

Zmieniony przez - ciastosz w dniu 2007-01-10 00:30:04

prawie jak JDM

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 10 styczeń 2007 00:32      [zgłoszenie naruszenia]

jak mój czarny brat ciatosz

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Znawca -

ciastosz
 Wysłana - 10 styczeń 2007 00:34      [zgłoszenie naruszenia]

W Stanach specyfikacja moze sie nieznacznie roznic i moze miec 190KM, ale nie jestem pewien, bo dobrze nie pamietam. W rzeczywistosci nie odcuzjesz roznicy.

prawie jak JDM

labtec
 Wysłana - 10 styczeń 2007 07:43      [zgłoszenie naruszenia]

Integra!

"Out of order, I show you out of order. You don't know what out of order is, Mr. Trask. I'd show you,
but I'm too old, I'm too tired, I'm too fuckin' blind."

xero
 Wysłana - 10 styczeń 2007 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

jw
swietny woz

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na [http://www.pajacyk.pl]

CZERWONY HANDLARZ na SFD w dziale targowisko %-)

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 10 styczeń 2007 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

Ja wziolbym to

[*******/w9nk]

[*******/w9n2]

[*******/w9n8]

[*******/w9n6]

[*******/w9nz]

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -

kolos_r1
 Wysłana - 10 styczeń 2007 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

w tym przedziale mozna znalezc na allegro astre 95-96 rok np wczoraj za 6.000 widzialem astre 2.0 16V w 160 koniach wersia GSI no i taka starczy by poszalec :D

.......

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co kupic 5000 - 8000 $

Strony: 1 2 3 4 5 6