FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 609 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Co lepsze ?? Renta planistyczna ciag dalszy... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co lepsze ?? Renta planistyczna ciag dalszy..."   

Chmielekt
 Wysłana - 21 luty 2010 17:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam po raz kolejny, wiec tak jak ktos mi ostatnio pomógł wsprawie renty planistycznej i mojej staej chorej babci napisalem pismo do urzedu gminy o rozlozenie na raty tej renty, wysąłałem odcinek emerytury w wysokosci 1250zl i rachunnki miesieczne babci typu lekarz oplaty, leki, odpowiedzieli mi ze mogą to rozlożyć na raty ale tylko na rok, czyli wychodzi 350zlmiesiecznie, to sporo jak dla babci, napisalem ze babcia moze dać ma 100zl, odpisali ze niby jakas ustawa ze raty rozląza tylko na rok, inaczej komornik, wiec pytanie nastepujące, ile moze jej zabrać komornik miesiecznie, wiecej niz te 350zl? Babcia ma 77lat i naprawde ciezka sytuacje bo jest schorowana osoba. Napiszce prosze jakie bedzie najlepsze rozwiazanie. Dzieki z góry

..........................................................................................

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Co lepsze ?? Renta planistyczna ciag dalszy...

Warto przeczytać: Mbank | ALLEGRO I POLICJA?! | czy ma ktoś posadkę dla mnie?? | jak byście zinterpretowali ten przepis? | platnosc karta | Mandat PKP | Sterylizacja - temat "trzydniowy" | Lech Kaczyński | Czas wyborów w USA | Instrukcja dla donosiciela | Wasz ulubiony polityk | Centrum GSM | Jak kupić akcje? | Najznamienitsi Amerykanie wszechczasów... | Ankieta prezydencka | Probel z ZUSem | torba na rami? | gmc typhoon | lg l5 | wulin | Loker Rapmajster | jeansy | ballbusting | pan szulc | dzieciak | rock i dziecko | Monia | lima | barańska anna | monica belluci | wymowa angielska czasownik w nieregularnych | el po goleniu | nagie polskie aktorki | johanson scarlet | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.