FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4045 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
Co lepsze - terenowki 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co lepsze - terenowki"   

Papajek
 Wysłana - 1 luty 2005 14:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Silnik Diesla 3,0 D-4D common rail

Land Cruiser z silnikiem Diesla D-4D o pojemności 3 litrów z common rail, turbodoładowaniem i intercoolerem, o mocy 122 kW (166 KM wg DIN) przy 3400 obr./min i maksymalnym momencie obrotowym 410 Nm w zakresie 1800-2600 obr./min, doskonale nadaje się do trudnych zadań w najcięższym terenie.

Land Cruiser z tym 16-zaworowym, turbodoładowanym silnikiem Diesla zużywa średnio jedynie 9,1 litra na 100 km.

jestem papajkiem:)

Papajek
 Wysłana - 1 luty 2005 14:11      [zgłoszenie naruszenia]

Turbodiesel Mitsubishi ma cztery cylindry i 3,2 l pojemności. Jego moc maksymalna wynosi 165 KM (121 kW) przy 3800 obr./min, a maksymalny moment obrotowy - 373 Nm przy 2000 obr./min

Papajek
 Wysłana - 1 luty 2005 14:13      [zgłoszenie naruszenia]

MAm dwuch kolegow w klasie, gzie jeden ma Landka, a drugi pajero, i sie kłócą ktory ma lepszy samochód jakie jest wasze zdanie, ktory lepszy?..
Dodam Ze landek jest w max wyposażeniu, pajero nie wiem, ale skóre ma

jagnik
 Wysłana - 1 luty 2005 14:19      [zgłoszenie naruszenia]

Wolałbym Landcruisera bo ładniejszy dużo.Ten Pajero to mi się podobał bardzo ale przed liftingiem - teraz jest brzydki jak dla mnie i mnie tym zdenerwowali mocno.

Znawca -

shuttle
 Wysłana - 1 luty 2005 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

Toyota o wieeeele lepsza . Silnik moment 410Nm to jest bardzo duzo. I wygląd super jak rasowa terenówa. Pajero wygląda bardziej na SUV'a moim zdaniem.

Znawca -

Papajek
 Wysłana - 1 luty 2005 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

no mi tz podoba sie bardziej landek zobaczymy co powiedza inni, ktorzy nie beda sie wypowiadlai tylko na podstawie wygladu

Kvan
 Wysłana - 1 luty 2005 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

proboszcz z naszej parafi ma nowe pajero 3.2 wersja limited ale jakgym miał wybierać to lad cruiser, jechałem pajerem super sprawa ale nie za 240 koła :/

Vorsprung durch Technik

Znawca -

jagnik
 Wysłana - 1 luty 2005 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

Silnikowo toyota też pewnie lepsza, aczkolwiek jeździłem tym Pajero(z tyłu siedziałem tylko) i fajnie się jeździ, nie czuc w ogóle prędkości.Jechaliśmy ze 120, a ja myślałem ze jedziemy z 80.W ogóle fajna perspektywa z tyłu jest - takie osobowe auta strasznie małe się wydają, no ale to już w każdej dużej terenówce tak jest.

Znawca -

Sir_Lukasz
 Wysłana - 1 luty 2005 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

obydwa samochody stoją na tak wysokim poziomie że zapewne żaden z tych Twoich kolesi nie wykorzysta ich w pełnym zakresie możliwości...

Silniki na równym, bardzo wysokim poziomie. Choć wolałbym jednostkę Toyoty.

Właściwości jezdne, porównywalne... choć Mitsubishi wprowadziło teraz jakieśsupernowe systemu które mają sprawić że będzie jeszcze skuteczniejszy na twardych drogach.

Właściwości terenowe, porównywalne z lekką przewagą na Pajero które w podstawowych danych przeważa ale nieznacznie. Za To toyota ponoć ma lepsze systemy do jazdy terenowej.

Ja bym kupił Toykę... Ale Pajero równie dobre...

Specjalista -

Batman..
 Wysłana - 1 luty 2005 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

Chciał bym mieć taki dylemat co wybrać z tych dwóch. Oboje mają super fury ale według mnie Toyotka jest troszke lepsza i ją bym wybrał!!

Ekspert -

TURBOX
 Wysłana - 1 luty 2005 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

Toyotka
będzie lepszym samochodem, od dawna terenowe modele toyoty sa bardzo dobre a teraz to juz pewnie perfekcja!
Jak byłem mały to ojciec miał 4runnera, fajne autko było, chociaż słabo go pamiętam to fajne auto było, a skooro juz w tamtych czasach było bajeranckie to teraz musi byc jeszcze lepsze!

...a życie się kręci powyżej 4 tyścięcy!
idealna kobieta potrafi robić 70 rzeczy -----> 69 i gotować :)

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co lepsze - terenowki

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Pokrowce a fotele kubełkowe - ? | nissan 200sx s 14 | Diamentowy Mercedes SL | Co o tym sądzicie | Co o tym modelu sadzice | Lusterko Passat | 4k hp Integra. | Honda nsr 125 | Prawko kat.C | papiery na urzad pracy | Pytanie odnośnie foteli.... | renault clio II sport | Rejstracja auta | Zderzak?? | Radio | bus | depilacja | usunięcie konta i postów | usunięcie konta | metanadren | httpwwwyoutubecomwatchv=sMY7LCk0UxQ | Volkswagen bora | Seks friend | Volkswagen bora | admistrz | otwarcie hieprmarketu | otwarcie supermarketu | otwarcie marketu | otwarcie | połykanie spermy | sperma | kaen | pytapl | pyta | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.