FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3644 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Co mi grozi, jazda bez biletu, dostałem wezwanie do zapłaty. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co mi grozi, jazda bez biletu, dostałem wezwanie do zapłaty."   

T.Durden
 Wysłana - 3 luty 2006 10:10        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zostałem złapany przez kontrolera mpk za jazde bez biletu. Ostatnio dostałem monit wzywający do zapłaty w wys 80,88 gr. Jak nie zapłace to skończy sie sądem. Powinienem zapłacić te pieniądze mpk i mieć święty spokój. Czy poczekać na sąd i tam próbować wynegocjować niższą cene. jakie mogą być konsekwencje przeniesienia sprawy do sądu?.
Na razie nie pracuje, płace za szkołe, mieszkam z rodzicami. Prosze o szybką odpowiedź. Z góry dzięki

"Nie zadzieraj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu
a później pokona doświadczeniem"

flux
 Wysłana - 3 luty 2006 11:33      [zgłoszenie naruszenia]

a masz jakies podstawy do tego zeby negocjowac z sadem nizsza cene lub anulowanie mandatu..?? bo jesli nie to nie masz szans zeby zaplacic mniej, a z pewnoscia zaplacisz wiecej cena mandatu + koszty sadowe. Wiec jesli chcesz nie placic o

saajjjkoodeelicc :D

DawcaKielc
 Wysłana - 9 luty 2006 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

ja mam juz ze trzy wezwania jakas łodzka firma mnie straszy ze bede płacił zamiast 100 - 450 zł i tak im nie płace, poleconym nigdy nic nie dostałem wiec bede palił jana ze o niczym niewiem

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]
[www.awa.org.pl]

loker100
 Wysłana - 9 luty 2006 11:50       [zgłoszenie naruszenia]

Równiez dostałem dwa wezwania i ich nie zapłaciłem. Powyżej dwóch ponoć sprawa trafia do sądu.

"Idź swoją drogą, nie daj satysfakcji wrogom"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Co mi grozi, jazda bez biletu, dostałem wezwanie do zapłaty.

Warto przeczytać: Wybory 2005 - obstawiamy | POLSKA - KATASTROFA 2005-2007 | dofinansowanie z UE | Prawa zdającego | Kredyt studencki. | kupno samochodu przez upowaznienie? | kodeks pracy-wypowiedzenie | Czy policja może przeszukiwać | podanie o staż | Szukam Odpowiedzi | Fundusze | Zaswiadczenie o niekaralosci | "Podskoki" posła Janowskiego - gdzie szukać? | recepta na państwo doskonałe | Mieszkanie w systemie TBS. | Co to jest Polityka%-) | selena gomez | danielloo | filmiki dla A , Ac .punA ,A 1,w | waginna papina | Sezon | nikki19 | nokaut | marketign wielopoziomowy | robiła loda | trzewiowy | uprawiała sex oralny z byłym | olsztyn | Eska | kibice | wi rach inso | aniolek | wyznaczyć średnicę wału | chomik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.