FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1931 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Co mi grozi? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co mi grozi?"   

cziks
 Wysłana - 13 październik 2006 21:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam, chciałbym zapytać co mi grozie za:
rozbój/ wandalizm
a dokładniej chodzi o skrzynki z elektrycznością, byłem pod wpływem alcoholu nie wiem jak jest z odciskami butów na tych skrzynkach ale zapewne jakieś moje są a szliśmy w 6-ciu. Na policji zapytano mnie czy chcę zeznawać jako oskarżony czy jako świadek to powiedziałem, że jako świadek zeznałem powiedziałem kto kiedy kopał (siebie nie podałem). Po zeznaniu zapytałem czy będe jeszcze tutaj musiał przyjść to powiedziano mi, że jedynie jakby ktoś chciał konfrontacji. Czyli będę świadkiem czy oskarżonym?

pozdro :D

Skarbowy
 Wysłana - 13 październik 2006 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

konfidentem

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

cziks
 Wysłana - 13 październik 2006 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

nie czuję się konfidentem bo koleś, którego w***ałem nie trzymał się tego co ustaliliśmy. Miało być, że sie nie znamy a jak zacząłem wkręcać, że się nie znamy to koleś na komisariacie zaczął mi mówić gdzie kiedy i z kim byłem i co robiłem. ale wróćmy do mojego pytania

Skarbowy
 Wysłana - 14 październik 2006 09:44      [zgłoszenie naruszenia]

Na dwoje babka wróżyła. Jak się bedą podpierać twoimi zeznaniami to jako świadek, ale równie dobrze mogli cię wkręcić na zeznania i tyle, więc możesz być oskarżony.

Specjalista -

cziks
 Wysłana - 14 październik 2006 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

Jak się będą podpierać moimi zeznaniami to pomimo tego, że będą widzieć odcisk mojego buta na skrzynce to nie będe mieć przypału?

Skarbowy
 Wysłana - 14 październik 2006 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

Być może. Zależy jeszcze od prokuratora.

Specjalista -

cziks
 Wysłana - 14 październik 2006 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

a prokurator rozmawia z psami zanim podejmie jakąś decyzje? (bo kolas od zdjęć(nie wiem jak to się nazywa, ale on jest tym co po przestępstwie zabezpiecza ślady) zaczerpuje inf. od nich ? i czy oni mają duży wpływ na jego decyzje?

Skarbowy
 Wysłana - 14 październik 2006 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

Różnie bywa. Zależy od ukladu.

Specjalista -

nieuczciwy
 Wysłana - 27 październik 2006 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

cziks, nie wiedziałem że sprzedajesz ziomków na policje, no cóż zdarza się Radze odmawiać jakichkolwiek zeznań, powiedz że wpadłeś na kaloryfer i już nie pamiętasz tego zajścia. No a w wypadku gdyby koledzy próbowali wciągnąć Cie w sprawe.... to powiedz prokuratorowi że grożono Ci śmiercią, zastraszano-boisz sie i nie chciałeś przyznawać ale teraz wszystko powiesz... no i mówisz jak było tylko o sobie nie wspominaj. heh

ignorant i esteta zarazem , zostana po mnie tylko długi w knajpach,

Imperiall
 Wysłana - 27 październik 2006 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

za wandalizm to gowno moga Ci zrobic chyba ze byles juz karany, a za rozboj to chyba do 12 lat pozbawienia wolnosci, tylko ze rozboj jak sie nie myle to jest pobicie+zabor mienia

Zmieniony przez - Imperiall w dniu 2006-10-27 20:35:49

S-man
 Wysłana - 27 październik 2006 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

Wejda na ta strone i beda wszystko wiedziec Juz po tobie.

Kocham Cie mycha :)

[pisarstwo.com/]
[weryfikatorium.pl/]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co mi grozi?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Pytania dotyczące polityki / Nasz mały quiz | UJ | Sponsoring ... | Emerytura | pomocy z zarządzania | Pmocy PRAWO "POBICIE" | Kulczyk | roznice prawne miedzy narkotykami a dopingiem | Wcześniejsze wybory? | Kuriozalny pomysł | 42. Dokonaj oceny finansowej wybranej firmy na podstawie jej sprawozdania rocznego | koncesja na automat hazardowy | OSTATNIE DNI ARAFATA, OSTATNIE DNI PALESTYNY | POLSKA - korzenie,przeszlosc,terazniejszosc. | Unia Europejska - HITY Z SATELITY | pospekulujmy... | mariusz max kolonko | dziewczyna dyskoteka | przeciw zakrzepowy | gry online | PUMA XELERATE DUCATI | skok stewczyka | dom | równouprawnienie gejów | kai greene | disco girls | opus dei | Sharingan | crey | konkurencyjne forum | dziadek 80 lat rapuje | optimus | stalker | seat ibiza II fl | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.