FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1639 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Co mi grozi według was? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co mi grozi według was?"   

INSOMNIA
 Wysłana - 17 maj 2004 01:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

[http://www.sfd.pl/temat144347/]
jak cos to pytajcie

INSOMNIA
 Wysłana - 17 maj 2004 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

się ****a pytam o coś

mlkv
 Wysłana - 17 maj 2004 17:08      [zgłoszenie naruszenia]

Usiadłem właśnie do kompa napisać ci trochę o tym co można za fałszerstwo dokumentów dostać w teorii, a co najczęściej dostaje się w praktyce, ale po przeczytaniu drugiego posta w temacie ochota do pomocy przeszła jak ręką odjął.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Tommygun
 Wysłana - 17 maj 2004 17:41      [zgłoszenie naruszenia]

nie odpowiem za to Oi i za 2 post - będą cię zaczepiać w celi, Oi będą koledzy nie pomogą buehehe

a mamusia to łomot spuściła? bhehe koledzy nie pomogli?

swoją drogą to myślałem że Oi to podgatunek wymarły ale cóż, ktoś musi mieć IQ 70 aby średnia się zgadzała, Oi musi

Specjalista -

Magnus
 Wysłana - 17 maj 2004 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

a wlasnie ze koledzy w celi pomoga, pomoga

pytanie tylko jak...

INSOMNIA
 Wysłana - 17 maj 2004 18:32      [zgłoszenie naruszenia]

tommygun moje IQ to 137 i nie widzę związku między byciem skinheadaem i inteligencją, więc daruj sobie uszczypliwe komentarze. Nie czaje też co mają do tego koledzy Mielismy sie napierdalac z policją podczas spisywania czy jak?
jak macie tak pomagac to dzięki wielkie.

mlkv - ten koment był z "" czyli zeby podbic posta bo spadl troche jak nikt nie odpowiadał

Zmieniony przez - Oi młody w dniu 2004-05-17 18:43:14

Tommygun
 Wysłana - 17 maj 2004 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

Oi uderzyłem w czuły punkt

hehe nie masz tyle, zapomij o testach na TVN chłopcze z polską flagą na koszulce wyprodukowanej w Chinach, w angielskich butach, amerykańskich jeansach, amerykańskim flyersie, z japońskim zegarkiem na ręku, fińskim telefonem, z polską pieśnią na ustach uwłaczającą wszelkim przejawom inteligencji, z manifestem w kieszeni świadczacym o zakompleksieniu i ksenofobii, z kwietniowym świętem urodzin hitlera, z hitlerowskim pozdrowieniem na dzień dobry buehehe chyba że to jest jakiś tajny odłam którego nikt nie zna i oczywiście Oi to coś innego

naprawdę dawno się tak nie ubawiłem

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 17 maj 2004 19:03      [zgłoszenie naruszenia]

co ty ******lisz?
chyba ci sie oi z nazi pomyliło
podpis patrzaj...

Tommygun
 Wysłana - 17 maj 2004 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

no tak, czyli to jakiś odlam, więc pas

ale reszta patriotycznego ubioru się zgadza?

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 17 maj 2004 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

noszę szele glany dzinsy i dzinsową kurtałkę. Poza tym oi to nie zaden odłam tylko pierwotna idea ruchu skinhead. NIEPOLITYCZNI, ale dumni ze swojego kraju. Ja nie jestem żadnym fanatykiem i wydaje mi się że większy przejaw fanatyzmu występuje w Twoich wypowiedziach
Poza tym częsciej sie zdarza ze od ekipy jakis nazimetal zbierze oklep, a NS skinheads(bonehead) trzymają z nazistowskimi kotojadami

a teraz wróćmy do tematu

EDIT: nie noszę flagi na kurtce
idea oi to muzyka piwko i dobra zabawa

Zmieniony przez - Oi młody w dniu 2004-05-17 19:11:24

mlkv
 Wysłana - 17 maj 2004 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

W dziale prawnym bywam często i twój post nie spadł od kiedy go umieściłeś, więc bez kitów. Biorąc pod uwagę sposób w jaki cie policja powinęła ( przez własną głupotę ) to chwalenie się IQ jest nieszczególnie na miejscu, tak samo jak bezczelnie roszczeniowa postawa którą prezentujesz. Każdy szanujący się adwokat, nawet po tym jakby mu już twoi rodzice zapłacili, wywaliłby by cię za drzwi jakbyś go poganiał przy użyciu słowa "k****".

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co mi grozi według was?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Oszust | Rowerem po chodniku | Nie przyjęcie mandatu | Wchodzimy do strefy euro np w 2015 r. Jak to wpłynie na wartość naszych oszczedności. | ciec i zlodziej z allegro | Ubezpieczenie | Renta rodzinna po ukończeniu studiów | UMOWA ZLECENIE A KURONIÓWKA | Problem rodzinny | Problem z WYDZIERŻAWIENIEM terenu od Spódzielni | Pogryzienie psa przez psa. | Dekoder CP. | Wyjście za kaucją | jazda po bezdrozach po alkoholu | Gwarancja - pomoc. | Przedłużenie świadczenia rehabilitacyjnego | omega | kredyt studencki | drukarka | drukowanie | preejakuat | preejakulacyjny | pafiel | przemijanie bibliografia | potęga podświadomości | reavan | guido | showuptv | ARTYKÓŁ | zarzeczny | przeszłość | casio g shock 1100 | zma | elo12ish- | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.