FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3875 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Co myśleć? (problem z dziewczyną) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co myśleć? (problem z dziewczyną)"   

Eliot DDZ
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 16:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam wszystkich! Temat jak najbardziej poważny, lecz jak podejrzewam błahy dla większości z Was. No ale spróbujcie mi porawdzić tak, jakbyście sami to przeżywali. Nie czekam na odpowiedzi typu - "stary, ale masz problemy heh, wyluzuj!" itp. Poprostu zauważyłem ze moja laska sie zmieniła. Kiedyś było tak ze widziałem radość ze spotkań, wspólnych imprez itp. Jednak odką wyjechała na studia do większego miasta, to sie zmieniło. Trzeba jej się "prosić" o wspólne wyjście na impreze, nie jest chętna. Chodzi za to na imprezy tam na studiach, w większym mieście. Próbowałem z nia pogadać czy coś jest nie tak, czy już nie chce ze mną sie bawić, o co chodzi? Otrzymałem odpowiedź ze nie chodzi o mnie, że tam jest inaczej. No i dalej tam imprezuje ze znajomymi, a ja u siebie ze swoimi. Co zrobić, co myśleć? Jak byście postąpili w mojej sytuacji? Pozdr.

hallucyon
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 16:56      [zgłoszenie naruszenia]

eliocie
to poczatek konca twojego zwiazku
na zaradzenie temu jest juz za pozno

Ekspert -

itditp
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

wy***ac, u***ac, do***ac , za***ac a tak na serio zaczynas chodzic z inna laska (wedlug charketru) mowisz ze sie zmienila wiec nie jest taka sama, reasumujac to wszystko albo sprobowac jakos rozwiazac ten problem po wczesniejszym ustaleniu dokladnie na czym to wszystko polego bo moze cie kantem puszcac, albo zerwac. Wybor nalezy do Ciebie D

Eliot DDZ
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

Tak też podejrzewałem... No nic, mówi się trudno, żyje się dalej. Jak możesz to rozwiń swoją myśl Hall. Robić jakieś coś w jakimś kierunku, czy poprostu olać sprawe i czekać na lepsze jutro? Co myślą inni?

Eliot DDZ
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 17:02      [zgłoszenie naruszenia]

Nie zdradza, nie puszcza się! Wiem bo zadaje sie z moimi znajomymi. Myśle że poprostu znudził się jej ten związek, ze mną jest podobnie, tylko że ja mam to do siebie że na siłe chce wszystko naprawiać :/ Nie chce wysówać pochopnych wniosków i zrobić coś, czego będę później żałował...

hallucyon
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

gdybym byl na twoim miejscu, eliocie
to ja bym jej obwiescil (NIE: zaproponowal) rozstanie
dla psychiki lepiej byc strona zrywajaca niz rzucana

Zmieniony przez - hallucyon w dniu 2007-04-19 17:04:05

Ekspert -

itditp
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

Olac koebiete ona juz znalazla swoje "lepsze jutro" teraz pora na Ciebie , nie daj z siebie robic papucia . Mozesz sprobowac pogadac z nia jeszcze o tym ale szanse ze bedzie ok sa takie jak szanse pinoki ze przezyje w krainie korikow .

Eliot DDZ
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

Hall a da się czemuś takiemu zaradzić wcześniej? Bo nie sądze żebym popełnił jakiś błąd. Bardziej to jej charakter do tego doprowadził, Doszło do tego że o Nasz związek zaczęła starać się tylko jedna osoba, i tą osobą niestety jestem ja :/

Eliot DDZ
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 17:08      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz może i tak, tylko że ja tą kobiete kocham i nie wiem czy jakbym teraz zerwał (jestem w stanie, bo już mnie to wkurvia), to czy później nie gryzło by mnie sumienie, że jednak mogłem to jakoś naprawić, że tyle razem przeżyliśmy a ja ją tak poprostu zostawiłem itp. Już mam taki charakter i wiem że po pewnym czasie tak mógłbym się czuć i ze to mogłoby mnie męczyć :/

RzEzNiKoZ
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

ano tak sie koncza zwykle rozjazdy...smutne ale w wiekszosci przypadkow wszystko sie rozpada...
j/Hall
Lepiej to skonczyc od razu, szczegolnie, ze jak mowisz sam zdajesz sobie sprawe, ze sie pozmienialo i jak widac ona nie chce tego naprawiac :)
Lepiej dla Ciebie jak to ty skonczysz, nie czekaj, az doprawi Ci rogi na jakiejs imprezie, tudziez pozna jakiegos kolesia. To nie uniknione niestety.

hallucyon
 Wysłana - 19 kwiecień 2007 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

Hall a da się czemuś takiemu zaradzić wcześniej?

w sumie to sie chyba nie da
piszac "na zaradzenie temu jest juz za pozno" mialem na mysli to
ze sam z siebie, tak naturalnie, musialbys byc dla niej stale na tyle interesujacy
iz nie zawrocilaby jej glowy nowa sytuacja, nowe otoczenie, itp.

ALE, ALE...
ja sie na tym gowno znam
pewnie inni powiedza ci cos madrzejszego

Zmieniony przez - hallucyon w dniu 2007-04-19 17:13:05

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co myśleć? (problem z dziewczyną)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: czworokąt | ...okres... | Jak pomóc podnieceniu ? | Wspólny prysznic | Jak czesto macie polucje? | Nie staje... co moze byc przyczyna i jak sie w tej sytuacji zachowac? | Jak zacząć? | Co z tym facetem ? | Jak zacząć ? Moze ktoś ma jakieś pomysły bo już sił nie mam !! | Panowie,jak z tą zazdrością u Was? | spóźnia się okres.... | dziwna laska | wpadka ? ciąg dalszy.. | Preparat powiekszajacy biust | Escapelle | Dwie strony medalu - zapraszam do dyskusji | bisex | facet robi laskę facetowi | chuck bass | plotkara | gossip girl | sylwia gliwa | jestem napalona | matlak | militarias | militaria | hostessa | GMAT | vanette | jimmy | jimi jimi aja aja | jimi jimi | Petelick | monika sewioA,o | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.