FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7314 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Co najważniejsze? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co najważniejsze?"   

Pyetrek
 Wysłana - 15 styczeń 2006 03:04      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawy temat, bo obrazuje miarodajnie na co patrzą nasze piękne polki. Szczególnie interesujące jest postrzeganie przez kobiety tego, co mężczyzna sobą reprezentuje.
Na przykład slonce_m niezwykle docenia stan majątkowy gościa, lub jego potencjał w zdobywaniu, za to inteligencja to już tylko miły dodatek.
Andromedea i malina_21 uznają już obydwie te cechy za ważne, wszystkie 3 jednym chórem uznają jednak zarabianie kasy za priorytetowy wymóg.
Interesujące jest to, że wcale niezbyt liczy się dla nich wygląd. Przeciwnie jednak niż poczucie humoru... wg naszych pań, jeśli partner nie będzie dbał o to, żeby cały czas miała dobry humorek dzięki jego żarcikom to już jest stracony.
Reasumując najważniejsze, żeby zapewnił jej odpowiednią ilość wygód materialnych, rozbawiał ją i nie był półgłówkiem, choć jeśli nie jest wielce mądry to świat się nie zawali.

Sory dziewczyny, nie bierzcie tego do siebie, tak chciałem sobie zwrócić uwagę na pewne moje wnioski. Pozdrawiam serdecznie drogie panie :).

Anonim
 Wysłana - 15 styczeń 2006 03:52      [zgłoszenie naruszenia]

zauwazylem ze zaradnosc i sposob zeby facet zarabiał hajs jest chyba we wszystkich motywach w odpowiedziach Widac od razu te to chyba sie najbardziej liczy, kobitki wolą kozaków hehe przekonałem sie o tym a tu sie tylko utwierdzam o tym =]

Xaero85
 Wysłana - 15 styczeń 2006 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie też tak uważam, ale to musi być połączone z jako takim wyglądem.

I wszyscy mogą sie wypowiadać, ale szczególnie liczę na wypowiedzi kobiet bo one najlepiej wiedzą czego chcą.

Znawca -

slaweh
 Wysłana - 15 styczeń 2006 10:00      [zgłoszenie naruszenia]

Andromedaa zainteresowało mnie twoje zdanie, że podobają ci się małe blizny. Co wy w tym takiego widzicie? Jedna panienka, że mi mówiła, że lubi jak facet ma blizne(y). Ja ich akurat mam trochę. Najbardziej widoczna to na zewnętrznej stronie dłoni po rozcięciu nożem, ma chyba z 4 cm i mimo, że mam ją już długo to trochę rzuca się w oczy. Ja chciałbym ją jakoś usunąć, bo trochę czuję się niezręcznie jak ludzie patrzą się na nią. Ale właśnie się zastanawiam czy jednak tego nie robić. Bo wszystkie panienki pytają o to co i gdzie mi się stało i jakoś czasami one same zagadują jak zobaczą tą bliznę.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

mały krzyś
 Wysłana - 15 styczeń 2006 10:19      [zgłoszenie naruszenia]

Kurde, a ja zawsze czytałem na tym forum ze szanowne panie największą uwagę przykładają do "zadbanych paznokci", no i tak czytam i czytam a tu nic. Coś się zmieniło?

Zmieniony przez - mały krzyś w dniu 2006-01-15 10:20:18

Pan w obrazku obok to nie ja... To jeden z najwspanialszych synow mateczki Rosji!

domida
 Wysłana - 15 styczeń 2006 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

1. Twarz, czyli żeby gość był przystojny. nie może być jakiś Qasimodo ale też nie musi być jakiś nieziemsko przystojny, ważne, żeby mi się podobał
2. Wzrost, oczywiście bardzo wysoki. Dla mnie to i tak raczej mało ważne bo mam 160cm
3. Muskulatura, czyli dobra rzeźba. To nie jest ważne, żeby tylko nie był ani za chudy, ani za gruby
4. Zaradność, czyli facet wie jak sobie w życiu poradzić, potrafi zarobić kasę. Jak najbradziej
5. Uprzejmość, troskliwość itp. Liczy się
6. Inteligencja. Nie zaszkodziłoby, jakby był inteligentny, bo z bałwanem to ciężko wytrzymać
7. Poczucie humoru, czyli facet potrafi Was bez problemu rozbawić. Oczywiście, to jest bardzo ważne
8. Twardy charakter, czyli facet zdecydowany, pewny siebie. Nie zawsze, tylko w niektórych sytuacjach

Pozdrawiam

Sprawcie zeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce...

nioonia
 Wysłana - 15 styczeń 2006 10:25      [zgłoszenie naruszenia]

maly krzys bo chodzi o to zeby rece byly zadbane, a jak jest brud za paznokciami albo ogolnie sa w mega fatalnym stanie to to raczej odpycha

Znawca -

Nicci
 Wysłana - 15 styczeń 2006 10:39      [zgłoszenie naruszenia]

Przeciez to narmalne, ze kobiety chca zaradnego mezczyzny wielu mezczyzn pytanych o pozadane cechy charakteru w kobiecie wymienia : przebojowosc, zaradnosc, i jak to ladnie mowia - musi wiedziec czego chce

Prawda jest taka, ze ludzi zaradni, ktorzy dobrze sobie radza w zyciu wydaja sie nam bardziej atrakcyjni

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Specjalista -

nalbandian
 Wysłana - 15 styczeń 2006 10:41      [zgłoszenie naruszenia]

moj kumpel z siłki ma blizne miedzy oczami na czole, a mimo to ma zajefajna laske...

ale zupełnie nie wiem co ona wnim widzi...

btw ,kolo ma A klase

slaweh
 Wysłana - 15 styczeń 2006 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

nalbandian no właśnie co ona w nim widzi

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co najważniejsze?

Strony: 1 2 3 4 5 6