FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6981 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Co nam sie w Polsce podoba? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co nam sie w Polsce podoba?"   

m__g
 Wysłana - 28 lipiec 2008 23:19      [zgłoszenie naruszenia]

Najpierw muszę odpowiedzieć na post wyżej.

Co masz do czarnych, co masz do ludzi, którzy byli prześladowani przez setki lat, a oprawcami byli biali. Człowieku nie masz pojęcia o historii i przyczynach występowania na ziemi ras białej, czarnej i żółtej, a także czerwonej. Historię ludzi czarnych mógłbym porównać do historii naszego kraju. Zarówno nasi przodkowie, jaki i czarnoskórzy przez spory okres czasu byli w niewoli, jednak dzięki heroicznej postawie udało się odzyskać wolność...

Prócz naszej historii, podoba mi się, że mamy sporo młodych ludzi, którzy żyjąc tak naprawdę w kraju rządzonym przez "bandę bachorów z piaskownicy", ciągle wiążą nadzieję na przyszłość z Polską.

Nec Hercules contra plures

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 29 lipiec 2008 00:13      [zgłoszenie naruszenia]

Heroicznej postawie?
Że pozwolili się białym złapać na własnej ziemi w siatki, wywieźć do niewoli a potem pozwolili białym się wyzwolić już na ich terenie?
Zaprawdę za***iści herosi

W sumie Polska to mój ulubiony kraj w którym potrafię się odnaleźć. Byłem za granicą, pracowałem, żyłem. Wszędzie znajdzie się coś na co można narzekać. My przynajmniej mamy tanie burgery w Biedronie.

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Life-tec
 Wysłana - 29 lipiec 2008 01:06      [zgłoszenie naruszenia]

W kazdym wiekszym amerykanskim miescie, sa dzielnice czarne i wszystkie one naleza do niebezpiecznych. Te dzikusy laza z gnatami po ulicach zabijaja sie miedzy soba i kogos kto ma bialy kolor skory. Kazde mniejsze miasto, ktore jest opanowane przez czarnych jest zdewastowane. W robocie to sa leserzy i zaganiacze, a manager poslucha czarnego, a nie bialego, nawet jesli bialy ma racje. Inaczej taki kolorowy wytoczy ci sprawe sadowa o rasizm i jestes poskladany. Ale i tak malo ktory pracuje, glownie oni znajduja sie w robocie dlatego, ze urzednik nie chcial im dac socjala, wiec taki delikwent pojdzie, popracuje 3 miechy i bedzie wreszcie zaslugiwal. Bialy by tylko mogl pomarzyc. Kazda firma ktora przekracza dany obrot musi miec zatrudnionych conajmniej 30 procent czarnoskorych, wszystko dlatego ze nikt ich nie chce w pracy. Jesli nie bedzie takiej ilosci to firma moze byc nawet zlikwidowana. Znajomy prawnik mi mowil ze zarobki w U.S.A. sa o 50 % nizsze przez czarnych, bo wszyscy biali zrzucaja im sie na socjal, oni robia po 20 dzieci i wypuszczaja na ulice od najmlodszych lat. Wiekszosc murzynow wychowuje sie bez ojca.
70 procent obecnych wiezniow w U.S.A. to sa czarni, reszta to latynosi i pare procent bialych. Listy goncze policji tez w wiekszosci wypelnione sa czekoladowymi twarzami.
Najgorsze jest to, ze ta plaga wyrusza do Europy i to sa glownie samce. Samice zostaja porzucone przez swoich wspol plemiencow z gromadka malpiszonow.

Zmieniony przez - Life-tec w dniu 2008-07-29 01:10:30

[http://www.youtube.com/watch?v=Ze1VM3JAbUM&feature=channel_page]

2 er el x
 Wysłana - 29 lipiec 2008 09:11      [zgłoszenie naruszenia]

zgadzam sie z powyzszym jak najbardziej

ziemon
LADY
 Wysłana - 29 lipiec 2008 10:07      [zgłoszenie naruszenia]

life-tec, poglady pogladami ale uwazaj troche z jezykiem, co?
dziekuje

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

Noł Nejm.
 Wysłana - 29 lipiec 2008 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

w zupełności zgadzam się z life-tec.
podoba mi się monokolorowośc Polski, nie będę kłamał, nie lubie ani murzynów, ani arabów i nie cieszyłbym się widując ich codziennie na ulicy

Duda11
 Wysłana - 29 lipiec 2008 11:45      [zgłoszenie naruszenia]

Piszesz jakby wszyscy czarni byli gangsterami, oczywiście są takie łajzy które tylko dewastują i unikają pracy (wśród białych też tacy są) ale są także normalni którzy uczciwie pracują, płacą podatki i są porządnymi ludźmi, tutaj w Polsce znałem kiedyś dwóch czarnych i byli bardzo spoko, a Ameryka sama sobie nasprowadzała niewolników z Afryki. Chyba oglądasz za dużo Amerykańskich filmów.

thrall1
PATRIOTA
 Wysłana - 29 lipiec 2008 12:09      [zgłoszenie naruszenia]

co mi sie podoba w moim kraju?

-kobiety
-monokulturowosc, ZDECYDOWANIE najwiekszy plus, chyba bym ocipial jakbym byl mniejszoscia narodowa na swojej dzielnicy (mieszkalem w Londynie na dzielnicy gdzie rodowici Anglicy stanowia max 10%...)
-jestem DUMNY z naszej histori, a szczegolnie z 2giej wojny swiatowej
-podoba mi sie ze powoli odbijamy sie od dna na ktorym bylismy po upadku komuny
- STRASZNIE mi sie to podoba ze puki co nie ma pozwolenia na zwiazki homoseksualne!
-nowe inwestycje, duzo tego widac...

[http://www.youtube.com/watch?v=VdCJ0_ToLR8]
---- GORNY SLONSK ----
---- RUCH CHORZÓW ----

malygarb
 Wysłana - 29 lipiec 2008 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

jak Life-tec

Wszyscy wielcy obroncy czarnych doceniliby taka sytuacje w Polsce gdyby nagle sie tu zjawily czarnuchy ze swoim stylem bytowania.

Oczywiscie nic nie mam do czarnych Polakow, ktorzy sobie normalnie zyja jak inni.

ziemon
LADY
 Wysłana - 29 lipiec 2008 16:44      [zgłoszenie naruszenia]

i nic wiecej wam sie tu nie podoba...?

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co nam sie w Polsce podoba?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Warto przeczytać: Jak zostać radnym dzielnicy? | Czy Afryka potrzebuje białych ludzi? | Płatne studia? | Co myślicie o wprowadzeniu Euro?? | Zarobki wojewody,zarobki ministra | różnica między PIS a np. SLD (i możliwe PO) | JKM ubekiem? | HUUURRRRAAAAA | CBA a rządy PO | gdzie się podział Prezydent RP? | Czy można zostać posłem niewydając na kampanię ani złotówki? | Ilu jest liberałów na forum? | odejsc z honorem | demokracja po...."naszemu" | nowy rzad | Rozliczanie rządów PO. | dominikana | punta cana | katherina toes | Triptorelin | fuuuuuuu | FFFFFUUUUUUU | alija | kogniwsityka | krosty na penisie | alkohole | zatoki | giuseppe ottaviani | fizyka | sylwetki | dutchess | antysemickie | t mobile | azzaro legend | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.