FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6583 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Co nam sie w Polsce podoba? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co nam sie w Polsce podoba?"   

ziemon
LADY
 Wysłana - 27 lipiec 2008 10:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

robie dzis sniadaniowy przeglad prasy, znaczy portali informacyjnych i trafilam na akcje Szczygla w gazecie:
[wyborcza.pl/1,88975,5467912,Plebiscyt_Szczygla___apos__apos_Polska_z_plusem_apos__apos__.html]

narzekac potrafimy jak chyba zaden narod na swiecie, transformacja sie konczy, coraz mniej mozna zwalac na byly ustroj i mentalnosc homo sovieticus, pro-zachodniego kierunku juz kwestionowac sie nie da, w takim razie co powinno byc eksponowane? nadszedl czas by podkreslac to co jest w Polsce i Polakach ciekawe, fajne, interesujace, pozytywne? (tylko nie wpisywac pomnikow przyrody)

jakie sa wasze typy?

jak dla mnie - pomyslowosc, zaradnosc (czasem nawet troche cwaniactwo) - to cos co sprawia ze Polacy potrafia sobie poradzic z wieloma problemami, szukaja sposobow, wpadaja na nowatorskie rozwiazania, kombinuja (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) nad ulepszaniem otoczenia

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

Pippo
 Wysłana - 27 lipiec 2008 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

W Polsce podobają mi się sielankowe widoki, które dostrzegam na Mazurach i w Górach Sowich

Power wears out those who do not have it.

Hazard

minner
SZPIEG
 Wysłana - 27 lipiec 2008 17:26      [zgłoszenie naruszenia]

W Polsce podoba mi się naturalność otoczenia (tereny poza miejskie), naturalne lasy, stawy, nieużytki. Można sobie wejść bez problemu pochodzić odpocząć.

Kultura w Polsce mimo wszystko jest na poziomie wyższym czasem niż zagranicą (patrz : chodzący nago po rynkach miast debile z Anglii).

Gościnność. Chociaż z pokolenia na pokolenie ta tradycja niestety zanika.

Jedyne czego chciał bym to to żeby Polska się tak mocno nie skomercjalizowała jak kraje zachodnie, gdzie obłuda, komercha, tandeta jest na każdym kroku. U nas to powoli wchodzi ale mam nadzieje że nie rozwinie się to za mocno.

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 27 lipiec 2008 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

Rzeczywiscie lata niedoborow wypracowaly spora zaradnosc, uniwesalnosc umiejetnosci. Co ma swoje plusy jak i minusy, ale mysle, ze mozna to do plusow wrzucic.

quasar
 Wysłana - 27 lipiec 2008 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

w Polsce dobre sa tylko kobiety, kielbasa i wódka

PS. to byl cytat

why so serious?

Znawca -

Neo3
 Wysłana - 27 lipiec 2008 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

w polsce a raczej w polakach podoba mi sie to ze potrafia sobie poradzic z wieloma rzeczami,np bez potrzeby wzywania specjalisy potrafia stwierdzic ze zarowka jest spalona

MotorSport Technology.

Konio
 Wysłana - 27 lipiec 2008 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

- uroda Polek
- goscinnosc
- przyroda
- jedzenie
- mozliwosc darmowego parkowania w miastach

xpander
 Wysłana - 27 lipiec 2008 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

- mozliwosc darmowego parkowania w miastach

W ktorych ?

Znawca -

Konio
 Wysłana - 27 lipiec 2008 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

We wszystkich?

xpander
 Wysłana - 27 lipiec 2008 20:59      [zgłoszenie naruszenia]

Moze jestem nie na biezaco w czasie wakacji, ale raczej oplaty wszedzie ode mnie pobieraja. Przynajmniej na slasku.

Znawca -

jaboss
 Wysłana - 27 lipiec 2008 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

Długo nad tym myślałem i za cholerę nie widzę jakichś szczególnych zalet naszego kraju. Chyba że to co napisał Neo3 ale umiejętność radzenia sobie jest pozytywne tylko do pewnego stopnia tzn. kombinatorstwo nie jest raczej mile widziane.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co nam sie w Polsce podoba?

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Warto przeczytać: Zabójstwo gen. Papały: Miller obarcza ówczesne MSWiA | Korwin na ONET.PL !!! | Spór POL-GER (przeczytane na onecie) | Co bylo pierwsze: jajko czy kaczka :)? | ważny wywiad !!! | Giertych - Roman Giertych!! | kaczynski w londynie | Teorie Spiskowe | prasówka>pomocy | wyniki wyborow samorzadowych | Odchodze z forum,wiec mozecie sie cieszyc ze "komuch"odchodzi | >>>WYWIAD Z ...<<< | WARA OD ROMANA DMOWSKIEGO!!! | Spojrzenie zza Odry | trochę wiedzy o Ukrainie... | uklad - fakty i mity ... | jak zrobi loda | jak w ama sie na email | darek05 | darek | sto | pawiel | kefas | zielona | co ostatnio kupiliscie edycja | paramecium | zabawne teksty z murów | bravia | Regis1888 | Średnica cipki | cipka | słupsk zielona góra | skany playboy | playboy wierzbicka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.