FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9792 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Co o tym sadzicie / musze sie wyzalic 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co o tym sadzicie / musze sie wyzalic"   

Pirmanella
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 19:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czytajac jeden temat bardzo spodobala mi sie forma wiec tez napisze w ten sposob.

Wersja skrócona:
1. Byłem z dziewczyna 2 lata bylo nam bardzo dobrze (wiadomo kłótnie jakies tam zawsze musz byc)
2. Dziewczyna mowi ze ostatnio nam sie nie uklada i chce zerwac ale nic nie przekresla
3. Słusze od niej "Nie kocham Cie"
4. Uciekam na miesiac
5. po powrocie jest w miare ok, aktualnie ma nowego chlopaka.
Mój problem polega na tym że bardzo ja kocham i mi zalezy na niej, a bede musial patrzec na NICH codziennie bo sa oboje w tej klasie co ja. Da sie cos zrobic zebym codziennie nie myslal o tym ze juz nigdy nie bede mogl jej nawet pocalowac i byc z nia?? Bo zeswiruje poprostu.

Wersja pełna:
1. Poczatki
Poznaliśmy sie w 2 gimnazjum i na poczatku bylismy najwiekszymi wrogami :D Potem wiadomo czlowiek dojzewa inaczej na wszystko patrzy i zeszlismy sie w wakacje 2 lata temu. Bylem jej pierwsza prawdziwa i tak wielka miloscia. Oboje mielismy ze soba swoj pierwszy raz. Seks zabawy i pocalunki wychodzily nam idealnie. W koncu jak sie na kims "uczy" od poczatku to dochodzi sie do perfekcji. Przez te 2 lata wiadomo byly jakies spiecia czy to wieksze czy mniejsze. Ale ogolnie bylo ok.
2. Zerwanie
3 czerwca (dzien po moich urodzinach :D) ona mi mowi ze ostatnio nam sie bardzo nie uklada (to w sumie prawda) ale ze caly czas mamy duze szanse na bycie razem. No to zaczalem sie starac i wogole. Po pewnym czasie jakos strasznie sie oddalilismy. Bylo jakos dziwnie. Pewnego dnia po jakiejs klotni (sam juz nie wiem o co) napisala mi sms "NIE KOCHAM CIE, zalezy mi na tobie jak na przyjacielu".
3. Ucieczka
Ostatnim SMS jakim do niej napisalem bylo "bardzo cie kocham przemysl to wszystko i czekaj az sie odezwe" Zmienilem numer telefonu i chwilowo gg ;) Wyjechalem na miesiac do innego miasta. To bylo akurat w dzien zakonczenia roku szkolnego.
4. Powrot
Wracam, zuca mi sie w ramiona mowi ze dopiero teraz wie jak jestem wazny i ze jest przekonana ze mnie kocha jak nikogo innego. Wiadomo powitalny seks itd. Ale spwierdzilismy ze zeby wszystko bylo ok zaczniemy jednak powoli.
Przez ten miesiac jak mnie nie bylo ona potrzebowala jakiegos wsparcia i zaprzyjaznila sie z naszym wspolnym znajomym a moim przyjacielem. Nie uznalem tego za cos zlego bo oni tez sie przyjaznili wczesniej i wsyztsko bylo ok.
!!!!I TU ZACZYNA SIE MOJ BLAD. !!!!
Pozwalalem sie spotykac jej z nim a nie ze mna kiedy tylko chciala. Potem on wyjechal na tydzien na wakacje i to byl najlepszy tydzien wakacji. Tak nam bylo dobrze ;) Bylem pewny ze teraz moze byc juz tylko lepiej.
No ale on wrocil i zaczelo sie. Na pewnej imprezie troche przesadzilem z alkocholem i nawet nie pamietam co powiedzialem. Ale poskutkowalo to tym ze oni sie zeszli (jak teraz sie dowiedzialem - cos zaczynalo sie kroic wlasnie od tego momentu jak on wrocil)
5. Problemy i rozterki
-Rzecz w tym ze ja nadal ja kocham i chce z nia byc??!!
-Oboje sa w mojej klasie i nie potrafie o niczym innym myslec jak tylko o tym ze moja dziewczyna juz nie jest moja a ja musze na to potrzec
- Jestem w klasie maturalnej i nie wiem czy pociagne psychicznie bo jestem naprawe w rozsypce
6. Co oni na to
Nie ukrywam ze jest im obojgu z tym ciezko zwlaszcza ze dziewczyna !!UWAGA!! powiedziala ze MNIE KOCHA i ZALEZY JEJ NA MNIE...Ten kolega tez o tym wie.
Na lekcjach zawsze siedzialem z nimi to byla moja jedyna paczka, teraz przesiadlem sie jak najdalej od nich ale uwierzcie mi ze nie jest latwo.
Jeszcze nigdy nie bylem w takiej rozsypce.

O MATKO ALE TEGO WYSZLO. PRZYNAJMNIEJ MI LEPIEJ ZE TO Z SIEBIE Wyrzuciłem. A co wy na to??

Zmieniony przez - Pirmanella w dniu 2009-09-04 19:18:27

Zmieniony przez - Pirmanella w dniu 2009-09-04 19:19:41

1900
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

znudziłes sie jej pewnie i bawi sie toba

Znawca -

Pirmanella
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 19:22      [zgłoszenie naruszenia]

Ona nie jest z tych...To bylo i wg. mnie nadal jest wielkie uczucie

Dodam ze spedzalismy ze soba bardzo duzo czasu i czuje teraz WIELKA pustke w moim zyciu.

Zmieniony przez - Pirmanella w dniu 2009-09-04 19:37:33

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 19:54      [zgłoszenie naruszenia]

Skąd wiesz co ona czuje ? To co Ci mówi, to nie znaczy, że to czuje...
Trochę dystansu do siebie i do życia.
Jesteś w klasie maturalnej, szkoda nerwów na dziewczynę z klasy i takie "telenowele", daj z nią spokój, weź się do nauki. Poszukaj innej.
/pzdr

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2009-09-04 19:54:17

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Pirmanella
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

Ona nigdy mnie nie oklamala...bylismy ze soba 100% szczerzy... Ale nie w tym problem...problem w tym ze ja caly czas o niej mysle i ONI SA W MOJEJ KLASIE...to jest najgorsze...gdyby nie to, to bylo by mi duzo latwiej...jeszcze nigdy tak nie cieszylem sie na weekend ze nie bede musial na nich patrzec

mm90
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

******* ta szmate
jak sie kogos kocha to sie z nim jest jak jest taka mozliwosc
proste
nie dorabiaj teorii
mysl
******* ja
.

"I walk a higher path son."

Znawca -

Pirmanella
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

No oni nalezeli do mojej paczki (w sumie jakies 5 osob) planowalismy wyjazd na sylwestra w gory zawsze i wszedzie trzymalismy sie razem...a teraz?? atracilem wszystko

Catarina92
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 20:23      [zgłoszenie naruszenia]

moze to przejsciowe i wroci. bo czesto zdarza sie kryzys w zwiazku, zwłaszcza gdy jest sie ze soba dlugo. przemysli i dotrze do niej czego chce- albo wroci albo nie. chociaz z doswiadczenia wiem ze wraca sie zazwyczaj- tak bylo w przypadku moich 2 kolezanek- np. z jedna zerwal chlopak po spotykaniu sie z 4 lata, bo " musial przemyslec sprawe", ale bylo za pozno, druga podobnie, koles chcial pobrykac, zabawic sie, poznal inna, ale jednak doszedl do wniosku ze woli ta pierwsza, ale bylo za pozno takze radzilabym sie narazie niezalamywac

Zzz....
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

naszym wspolnym znajomym a moim przyjacielem

jeszcze mu tylko w tube ***nij i olej oboje
catarina Ty masz 17 lat i *******isz jak glupia.
Nie beda ze soba, a nawet jak wroca to nie na dlugo.

Zmieniony przez - Zzz.... w dniu 2009-09-04 20:31:43

Znawca -

baruch
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

Catarina2-co Ty wygadujesz? Chcesz żeby chłopak oprócz dziewczyny stracił godność?

Pirmanella-dzięki za docenienie formy ;) W sumie to jedziemy na jednym wózku, ale postaram Ci coś poradzić. Niestety musisz przyjąć kilka nieprzyjemnych rzeczy do wiadomości:
1. O zakończeniu związku myślała już wcześniej-stąd "dajmy sobie czas". Najwidoczniej wtedy nie znalazła nikogo innego i pomyślała, ze trochę pobędzie z Tobą. Bez miłości, z czystego wyrachowania. Aż do pierwszej poważniejszej okazji do zmiany partnera.

2. Gdyby dziewczyna Cię kochała, nie zostawiłaby Cię dla innego. Spotyka się z tamtym, ale najwidoczniej chce Cię jeszcze powodzić za nos. Nie wiadomo dlaczego.

3. Twoim błędem było nie to, że zabroniłeś im się spotykać tylko fakt, że już wtedy nie zakończyłeś znajomości ze swą lubą. A tak przyzwoliłeś na zdradę. Jak 'rywal' wyjechał to Twoja dziewczyna znów romansowała z Tobą. Gdy wrócił-ona wróciła do niego. Z partnera stałeś się zamiennikiem :/ Nie gódź się na to.

brak czasu

Ekspert -

Pirmanella
 Wysłana - 4 wrzesień 2009 20:52      [zgłoszenie naruszenia]

No jedyne co mnie pociesza to ze ona mowi ze mnie kocha...moze jeszcze to wszystko przemysli a dawne uczucia beda silniejsze od nowych

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 15 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co o tym sadzicie / musze sie wyzalic

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Warto przeczytać: | | bliżniaczki napieralskiego | Ile wyciskacie | ZDM WALCZĘ O ŻYCIE | osram | ciuchy od projektantow | Bak's Alkoholowe | Bak's Krupnik | Bak's-Krupnik | Bak s Krupnik | Bak s Alkoholowe | play | rozyczka | różyczka | test | gessler | kuchenne rewolucje | c70 | Malenstwo62 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.