FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1299 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Co pod Cortezy? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Co pod Cortezy?"   

eRKey
 Wysłana - 17 listopad 2009 12:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Kupiłem Nike Cortez, takie jak te: [http://www.kicksonfire.com/2009/01/20/nike-classic-cortez-forrest-gump/]. Szukam teraz spodni coby pod nie założyć, oczywiscie odlschoolowych mam na oku 501, np. takie: [http://www.jeans-online.pl/product_info.php?levi=levis-501reg-jeans-stonewash&levis=spodnie-meskie-501reg-jeans] lub [http://www.jeans-online.pl/product_info.php?levi=levis-501reg-jeans-onewash&levis=spodnie-meskie-501reg-jeans] . CO sądzicie, macie jeszcze jakies propozycje? będą sogi

deeef
 Wysłana - 17 listopad 2009 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

ja tez mam cortezy ale bialo granatowe, w sumie to kazde spodnie pasuja do nich niemalze, dzinsy wranglera sa spoko, ja mam rurki tzw, grubo nicia obszywane na szewkach fajnie sie z butami to komponuje

eRKey
 Wysłana - 18 listopad 2009 17:02      [zgłoszenie naruszenia]

Spoko, tez nad wranglerami sie zastaawiam. Jaki model nadaje sie najlepiej ?

lolo.1990
 Wysłana - 18 listopad 2009 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

taki jak Tobie pasuje?

Znawca -

eRKey
 Wysłana - 20 listopad 2009 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

Deeef, jaki konkretnie masz model?

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 20 listopad 2009 17:44      [zgłoszenie naruszenia]

Pod Cortezy to skarpety, a nad Cortezy to jakieś spodnie No chyba, że spodnie pod butami nosisz

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

deeef
 Wysłana - 20 listopad 2009 19:46       [zgłoszenie naruszenia]

stary nie wiem w.36 wrangler spencer - granatowe w stalowym odcieniu, bo bokach maja szewki gruba nicia wyszywane, - nie jest to klasyczny dzins, taki oldschoolowy bardziej niz klasyczny

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Co pod Cortezy?

Warto przeczytać: buty na lato | zapach dla mężczyzny | Buty, czy jeszcze są? | Jakie buty casual? | PLNY | abercrombie .... | Trampki | Ile jeszcze urosne? | Jak to jest:) | Dzinsy+trampki | Co zrobic zeby sie opalic?? %-) | buty na lato(dla faceta) | Co zrobić, żeby się nie opalić? | skarpety + sandały o_O?? | prostownica do włosów | letnia moda? | wakacje | filologia | Fahrenheit | gainer | fenol_one | squzy | uprzedzenia | cebulaków | słuchawki | m jak miłość | gothic | Hatha Joga | wisz | lol; SELECT SLEEP(5) | lol; SELECT SLEEP 5 | slk | pcp | 497 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.