FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1674 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Co robić? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co robić?"   

jacula_9
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 20:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Chciałem się z wami podzielić moją historią abyście mi doradzili co mam robić.

Więc tak. Mam 22 lata a moja była luba ma lat 20. Byłem z nią 2 lata i miesiąc w związku. Jakiś miesiąc temu zerwała ze mną bo jak to ujęła "źle sie zachowywałem w stosunku do niej", że krzyczałem, byłem oschły, itd lecz nie widziała dlaczego tak sie zachowywałem. Po prostu drażniło mnie to ze poznała 2 kolegów przez koleżankę (jeden 7 lat starszy a drugie nie wiem ale wiem, że jest żużlowcem) i utrzymywała z nimi kontakt, prosiłem aby tego nie robiła bo jeden ma narzeczoną a drugi (było widać) startuje do niej. Ona nie widziała w tym nic złego. Ja też bym nie widział gdybym ich poznał a ona jak ja byłem w pracy jak widziała sie z tym żużlowcem zaręczonym to najpierw o tym nie wiedziałem a jak pytałem gdzie jest i co robi to odpowiadała tak wymijająco i głupie teksty. Gdy ze mną zerwała to nie ukrywam. Cieszyłem się, że to już koniec i, że niech robi co chce jej wybór. Lecz jakiś tydzień temu może półtora spotkaliśmy się znowu (chciała wyjść na spacer) no i poszliśmy do parku. Cały czas mówiła, że to nie realne abyśmy byli razem, że dużo się wydarzyło przez ten prawie miesiąc rozłąki itd. Lecz po pewnym czasie rozmów zaczęło się przytulanie i człe namiętne całowanie, potem poszedłem ją odprowadzić i u niej w klatce to samo przytulanie i czułe namiętne pocałunki. Po tym spotkaniu zaprosiłem ją do kina - zgodziła się, potem chciałem ją zaprosić na tenisa, zabrać w pewne miejsce lecz juz odmówiła i powiedziała ze nie możemy sie tak często spotykać, ze tak powiem olewa mnie teraz. Cały czas mówi ze nie chce być ze mną, że woli być wolna spotykać sie ze znajomymi a nie "siedzieć w domu przed telewizorem jak stare małżeństwo (tak nie było)"

Proszę was powiedzcie co mam robic?
Wszystko było ze mną ok aż do momentu tego spotkania, po tym spotkaniu wszystko się odmieniło i nie mam ochoty spotykać się z innymi kobietami jak tylko z nią. Miałem plany na przyszłość, marzenia które pomału chciałem realizować, a wraz z nią one odeszły.

Zależy mi na tej osobie i nie wyobrażam sobie bez niej kolejnego dnia, chciałbym aby dała nam ostatnią szansę lecz nawet nie chce na ten temat rozmawiać :( mówi że to nierealne abymy byli ze sobą i niemożliwe lecz ja nie moge sie pozbierać :(

Poprostu szaleje za nią a ona o tym wie :(
i że tak powiem ma mnie i moje uczucia "w d...." :(

Poradzicie coś na to? Co mam robić? Jak mam żyć?
Próbowałem się czymś zająć lecz non stop myśle o niej. Kłade sie spać zełzami w oczach ze juz jej nie ma, budze sie tak samo ze mozemy sie spotkać :(

"Rób co chcesz i niczego nie żałuj!"

endrjuuu
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

po takim czasie to musi bolec...

dzis jest, jutro nie ma.

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

Wg. mnie może chorej oceny, ale zrobiłeś się miękka faja, bo ona się bawi z kolesiami, następnie zrywa, po czym smutno jej to zaprasza na spacer, chce się wypłakać to płacze, buzi buzi, ale tak to Ciebie w dupie ma.
Mogłeś nie iść, albo jak już poszedłeś to nie przytulać jej i nie całować, przecież zerwaliście. Niech wie kto tutaj jest mężczyzną w tym związku, z mojej strony to była dziecinna manipulacja Tobą/Twoimi uczuciami, a na koniec i tak ma Cię w dupie.
To Tylko moja opinia, nie koniecznie trafna.

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

jacula_9
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

Boli jak cholera, schudłem 5 kilo, dziennie jem 2 kromki chleba a wczoraj tylko kiełbase zjadłem :(

Poradzicie coś na to? Co mam robić? Jak mam żyć?
Próbowałem się czymś zająć lecz non stop myśle o niej. Kłade sie spać zełzami w oczach ze juz jej nie ma, budze sie tak samo ze nie mozemy sie spotkać :(
Pisze smsy, nie odpisuje, nie odpuszcza na sygnały
Pytałem czy ma kogoś, odpowiedziała ze nie ma nikogo.
Ehhh... co robić?

"Rób co chcesz i niczego nie żałuj!"

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 21:06      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko zależy od nastawienia, punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Masz żyć normalnie, tak po prostu !
Wyciągnij plusy z tego, lepiej niech teraz okazała się "suką" niż później/po ślubie.

JESTEŚ TYM CO MYŚLISZ.
Myśląc o niej będziesz miał w sobie właśnie te negatywne uczucia, smutek, żal, rozpacz, itp...
WIEM, ŻE CIĘŻKO, ale myśl, że jest DOBRZE, że są tego pozytywne aspekty, TY JESTEŚ PANEM SWOJEGO UMYSŁU, a nie podświadomość, czy jak wolisz myśli są Twoim panem.

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

kurakmaly
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

ona cie ma w dupie olej

hmmmmm?

kwiatula16
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

Moze po prostu udaje ze Cie nie potrzebuje, bo chce zebys sie staral i zmienil swoje postepowanie?
Niekoniecznie tak musi byc.
3maj sie

[odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html]

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 21:38      [zgłoszenie naruszenia]

Miesiąc temu pisałeś,że sie cieszysz ze sie skończyło i podrywasz babkę od kuraków
Coś tu kręcisz

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Kukułek
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

było się wiązać?

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 22:01      [zgłoszenie naruszenia]

Masz 2 wyjscia, abo bedziesz sie dalej tak mazgaic, albo dojdziesz do stanu, w ktorym nie bedzie mozna juz Cie podobnie zranic. Ty wybierasz co Ci bardziej pasuje.

MoGreene.
 Wysłana - 16 wrzesień 2008 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

Lecz jakiś tydzień temu może półtora spotkaliśmy się znowu (chciała wyjść na spacer) no i poszliśmy do parku.

No i tym sobie prze***ałeś a tak poza tym to bez urazy ale mądra z niej zimna bijaać Odnośnie dalszego kierunku proponowałbym wybrać 2 opcje przedmówcy.

Miałem też 2 letni związek i uwierz... nie warto, szkoda czasu na przebywanie w takim stanie.

Zmieniony przez - MoGreene. w dniu 2008-09-16 23:33:28

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co robić?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Brak zaufania... | czy zdrada przez internet to zdrada? | przyjąć zaproszenie czy nie, pomocy | przeszlosc partnera | sygnały | No taki bajer | Od czego można zacząć kontakt fizyczny? | Rzuciła mnie. | I jak tu nie wyjść na głupka? :) | Potrzebuje rady- jak delikatnie "spławić" chłopaka... | O chui jaka akcja %-) | Prosze O Tematy Do Rozmowy z Dziewczyna np w pizzeri czy tam w róznych lokalach | Jak poderwać koleżankę na którą wpływ mają koleżanki | sponsoring .... | Sen... | Moja dziewczyna "dusi się" w związku... | toksyczny | milena radecka | konkurs najlepsze | gosia glaser | sex z koniem | theoretical bets | infolinia | telekomunikacja | call center | palcu | zdrada przez internet | ważne informacje | sex z mamą | anna werblińska | anna barańska | greg kovacs | gps do 500 | rekin | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.