FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7083 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Co robić mam? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co robić mam?"   

MLO
 Wysłana - 12 maj 2005 00:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Chce sie was tu poradzić.

Znam od kilku lat około sześciu pewną dziewczyne, ma na imie Anna, ma 21 lat, ja 23.
Na początku naszej znajomości byliśmy znajomymi (na zasadzie kolega koleżanka). Kilka razy byliśmy na wpólnych obozach ze znajomymi. Tam mieliśmy okazje wiecej czasu spedzić razem, powygłupiąc sie (wiadomo).
Na obozie był jeden wieczór, który troche namieszał w sposobie jaki do tej pory postrzegałem wspomianą Anne, która miała wtedy jakieś 15 lat, miała pryszcze na twarzy, okólary, nie była tzw. laską, za która wszyscy sikają w majty, wręcz przeciwnie.
To był jeden z wieczorów, ona brała prysznic a ja postanowiłem zobaczyć co ukrywa.
Zobaczyłem ją nago, nie musze pisać, że jej piekne ciało i młode piersi wywarły na mnie wrazenie, które wspominam do dziś dnia.
Obóz sie skończył, wróciliśmy do domów. Spotkałem sie z nią kilka razy, potem zaprzestałem odwiedzin.
Na czas mojej matury kontakt nam sie urwał, ale po tej rocznej powiedzmy przerwie, odnowiliśmy naszą znajomość, ponieważ mamy wspólnych znajomych (o czym wcześniej nie wspomniałem).
Oczywiście stare piękne wspomnienie z obozu powróciło. Postanowiłem, że spróbuje, ze zapropnuje jej, żebyśmy gdzieś sie czasem wybrali.
Akurat tak sie złozyło, ze wtedy to ona była wklasie maturalnej, wiec czekała ją matura.
Na moją propozycje odpowiedziała, ze ma teraz duzo nauki i nie bedzie mieć czasu.
Więc pomyslałem, ze dam jej spokój i zaproponuje jej to samo po maturze.

No niestety miesiąc przed maturą pojawił się pewien pan o imieniu na G. i skutecznie omotał Anne - byłem troche zły przecież miała nie mieć czasu, miała sie uczyć do matury!!!!

Tak sie złożyło, że Anna przez kolejne prawie 2 lata była z panem G. - byli parą.

W tym czasie widywaliśmy sie na wspólnych imprezach, u wspólnych znajomych. Było fajnie.

Teraz Anna studiuje, nie jest już z panem G. - przyznała sie mu, ze go zdradziła (ale nie chodzi tu o seks, lecz o pocałunek) i że jest juz znudzona ich zwiazkiem - pokłucili sie i zerwali.

Pojawiła sie szansa dla mnie!!! pomyślałem, że moze teraz sie uda, ale nie niestety.
Rozmawiałem z Anną powiedziałem jej, że nie jest mi obojętna, zresztą ona bardzo dobrze o tym wie, bo nie mamy przed sobą tajemnic!!!!!!!!, lubimy sie i znamy od dawna.

Powiedziała mi, ze teraz jest wolna, nie jest juz w zwiazku i ze teraz chce szaleć bawić sie, i nie ma ochoty na jakikolwiek związek.

No i znowu klapa nici z moich podchodów.
Sam nie wiem co mam robić, czy dać sobie spokój, czy czekać az sie wybawi i po tym "wpadnie mi w ramiona",
Nie wiem, widujemy sie co tydzień na imprezach, i jest mi cięzko.

Nie wiem czy to miłośc, czy zauroczenie, czy tylko jakaś fantazja. Nie potrafie określić tego co czuje.

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 12 maj 2005 01:03      [zgłoszenie naruszenia]

I my tu mamy radzić??Widac niecodzienna musi byc tam panna jak sie tak na niej zawiesiłeś.Taki text ze sie teraz musi wyszaleć często znaczy:yyy kolezko raczej nie do konca chce z toba...
ale moge sie mylić.

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Znawca -

slaweh
 Wysłana - 12 maj 2005 01:06      [zgłoszenie naruszenia]

Może chce ona po prostu odpocząć i nadrobić czas któy spędziła ze swoim byłym, chce się teraz chwilę pobawić i nie mieć nikogo przez jakiś czas, a później znów z kimś się związać. Moim zdaniem powinieneś zaczekać, tylko nie przesadź z tym czekaniem, żeby inny ci jej nie zwinął. Poczekaj chilę i zaatakuj, a powinno się udać.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Zawodny
 Wysłana - 12 maj 2005 09:11      [zgłoszenie naruszenia]

ale napisales na poczatku ze jest brzydka... zmienilo sie to??

wixa:-}

Znawca -

Majma
 Wysłana - 12 maj 2005 10:53      [zgłoszenie naruszenia]

wygląda mi to na opowieść rodem z brawo

POZDRAWIAM

ravzabka
 Wysłana - 12 maj 2005 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

lepiej daj sobie spokoj,skoro do tej pory nie zaiskrzylo to nie ma co sie łudzic,a to ze ona mowi ze nie ma ochoty za zwiazek i chce sie bawic to tylko taka ściema zebys sie od niej odczepil,jest wiele innych ciekawych dziewczyn wiec nie trac czasu na bezsensowne podchody,moze kiedys ona przejrzy na oczy

Wodzu10
 Wysłana - 12 maj 2005 13:34      [zgłoszenie naruszenia]

No cóż ja po dwuletnim związku sam gadam ciągle, że chcę to wszystko ponadrabiać, pobawić się, wyszaleć i nie szukać dziewczyny bo na razie żadnej nie chcę. Ale to tylko gadka taka bo tak na prawdę to fajnie byłoby znów kogoś mieć. Uważam, że ta dziewczyna tak mówi, bo nie chce się wiązać z Tobą, a gdyby pojawił się inny i by Jej się spodobał, to od razu by do Niego poleciała. Tak to się mówi - nie chcę być w związku na jakiś czas - ale tak na prawdę to się chce. Także nie wiem - próbuj, może akurat się uda, chodź na te imprezki, gadaj, baw się z Nią ale... zadaj sobie pytanie, czy to ma jakiś sens?

Znawca -

kesieo
 Wysłana - 12 maj 2005 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

widocznie nie jest wam pisane byc razem i tyle

@@-) [_^AjAk^_]};-)Wilk na mikrofonie w głowie sie nie miesci jebac leszczy z lamusami sie nie piescic
a tutaj są kaczki:-P [http://www.insomnia.pl/temat87594/]

MLO
 Wysłana - 12 maj 2005 13:50      [zgłoszenie naruszenia]

Zawodny jest to dziewczyna o przeciętnej urodzie.

Wiem równiez, ze nie chce sie ze mną wiązać, bo nie chce zepsuć tego co jest między nami teraz.
Ja równiez jestem tego zdania, ale mimo to nie moge patrzeć na to tak z dystansem.

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 12 maj 2005 13:53      [zgłoszenie naruszenia]

powinieneś być cierpliwy, bo w kńcu znudzi jej się bycie samą, jak zabraknie kogoś do kogo mogłaby się prztulić

oczywiście cierpliwy z umiarem, bo jeśli to ma tak dalej trwać to czekanie przez jakieś 5 lat to męczarnia dla Ciebie będzie

powodzenia

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

MLO
 Wysłana - 12 maj 2005 14:07      [zgłoszenie naruszenia]

Przytulać to już dawno sie przytulamy...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co robić mam?

Strony: 1 2 3 4 5 6