FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9680 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Co robić po udanym seksie... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co robić po udanym seksie..."   

aguś_1
 Wysłana - 10 lipiec 2004 19:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Problem wydaje się błahy, bo zdecydowana większość mężczyzn odwraca się na drugi bok i zasypia lub wychodzi do łazienki. Jednak kobieta oczekuje od partnera nie tylko chwilowej przyjemności osiągnięcia orgazmu. Oczekuje ciągłego zainteresowania, ciągłych pieszczot, czy chociażby przytulenia i szeptania czułych słów.

Z biologicznego punktu widzenia wiadomo doskonale, dlaczego większość mężczyzn czuje potrzebę choćby krótkiej drzemki po udanym seksie. Ich organizm wydziela w czasie orgazmu hormon zwany oksytocyną, której zadaniem jest uczynić organizm sennym. Można temu w pewien sposób zaradzić. Zwykle, gdy partner zbliża się do orgazmu, ma tendencję do wstrzymywania oddechu, więc gdy orgazm już nadchodzi, czują się wyczerpani. Więc może zamiast wstrzymywać oddech warto spróbować oddychać głęboko? Wdech - wydech? Powinno to nie tylko wzmocnić orgazm, ale również spowodować, że po wszystkim da się jeszcze logicznie myśleć. Choć przez krótką chwilę. Jeśli oczywiście ktoś zapomni o głębokim oddychaniu, można po kilku minutach odpoczynku wstać i wziąć prysznic, albo przynajmniej usiąść, bo dłuższe leżenie zwyczajnie uśpi.

Teraz pora na to, by partnerka czuła się kochana i uwielbiana nie tylko do czasu odbycia stosunku, ale również po. Poniżej znajduje się kilka porad dotyczących tego, co należy zrobić po udanym seksie, by partnerka czuła się nie tylko maszyną do seksu, ale prawdziwą kobietą.

Dotyk
Nie trzeba wykonywać szalenie podniosłych gestów oddania i czułości zawsze, ale warto pamiętać, że kobiety są bardzo wrażliwe po odbyciu stosunku i wypadałoby dać im odczuć, że znaczą tyle samo po co i przed. Nieważne, czy po stosunku oglądacie telewizję, czy też liczycie ilość powtórzeń wzoru tapety w pokoju; ważne, byście zawsze ją dotykali. Proponujemy tutaj albo delikatne zabawy jej włosami, albo dotykanie uda. Nie muszą to być zabawy o podtekście erotycznym. Liczy się sam fakt, że taki czy inny gest miał miejsce.

Kąpiel
Po spędzeniu kilku chwil przeznaczonych na relaks i nabranie oddechu po fascynującym seksie, pora na wspólną kąpiel. Gorąca woda, zaparowana łazienka, płyn do kąpieli, miękka gąbka. Cóż więcej potrzeba, by było przyjemnie? Oczywiście potrzeba kobiety. Zatem bawcie się dobrze i relaksujcie wspólnie w łazience. Nie wiadomo, co z tego może wyniknąć, ale nie przewiduję niczego innego niż same przyjemności.

Kolacja
Seks wyczerpuje fizycznie. Nie każdy pewnie czuje taką potrzebę, ale wiele osób musi po odbyciu stosunku zjeść coś wysokokalorycznego - najlepiej tabliczkę czekolady. Razem przygotujcie kolację, czy też zwykłą przekąskę. Ideą jest dalsze spędzanie czasu razem, nawet, gdy szczyt przyjemności fizycznych dawno już minął. Daje to znakomite rezultaty w perspektywie długiego związku.

Sen
Bywa, że kobieta również bierze czynny udział w łóżkowych ekscesach, ma wielokrotne, potężne orgazmy. Istnieje szansa, że po jakimś czasie będzie wykończona mniej więcej tak jak i mężczyzna. Może by jej tak zaproponować wspólna drzemkę dla nabrania sił, by potem móc ponownie wziąć prysznic i powrócić do przyjemnych uniesień? Dobrze byłoby pamiętać, by podczas drzemki obejmować ją ramieniem, by czuła się doceniana i kochana.

Zwykle podczas seksu mężczyźni dbają tylko o własną przyjemność, o własne doznania erotyczne. Kobieta chce być kochana i chce, by mężczyzna ją doceniał. A te wszystkie przykłady pozwolą wam przekonać ją, że jesteście naprawdę czułym facetem, z którym warto nie tylko spędzić jedną noc.

Specjalista -

kermit
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 10 lipiec 2004 19:47      [zgłoszenie naruszenia]

"Zwykle podczas seksu mężczyźni dbają tylko o własną przyjemność, o własne doznania erotyczne."
--ale zes rzuciła hasłem

Zmieniony przez - kermit w dniu 2004-07-10 19:48:11

aguś_1
 Wysłana - 10 lipiec 2004 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

no są wyjątki, dlatego jest napisane zwykle a nie zawsze

ps. ja na szczęście mam taki wyjątek

ps2.prowokacja hehe

Specjalista -

kermit
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 10 lipiec 2004 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

jaka prowokacja? tak tylko mówie

Master0
 Wysłana - 11 lipiec 2004 00:27      [zgłoszenie naruszenia]

wysmarkac nosa muhaha

jo

BOXER
 Wysłana - 11 lipiec 2004 00:58      [zgłoszenie naruszenia]

przepraszam bardzo a co to jest? instrukcja obsługi kobiety?

jestem stręczycielem %-)

INSOMNIA
 Wysłana - 11 lipiec 2004 01:40      [zgłoszenie naruszenia]

jak to zwykle bywa chca tylko narzekac na nas :)))

Gosia_p
 Wysłana - 11 lipiec 2004 11:49      [zgłoszenie naruszenia]

yyy faktycznie troche to tak brzmi

a ja mam pytanie co wy i wasze partnerki najczesciej robicie po stosunku?

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 11 lipiec 2004 13:53      [zgłoszenie naruszenia]

topic powinien nosic nazwe ''Co MĘŻCZYZNA powinien robic po udanym seksie''
a co autorka powie na temat kobiet? one maja wygodnie lezec i tylko facet ma sie meczyc? no chyba nie! chcialyscie rownouprawnienia to postepujcie zgodnie z jego zasadami

Filek1234
 Wysłana - 11 lipiec 2004 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

guzik prawda ze mezczyzna dba tylko o swoje przyjemnosci bo napewno duzym sukcesem jest to ze potrafi dobrze zrobic kobietce i jak to juz wiele osob napisalo to co my to mamy byc maszynami do robienia przyjemnosci kobietom ??? a wy to co ??

Przyjazn najwazniejsza rzecz w zyciu
Kikaj :-)[www.polskieserce.pl]

Helevorn
 Wysłana - 11 lipiec 2004 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

Dziewczyny mam pytanie: jesli jestescie pewne ze jestescie kochane to zloscicie sie na facetow ze po dobrym seksie ida np. spac bo sa wykonczeni? Jesli jestescie pewne milosci chyba nie ma tu powodow do zlosci.

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Strony: 1 2 3 4