FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1876 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Co robic??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co robic???"   

MisQ1987
 Wysłana - 21 maj 2008 15:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam :) Mam taki problem...

Otoz jestem z Dziewczyna od 1.5 roku na poczatku wszystko sie miedzy nami ukladalo itp... ale juz od pol roku nie jest tak jak wczesniej zaczelismy sie klocic przestalismy sobie ufac.... Pare razy zrywalismy kontakt... Bardzo mi zalezy na niej nie wiem co mam zrobic ona ciagle mi pisze ze ona nie potrafi kochac unieszczesliwia ludzi i ma taki charakter... Co mam zrobic???

by MisQ

kochanica2
 Wysłana - 21 maj 2008 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem nie powinieneś sie juz z nią spotykac, wierz mi ze jezeli sie juz rozstawaliście to z cała pewnoscią stanie sie to po raz kolejny, a poza tym warto być z kimś do kogo nie ma sie zaufania... musisz sie zastanowić czy naprawde ja kochasz i czy chcesz z nią być, bo moze nie warto sie dalej angażowac .... Życze Ci powodzenia, moze jakoś uda ci sie rozwiązać ten problem :)

h1m
 Wysłana - 21 maj 2008 15:48      [zgłoszenie naruszenia]

Kreci bo chce zerwac, ma Cie dosc, nie chce z Toba byc. Nic juz raczej nie zrobisz.. znudziles sie jej.

Ma Cie w dupie jednym slowem, ale nie chce Ci powiedziec tego wprost.

Znawca -

MisQ1987
 Wysłana - 21 maj 2008 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

Bo ona tak naprawde nie wie czego chce.... Naspiala mi ze gdzy zadzwonilem do niej to nie mogla uwierzyc ze to ja i ogarnela ja ogromna złos a jednoczesnie gdzies tam szczescie sie odezwalo i ze nie rozumie sama siebie....

by MisQ

h1m
 Wysłana - 21 maj 2008 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

Kurva takie problemy dzieci. Zrozum, ze z taka mloda to tak jest, ona ma burdel w głowie i nic na to nie zrobisz. Wyruchaj i rzuc

Zmieniony przez - h1m w dniu 2008-05-21 15:59:43

Znawca -

Sweet69
 Wysłana - 21 maj 2008 16:00      [zgłoszenie naruszenia]

Bo ona tak naprawde nie wie czego chce.... Naspiala mi ze gdzy zadzwonilem do niej to nie mogla uwierzyc ze to ja i ogarnela ja ogromna złos a jednoczesnie gdzies tam szczescie sie odezwalo i ze nie rozumie sama siebie....

idz pan w hvj

Ekspert -

h1m
 Wysłana - 21 maj 2008 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

Jak czytam to 2 raz to teraz mysle jak ja to zrozumialem w ogole ?

Znawca -

Danek19
 Wysłana - 21 maj 2008 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

MisQ nazwa nicka zapewne oddaje charakter posiadacza wszystko wiadomo

energiaaaa
 Wysłana - 21 maj 2008 16:32      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli Ci nie pasuje jej charakter to na dupę jej patrzyłeś najpierw czy co ? jak można wtedy kogoś kochać. jeśli zrywaliście ze sobą to tą waszą miłość to możecie sobie wsadzić głęboko i daleko.

daj sobie spokój, nie wmawiaj sobie że to miłość bo to nie prawda. znajdź sobie z lepszym charakterem a nie patrz na dupe. bo nad nią będziesz mógł później popracować i tyle.

o ile masz honor oczywiście.

F CK YO .

all you need is U.

Specjalista -

Afrok
 Wysłana - 21 maj 2008 16:35      [zgłoszenie naruszenia]

"Bo ona tak naprawde nie wie czego chce.... Naspiala mi ze gdzy zadzwonilem do niej to nie mogla uwierzyc ze to ja i ogarnela ja ogromna złos a jednoczesnie gdzies tam szczescie sie odezwalo i ze nie rozumie sama siebie.... "

O ****a miazga, najlepszy tekst jaki dotychczas tu przeczytałem.

Raptor

energiaaaa
 Wysłana - 21 maj 2008 16:41      [zgłoszenie naruszenia]

a no fakt. a no to jak ona nie wie czego chce to skąd my mamy to wiedzieć.

F CK YO .

all you need is U.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co robic???

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | pleyboy | edyta górniak | deprim | reklamy | 100 | radio | acetate | depresja | nafulu | perfum | hugo boss | sekty | MangoFusion | cipa | eminem | elmapet | straszne historiie | zbiornik | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.