FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2206 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Co się stało, co mam zrobić?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co się stało, co mam zrobić??"   

whoiam
 Wysłana - 10 listopad 2008 22:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich i proszę o pomoc :( Troche długie to bedzie , wiem o tym ale chce wszystko przekazac jak najdokladniej.
Otóż spotkałem dziewczynę swoich marzeń. Jest ode mnie młodsza o 2 lata. Poznałem ja na imprezie lecz nie wzialem od niej numeru, wiec poprosilem kumpla ktory znal jej kolezanke zeby sie jej zapytal o ten numer. Po chwili juz go mialem, pogadalem z nia , wszystko bylo za***iscie. Zapytala czy ide na impreze za tydzien, powiedzialem ze bede. Jak na poczatek niezle - pomyslalem. Impreza nie wypalila ale i tak sie z nia widzialem i poprostu bylo za***iscie! Na nastepny dzien napisala do mnie ze musimy sie spotkac. dzien pozniej bylem po nia w szkole, potem poszlismy do niej. bylo za***iscie. potem codziennie sie spotykalismy, choc na godzinke. przez tydzien i potem kolejna impreza na ktora ja zaprosilem. bylo bardzo fajnie. i nagle 2 dni pozniej ide do niej do szkoly a ona do mnie ze idzie na impreze z jakims innym typem ;/. zalamalem sie. w sobote impreza. nie pisalem do niej przez caly tydzien poprzedni (zapomnialem wczesniej dodac ze codziennie z soba rozmawialismy badz do siebie pisalismy i to czesciej ona do mnie niz ja do niej), podeszla do mnie na imprezie i mowi ze ten typ ja zaprosil juz zanim mnie poznala wiec to jeszcze zrozumialem. ale ona nagle do mnie ze nie chce sie narazie z nikim wiazac, ze dopiero co sie rozstala z bylym. caly swiat sie mi zawalil, ale nie poddalem sie. dalej do niej pisalem spotykalismy sie choc raz na tydzien, ale juz nie bylo tak jak kiedys.teraz znowu z nia pogadalenm po co to wszystko bylo, ze chce z nia byc, ona na to ze chce sie spotykac ze mna ale nie chce ze mna narazie byc. nie odpisuje mi ani nic nie pisze bo mowi ze nie ma nic na koncie, internetu tez nie. nie wiem co mam zrobic juz 2 tygodnie z nia nie rozmal\wialem ale juz nie moge dluzej, napisalem do niej ale nie odpisala... tylko nie mowcie zebym sobie znalazl sobie inna bo to nie jest takie proste, poprostu nie chce jej stracic, chce z nia byc. Jakby ktos mial jakies pytania to walcie smialo bo moze zapomnialem o czyms napisac. :(

dikeledi.
 Wysłana - 10 listopad 2008 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

daj jej czas, skoro co przed chwilą się rozstała.

whoiam
 Wysłana - 10 listopad 2008 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

tylko ze na poczatku jakos jej to nie przeszkadzalo, a pozatym nie jestem pewien ze ona poprostu nie umie mi powiedziec wprost ze nie chce ze mna byc, no nie wiem sam, teraz juz jej wogule nie zala\ezy caly czas tylko mnie, moze jej pokazalem ze za bardzo mi zalezy?

marcin-ek
 Wysłana - 10 listopad 2008 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

pff napewno za szybko pokazałeś . Skoro sam to zauważyłem + jeszcze teraz podejrzewasz ze chce Ci odmówić - moze tak również być ze chce Ci dać kosza . Dlatego czekaj spokojnie na rozwój sytuacji .

Specjalista -

whoiam
 Wysłana - 10 listopad 2008 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

a wlasnie zapomnialem powiedziec ze wtedy gdy powiedziala ze narazie nie chce miac chlopaka. powiedziala ze chodzi jej tez o to ze to wszystko bylo za szybko, ze mnie nie zna prawie i w ogole. tylko ze jak mam ja poznac skoro nie ma nawet czasu zeby sie ze mna spotkac? :(

marcin-ek
 Wysłana - 10 listopad 2008 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

opcji jest tysiące .
jedna z nich: ma Cie w garści , będzie tobą teraz sterować bo wie ze zrobisz wszystko dla niej .
tylko przykład podałem .

Specjalista -

whoiam
 Wysłana - 10 listopad 2008 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

wiem o tym i teraz tego zaluje ale poprostu nie wiedzialem co sie przy mnie dzieje, myslalem tylko o niej i masz racje - zrobilbym dla niej wszystko. wiem ze nie powinienem ale jestem zakochany - jak nigdy w zyciu.

marcin-ek
 Wysłana - 10 listopad 2008 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

kładź się spać i nie mysl tyle , bo zapewne i tak zarwiesz przez te myślenie następnych kiklka nocy [ tak samo jak zresztą ja ] . Olej i czekaj na rozwój sytuacji , na siłe nic nie zdziałasz . Zapomnisz po kilku dniach , a zobaczysz jakie miłe uczucie jak jednak nappisze pierwsza ze chce się spotkać . DYSTANSU nabierz .

Specjalista -

whoiam
 Wysłana - 10 listopad 2008 23:20      [zgłoszenie naruszenia]

tylko ze nie potrafie nabrac dystansu. codziennie lapie mnie dol zaraz jak sie budze, jak klade sie spac tez mam dola. najgorsze jest to ze ona sie nie odzywa, wolalbym zeby mi powiedziala zebys sie od niej odwalil niz mnie zwodzila na prozno. chce wiedziec ze zrobilem wszystko zeby z nia byc, zeby pozniej nie zalowac

marcin-ek
 Wysłana - 10 listopad 2008 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

mój tydzień wyglądał podobnie
ale mimo to nie napisałem , mimo iz mnie szau brau . Mówie Ci , jak jej zależy to odpisze , wie ze Tobie zależy . Ty potraktuj teraz tak jak by to był koniec a może czekać Cie będzie miłe zaskoczenie jak sama napisze po kilku dniach . Wykonałeś pierwszy krok , teraaz czekaj na jej .

Specjalista -

whoiam
 Wysłana - 10 listopad 2008 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

ok dzieki, sprobuje, nie wiem czy dam rade do niej nie zadzwonic wkoncu. Jak sie odezwie to tu napisze. piszcie inne pomysly jak moge to rozwiazac jak jakies macie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co się stało, co mam zrobić??

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Dziwne pytanie na temat dziewczyny. | Pytanie do dziewczyn/kobiet | Psychologia Ewolucyjna | Zostawiła mnie :/ | Pieniadz | Dziewczyna ma przyjaciela chłopaka | Problem z dziewczyną | Chcę żeby wrócił... | Głupota? | Zbyt niedowartościowana... | A wy dziewczyny ? jak byście zrobiły ? | Problem z dziewczyną :) | Prosilbym o rade. | Mała porada | wybijcie mi ją z głowy. | Brak doświadczenia z kobietami. | lemingi | galant | wąsy | blondynki | cukrzyca | najlepszy film | film wszechczasów | wszechczasów | marzenia | rycie bani | vin diesel | oddychanie naprzemienne | marki koszul | animal | ps 3 | playstation | długość stosunku | żaba pokój | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.