FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2652 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Co straciliscie przez cpanie, picie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Co straciliscie przez cpanie, picie"   

chemistry
 Wysłana - 26 październik 2007 22:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Co straciliscie mam na mysli rzeczy materialne z wyłaczeniem zywej gotowki przez wasze branie albo picie. Ja np kiedys kupowalem 1g angel dustu i zabraklo mi 10 zl, zostawilem kolesiowi komórke Nokia 3310 (wtedy to okolo 150 za nia), nastepnego dnia przynioslem brakujace pieniadze ale komorka nagle zaczela byc u 10 kolesi naraz a zarazem u nikogo. Wiem strata raczej standardowa ale ciekawy jestem jakie rzeczy sie jeszcze w tym temacie pojawią.

Zmieniony przez - chemistry w dniu 2007-10-26 22:37:59

INSOMNIA
 Wysłana - 26 październik 2007 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

nic nie stracilem bo nie mam kontaktu z narkotykami, a jak pije to nie pozyczam od nikogo kasy, pije tyle na ile mnie stac
pzdr

chipmunk
 Wysłana - 26 październik 2007 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

Szacunek Cobra za postawę.

Redx
 Wysłana - 27 październik 2007 02:55      [zgłoszenie naruszenia]

W sumie nie mam zamiaru niczego brać, ale znam takich co pół chaty sprzedali przez ćpanie. Ja czasem zapale, ale to jest raczej to co daje nam natura żadnego chemicznego gówna robionego w laboratoriach

fredens
 Wysłana - 27 październik 2007 08:00      [zgłoszenie naruszenia]

oprócz pieniędzy to niczego

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)
[http://www.facebook.com/felgadesign]
[http://www.insomnia.pl/Polerwoanie%2C_prostowanie%2C_renowacja_felg-t667212.html]

Specjalista -

SaharVS
%-)
 Wysłana - 27 październik 2007 10:11      [zgłoszenie naruszenia]

Łuk brwiowy stracilem

trulululu trilili tralala
To twoja dziedzina
To moja mina, wygina się w rogala

booe
biały miś
 Wysłana - 27 październik 2007 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

w **** czasu. i tego na baletach, i tego na kacu. no głównie tego na kacu. i pieniadze, nie tylko na uzywki, ale tez na glupie pomysly pod wplywem

Ekspert -

chemistry
 Wysłana - 27 październik 2007 10:45      [zgłoszenie naruszenia]

nic nie stracilem bo nie mam kontaktu z narkotykami, a jak pije to nie pozyczam od nikogo kasy, pije tyle na ile mnie stac
pzdr

Robie podobnie w sumie, ale z tym telefonem to koles postawil mnie troche przed faktem dokonanym bo pierwotnie chcialem 0,5 a ten mi przynosi calego twierdzac ze tyle zrozumial i pozatym kumpel nie bawi sie w sprzedawanie na polowki a zwrotow nie przyjmuje ... najsmieszniejsze jest to ze koles ktory mi to zalatwil pracuje jako straznik miejski. Z tego co wiem wielu ludzi przyciol w rozny sposob w ***a, ***ana gnida;/

pawelxxx77
 Wysłana - 27 październik 2007 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

3 telefony chyba roz***ałem jeden jak się nayebałem i ktoś nie odebrał hehehe a 2 zgubiłem...2 razy po stówke zgubiłem. często zapominam fajek zabrać ze stolika i jak wracam to ich nie ma. z 2 bluzy plecak...3 czapki gdzieś. mniej więcej tyle...
wszystko to bo byłem nayebany i naćpany jak...no nie wiem bombe miałem zawsze dużą:P

Zmieniony przez - pawelxxx77 w dniu 2007-10-28 01:29:52

Redx
 Wysłana - 28 październik 2007 01:40      [zgłoszenie naruszenia]

"2 razy po stówke zgubiłem."

A ja raz stówe znalazłem , może to Twoja była ?

pawelxxx77
 Wysłana - 28 październik 2007 09:26      [zgłoszenie naruszenia]

nie wkvrwiaj mnie

Zmieniony przez - pawelxxx77 w dniu 2007-10-28 09:27:06

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Co straciliscie przez cpanie, picie

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Uzaleznienia | USTAWA z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii[1]Dz.U. z 2005 r. Nr 179 | Feta, Mj, Koks - kilka prostych pytan | seks po zażyciu | Faza za darmo ;) | palisz lolki albo blanty;] ? temat 4 ya | koksy a psycha | zmiany w psychice po dragach | Rzucilem :) | Wódka pod powieką oka - wcieranie ? | Poważna sprawa-Ile wykrywalne jest THC we krwi? | Zaburzenie uczuć wyższych (alkoholizm) | royal | Gaz Ronson i jego ofiara... | JAKICH PYTAŃ NIE ZADAJEMY... | Grzyby psycho | esperanza gomez | jak poderwać dojrzałą | florin | naklejki | chamstkie | dongcopter | dong copter | dong | dobry but | suterena | stopy | ingress | fiat 126 | silownia krakow | inspiracje | moda meska | tapety na pulpit ksw | ostrawa | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.