FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3874 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Co studiujecie? Pomoc w wyborze kierunku 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Co studiujecie? Pomoc w wyborze kierunku"   

Jakiedrzwi
 Wysłana - 6 czerwiec 2014 03:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Muszę wybrać studia, chociaż mi się za bardzo nie chce, to wole jeszcze się pouczyć pare lat, bo nie będę musiał pracować, za hajs matki baluj.
Pytam Was o to, może ktoś powie coś ciekawego czym się zainteresuję, bo teraz nie mam ZIELONEGO pojęcia na co pójść, myślałem o Akademii Morskiej, niby hajs fajny, praca niemal pewna, ale co z tego jak pół życia przepływa razem z falami + pensję trzeba podzielić na pół, bo wiadomo, pół roku się pływa, a drugie pół siedzi w domu.

Jedynym wymogiem jest w miarę pewna praca, i oczywiście PINIENDZE, bo nie ukrywając jestem materialistą i jedyny mój cel w życiu to posiadanie znacznej ilości gotówki oraz majątku
Myślałem również trochę o informatyce, ale póki co to oprócz na****iania w gierki, pisania prostych skryptów w bocie do Tibii (tam jest C++) nic nie porafię i nie wiem czy dam sobię radę, czy wszystkiego nauczą mnie od podstaw czy przy przekroczenii progu uczelni muszę mieć wiedzę elementarną.

Zmieniony przez - Jakiedrzwi w dniu 2014-06-06 06:54:03

P4tr1ck
 Wysłana - 6 czerwiec 2014 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

wyczuwam prowo

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 6 czerwiec 2014 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

Medycyna albo budowa statków kosmicznych - jeśli chodzi o wyższe wykształcenie to jedyne drogi do bogactwa.

W innym przypadku albo hurtownia gwoździ albo budka z lodami, ale to bez studiów.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

akiyz
 Wysłana - 6 czerwiec 2014 17:34      [zgłoszenie naruszenia]

Finanse i Rachunkowosc na SGH + dobra srednia + udzial w kolach + odpowiednie praktyki w czasie studiow i bedziesz ustawiony. Do bogactwa mlkv nie dojdziesz, ale ta sciezka zagwarantuje ci komfortowy poziom zycia, chociaz bedziesz musial przez pare lat na poczatku zapie.rdalac, zeby to osiagnac.

P4tr1ck
 Wysłana - 6 czerwiec 2014 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

Ewentualnie prawo a potem doktorat na SGH

Nie umiesz szczęścia zauważyć?
Może za wysoko patrzysz.

Ekspert -

akiyz
 Wysłana - 6 czerwiec 2014 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

Prawo na Lodzkim, rzecz jasna.

Reakcja
 Wysłana - 6 czerwiec 2014 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

Zawsze możesz zostać naukowcem i zdobyć Nobla. 8 milionów kron piechotą nie chodzi.

mike73
 Wysłana - 7 czerwiec 2014 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

resocjalizacja+znajomosci z wiezienia

killahh
 Wysłana - 8 czerwiec 2014 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

bogato wyjdz za mąż

stówa - wydaję ją jakbym spluwał

Wisniowiec
 Wysłana - 8 czerwiec 2014 11:00      [zgłoszenie naruszenia]

myślałem o Akademii Morskiej

Ta ? I co dalej? A myślałeś, że potem trzeba zapjerdalać na początku? Chyba, że już po pierwszym tygodniu będziesz kapitanem/chiefem z maszyny

Dobre lekarstwo jest zawsze gorzkie.

Mewa21
 Wysłana - 15 czerwiec 2014 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

Może lepsza byłaby policealna?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Co studiujecie? Pomoc w wyborze kierunku

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Z liceum do technikum | Studia - ważne! | Studia zaoczne | Legitymacja w szkole policealnej | co po biotechnologii? | technikum ochrony środowiska | nie klasyfikowany ;? | WAT - mechanika i budowa maszyn | zarzadzanie, administracja, socjologia | Studium realizacji dźwieku na ROE we Wrocławiu | koniec roku czas ogarniać | Technikum elektroniczne - egzamin zawodowy! | uczelnie na śląsku.... | 3 kierunki - opinie | Który kierunek? | Filologia angielska zaocznie, ale gdzie? | sung | ronaldo | stworz | Elisabeth Duda | intrepid | panieński | prezenty | prezenty na roczek | sung lee | władysławowo | darłowo | polskie morze | sprawa jest kurevvska | dziewczynki | goralenfolk | jak w ama sie na email | plastyka więzadła | akumulatorki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.