FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2848 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Co to jest miłość ??..... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co to jest miłość ??....."   

loX2323
 Wysłana - 26 czerwiec 2005 23:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Każdy z nas ma czasem taka chwilę zwątpienia. Nie wie co ma ze sobą zrobić, za co sie wziąć ...
Także każdy z nas facetów potrafi być mily, pracowity , a co najważniejsze potrafi kochać drugą osobę....
Jednak jak zawsze w każdej regule są wyjątki niektórzy z nas tak naprawdę nie chcą spełniąc żadnej z tych rzeczy którą wymieniłem powyżej.
Bardzo często są obojętni wobec innej osoby potrafią ją tylko ranić udając że tego nie widzą.
Wielu z nas pragnie zdobyć wszystko, chcą aby każda dziewczna była ich....
właśnie takich ludzi nie mogę pojąc.. co im to daje za satysfakcje ??
Kobieta jest taką istotą która potrafii się przywiązać i to bardzo...
to zawsze ona kocha najbardziej... to własnie dla niej żyje kazdy meżczyzna...Jest dla niej wszystkim co najlepsze, co najpiękniejsze.. kocha go jak nic innego , on o tym dobrze wie , mówi że ją kocha .. a potem jakby nie wiadomo z jakiego powodu idzie do innej... Kobieta wtedy przeżywa najgorsze chwilę bardzo często robi rzeczy których by nigdu wczesniej nie zrobiła .... dlatego powiedzcie mi moji mili...Czy warto jest mówić to piękne słowo "Kocham Cię". Wedlug mnie powinniscie się naprawdę dobrze zastanowić zanim to powiecie :)

" Czasem człowiek nie wie co robi "

mg.BloKers
 Wysłana - 26 czerwiec 2005 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

WOW...Ja mam takie chore jazdy na punkcie swojej dziewczyny ze szok
serio..Mam doła jak mi nie powie ze mnie kocha:D Mam wrazenie ze mnie zdradza jak wyjdzie na dwór:D wogule nie wiem jak to nazwac..chyba jestem chory psychicznie:D to jest straszne..:(:(:(

Mario_35
 Wysłana - 26 czerwiec 2005 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

Czy warto jest mówić to piękne słowo "Kocham Cię". Jak dla mnie, nie warto. A co do kobiet, he he, pięknie piszesz ale ich chyba nie znasz. Przy nich czterej jeźdźcy apokalipsy to grzeczne aniołki.

"Im drzewo starsze, tym korzeń twardszy"

Znawca -

Maciej_TBS
Naczelny koks
 Wysłana - 26 czerwiec 2005 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

"Kobieta jest taką istotą która potrafii się przywiązać i to bardzo...
to zawsze ona kocha najbardziej... "
Co do tych słów zgodze sie tylko w połowie, ponieważ co do przywiązania kobieta przywiazuje się tak samo "mocno" jak mężczyzna. Może co najwyżej kobieta szybciej się przywiazuje, ale i to poddałbym dyskusji

Na ulicy szczerość do koleszki się liczy !!!

Ekspert -

loX2323
 Wysłana - 26 czerwiec 2005 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

ej ej sorry sorry... ale napisałem że nie wszyscy wiadomo że sa też takie kobiety :) moje sprostowanie :)

loX2323
 Wysłana - 26 czerwiec 2005 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

PISZCIE piszcie czy zgadzacie się z moim stwierdzeniem ... wyrażcie własną opinie :)

Yarekbboy
 Wysłana - 26 czerwiec 2005 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

loX2323 to co napisalas/es dziala tez w druga strone
tak samo kobiety moga ranic jak i faceci, taka kolej rzeczy nie poradzi sie nic trzeba zyc dalej

Specjalista -

Daer
 Wysłana - 26 czerwiec 2005 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

Strasznie uogólniasz, sporo stereotypów i idealizacji

Co do słów "kocham Cię" - warto mówić, jak się kocha, jak się nie kocha, to czasem warto mówić, czasem nie A czy to moralne/słuszne to inna sprawa, pytałeś "czy warto".

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

loX2323
 Wysłana - 26 czerwiec 2005 23:43      [zgłoszenie naruszenia]

Uogólniłem to dlatego bo jakby było dłuższe to by nikt nie czytał :) ale masz rację :)... ja wiem że to działa w drugą stronę :) hehe macie pełną rację :)

Wodzu10
 Wysłana - 27 czerwiec 2005 00:25      [zgłoszenie naruszenia]

loX2323 dałbym Tobie SOGacza ale........ głupio gadasz wg. mnie heh, t6o działa w obie strony i nie jest powiedziane, że to kobieta bardziej się przywiązuje i kocha. Jest wiele przypadków, że to facet bardziej kocha a dziewczyna odchodzi, do innego powiedzmy i wydaje mi się, że takich przypadków jest więcej. Pozdr

Znawca -

myszunia
 Wysłana - 27 czerwiec 2005 09:28      [zgłoszenie naruszenia]

loX2323 z racji tego ze stanales po stronie kobiet masz sogacza

a co do tematu... chyba czesciej to wlasnie faceci sa porzucani hmm ale mysle , ze kobieta porzucona glebiej przezywa rozstanie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co to jest miłość ??.....

Strony: 1 2 3 4