FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3270 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Co to ma być??!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co to ma być??!!"   

toxOo
 Wysłana - 17 październik 2006 01:13      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma czym sie przejmowac,unormuje sie.

Kinia69
 Wysłana - 17 październik 2006 09:10      [zgłoszenie naruszenia]

"Masturbować się nie masturbuje praktycznie no może czasami raz na 3 tyg kiedy np długo się nie Kochamy to już nie wytrzymuje" yy czyli z tego mozna wywnioskowac,ze zdarza sie,ze nie uprawiacie sexu nawet do 3 tygodni? Boze jak Wy to wytrzymujecie?:P chyba,ze zle zrozumialam heh a co do twojego problemu to musisz nauczyc sie kontrolowac

Sweet69
 Wysłana - 17 październik 2006 10:01      [zgłoszenie naruszenia]

a co do twojego problemu to musisz nauczyc sie kontrolowac

hehe, kinia kontrolowałas wytrysk kiedyś?

Ekspert -

piotrusxtc
 Wysłana - 17 październik 2006 14:38      [zgłoszenie naruszenia]

Mozna nad tym zapanowac ale kiedy partnerka podnieca Cie do granic mozliwosci to raczej nic z tego. Z czasem bedzie sie wydluzac...
I standardowo. Na dwa razy. Za drugim razem bedziesz jechal ile tylko bedziesz chcial. Proste i z obustronna korzyscia.

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Specjalista -

Kinia69
 Wysłana - 17 październik 2006 15:12      [zgłoszenie naruszenia]

Nie,ale jestem uswiadomiona w tym temacie:P

Sweet69
 Wysłana - 17 październik 2006 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

Uswiadomiony to każdy (z grubsza) jest, ale tak fizycznie
tak, ze już czujesz, ze leci i sie kontrolujesz i nie wypływa.... ufff

umiesz tak?

Ekspert -

Rudolfo997
 Wysłana - 17 październik 2006 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra, i ja dorzuce cos od siebie bo pochwale sie ze na poczatku nie dosc ze mialem z tym problem to w dodatku stresowalem sie jak cholera, ale... no wlasnie - teraz dziewczyna sie dziwi ze potrafie ja doprowadzic w czasie stosunku trzy razy samemu nie dochadzac, a jesli chce to dochodze po 10 sekundach (no moze dwudziestu).

Hmm, jak mi sie udalo tak poprawic ten klopotliwy stan rzeczy? Ktos juz to napisal - zmiana tepa. Posluchaj: w momencie w ktorym wchodzisz w swoja kobiete zaczynasz robic to co sie robic powinno i w momencie w ktorym czujesz ze zaraz dojdziesz - zwalniasz, a moze nawet ustajesz na chwile (nie wychadzac). Kiedy tylko odczujesz ze wytrysk sie "oddala" startujesz jak odrzutowiec i wchodzisz mocno (jesli twoja partnerka lubi), stanowczo, niekoniecznie bardzo szybko. W tym momencie nie dojdziesz napewno - zobrazuje to jak najprosciej: wytrysk nie zawroci tak odrazu, musi sie zatrzymac, skrecic o 180 stopni i spowrotem do gory. Dzieki temu zyskasz kilka cennych chwil na porzadne posuwanie swojej panny, ktore - uwierz mi - spodoba jej sie napewno. Pozatym nie skupiaj umyslu tak na niej bo im bardziej jestes podniecony tym szybciej konczysz - niektorzy preferuja myslenie o naprawde strasznych ******lach, ale przyznam sie raz myslalem o zakupach w hipermarkecie i poszlo za***iscie - nawet nie musialem zwalniac, a byl to moj pierwszy raz z tamta partnerka i dzieki temu stosunek uwazam za bardzo udany. Pozdro 600

Kinia69
 Wysłana - 18 październik 2006 07:27      [zgłoszenie naruszenia]

a czy na zdjeciu wygladam na faceta? Nie! wiec nie umiem. Ale rozmawialam z chlopakami na takie tematy i wiem,ze kazdy chyba musi sie nauczyc kontrolowac.Wiem,ze to nie latwe, no ale praktyka czyni mistrza nie?:P

simplicity
 Wysłana - 18 październik 2006 09:21      [zgłoszenie naruszenia]

to sprobuj kontrolowac swoj stopien nawilzenia kiedy jestes podniecona ;)

pilek
 Wysłana - 18 październik 2006 11:25       [zgłoszenie naruszenia]

Podobno jeśli się masturbujesz krótko tak, żeby szybko sobie ulżyć to przyzwyczajasz się do tego i tak reagujesz przy stosunku. Także spróbuj przy masturbacji unikaż szybkich numerków (chociaż Ty się masturbujesz raz na 3 tyg...). Tak jak kolega wyżej napisał - zwalniaj! Staraj się ,żebyś się kochał z dziewczyną jak najdłużej, wtedy powinno pomóc.

Raduje się duch mój w Bogu Zbawicielu moim, gdyż wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co to ma być??!!

Strony: 1 2 3