FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1511 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Co to za durny plik jest? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co to za durny plik jest?"   

polnyjohn
 Wysłana - 9 styczeń 2017 16:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

siema pany
pomóżta

jak to naprawić? Nie mogę zainstalować najnowszej wersji Microsoft Visual C++ a to niby powinno pomóc naprawić problem

dajcie mi spokoj

Znawca -

dumad
 Wysłana - 9 styczeń 2017 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

albo directx
albo cracka spróbuj dać
a jak nie to sie nie znam

tyle mądrych slow że nie wiem od której strony zacząć czytać

Znawca -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 10 styczeń 2017 03:59      [zgłoszenie naruszenia]

Jest to problem , który można naprawić instalując windows update KB2999226 . Można je ściągnąć bezpośrednio ze strony Microsoftu. Są tam linki do stosownej wersji zależnej od posiadanego windows. Znajdź swoją wersję windy w dolnej cześci tej strony :
[support.microsoft.com/en-us/help/2999226/update-for-universal-c-runtime-in-windows]

ściągnij ją I zainstaluj.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

polnyjohn
 Wysłana - 10 styczeń 2017 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

mam windows 7 ultimate

dajcie mi spokoj

Znawca -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 11 styczeń 2017 00:41       [zgłoszenie naruszenia]

Domyślam się że Windows jest 64 bitowe i masz SP1 zainstalowany. Wtedy z tego linka : [http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=49093]

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Co to za durny plik jest?

Warto przeczytać: pytanko odnośnie radyjka | Obca bateria | komputer okolo 2500 | Czy istnieje taka gra...? | Pilot PC/DVD/DEKODER | serwery emule - problem | Jak router zainstalowac pod neostrade. | Krótka piłka- które ? (DVD) | Jak odzyskać nazwe uzytkownika bramki i hasło w modemie linksys? | "Sonda" na temat PIONEER CDJ-500S | Filmy rmvb stoja :-/ | mp3 lark matrix nie działa | goła Kasia | Wzmacniacz do routera. Istnieje takie coś? Jesli tak to mozecie cos polecic. | Mp3 szzbka pomoc | wybór monitora | Ma ,gorzata Werner | be_delicious | chor .zy | nie dla os b | torba na rami | dojrzałe | plusy polski w ue | maxley | savatsEPARK f16 s40 | kozak ze wsi | ostry film dla ostrego typa | uwzględniając wspólne cechy typów związków chemicznych | browar | piwo | najlepszy | od czeO FUSION | piąta fala pożądania | piasek | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.