FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1043 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Co w tej sytuacji zrobić? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co w tej sytuacji zrobić?"   

manio_
 Wysłana - 25 marzec 2009 20:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam.
Może słowem wstępu.. Nie chcąc schlebiać sobie, bo chodzi mi bardziej o lepsze zrozumienie sytuacji. Można uznać, że podobam się dziewczynom, ponieważ po prostu sporo ładnych dziewczyn proponowało jakies spotkanie, czy cokolwiek. Jeszcze przed końcem roku 2008 podobało mi się to, ale z czasem stawało się żmudne. Od zawsze chciałem mieć jedną dziewczynę, z którą będę mógł spędzać czas dość regularnie. Uznałem, że początek roku 2009 będzie ku temu dobrą okazją. W szkole (uczę się w Liceum) była pewna dziewczyna, której (dobrze wiem o tym) po prostu od początku wpadłem w oko. Mieliśmy jakiś tam kontakt, ale ogólnie można go nazwać na 'Cześć, cześć'. Niedługo przed nowym rokiem, zaproponowała jakiś spacer. Ponieważ nie miałem zbytnio nic do roboty, zgodziłem się, ale podchodziłem do tego raczej z nastawieniem 'kolejna dziewczyna, której tylko wpadłem w oko'. No, ale w końcu jednak jakoś tak połaziliśmy, to w sumie wtedy zauważyłem, że jest inna od tych pozostałych. Fakt, że troche sie krępowała, ale czuć było, że jest dziewczyną, z która można porozmawiać poważniej, ale przede wszystkim pożartować. Przyznam, że spodobała mi się. Niedługo po przerwie świątecznej wróciliśmy do szkoły. Zacząłem spędzać z nią troszkę więcej czasu, aż w końcu pocałowała mnie. Wyszło tak, że jesteśmy razem od początku stycznia. Z początku troche wkurzało mnie, że traktuje mnie jak to nazwała jako 'kogoś z wyższej półki'. Ale z czasem dałem jej do zrozumienia, że mi zależy, żeby to było na zasadzie równości, że po prostu nie jestem z nią, bo tak mi sie podoba. Minął kolejny miesiąc i wszystko jest ok. Ostatnio natomiast pojawił się taki mały problem. Przyznam, że dość często pytam ją czy między nami jest wszystko w porządku, czy brakuje jej czegoś, czy coś jej się nie podoba ? Zawsze odpowiadała, że jest najszczęśliwsza, ale wkurza ją to, jak pytam o takie rzeczy, bo jest wszystko ok, a ja wyjade jej z takim pytaniem. Powiedziałem jej, że pytam dlatego, bo nie chce, żeby sie coś spieprzyło. Odpowiedziała mi 'to uważaj, bo przez to może sie cos spieprzyć'. I tutaj mam takie pytanie do was. W sumie jest to pierwsza dziewczyna, w której się zakochałem (myśle, że mogę tak powiedzieć), dlatego nie mam pewności jak postąpić. Może odpuścić jej troche? Czy może wytłumaczyć jej, że serio mi zależy.
Dodam, że mam 18 lat, ona 17.
Dzięki z góry, za podpowiedzi. Sog za każdą opinie.

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 25 marzec 2009 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

po Pierwsze primo Pokaż fotkę, aby dziewczyny i mniejszości homoseksualne mogły ocenić twoją urodę.

po drugie primo to chyba jasne że denerwujesz ją tym paplańskiem, bo skoro jest wszystko ok to po co się czepiasz ?? poza tym sam sobie odpowiadasz na własne pytanie. Popuść, graj cwaniaka skoro nim nie jesteś.

primo ultimo- dziewczyna nie jest wniebowzięta mając młodszego chłopaka, bo to przypał wśród koleżanek, zaraz zaczną się studia i w ogóle..

Piłsudczyk.

Specjalista -

manio_
 Wysłana - 25 marzec 2009 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

W naszych zdjęciach mam tam gdzieś temat swój.
No i ogolnie to ja jestem starszy. :)

HouseYou
 Wysłana - 25 marzec 2009 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

nie zadawaj takich pytan.. niech sie toczy i układa tak jak sie uklada skoro jest dobrze to niech bedzie jesli nie ma wiekszych problemow miedzy wami to nie warto poruszac takich tematow

mich4s
 Wysłana - 25 marzec 2009 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

rozwiązanie jest dosyć proste, zamiast głupio pytać obserwuj i słuchaj uważnie.

Ekspert -

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 25 marzec 2009 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

no więc tylko drugie primo

Piłsudczyk.

Specjalista -

manio_
 Wysłana - 25 marzec 2009 21:02      [zgłoszenie naruszenia]

W sumie po przeanalizowaniu 'na zimno' tego, faktycznie, czepiałem się zupełnie o nic. Dzięki, sogi.

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 26 marzec 2009 16:54       [zgłoszenie naruszenia]

Ciesz się chwilą chłopie, nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma.

Piłsudczyk.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Co w tej sytuacji zrobić?

Warto przeczytać: Przydatne ksiazki. | oszołomy na forum - uprzejmie informuje,ze ukryta sogarnia | Jesienny spampost singli vol31 by Obi... | prośba o szybka rade | Prośba o jakąś rade | Randka-zapytanie- | Potrzebna bezstronna opinia. | Rozstanie | Pocieszalnia 4 ^^ | wąsy | Rebus ... | jak zrobić dobre wrażenie? zeby on BARDZO zalowal? | Znienawidzone "pomocy" :) | Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość... | gdzie tu równouprawnienie | Przyzwyczajenie? | usunięcie konta | metanadren | httpwwwyoutubecomwatchv=sMY7LCk0UxQ | Volkswagen bora | Seks friend | Volkswagen bora | admistrz | otwarcie hieprmarketu | otwarcie supermarketu | otwarcie marketu | otwarcie | połykanie spermy | sperma | kaen | pytapl | pyta | ann123 | polo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.