FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1394 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Co wybrać?, Pomóżcie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co wybrać?, Pomóżcie"   

Bartek_pl
 Wysłana - 17 październik 2007 10:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem auta, ale ciężko mi sie zdecydować , gdyż nie mam dużego doświadczenia i będzie to moje pierwsze własne auto(do tej porty śmigałem tylko samochodem rodziców).Będzie to samochód tylko dla mnie więc nie potrzebuje żadnej dużej landary ani kombi. Najechętniej wybrałbym cos o ładnym lekko sportowym wyglądzie,bez ogromnego silinka.
Mam około 15tys na samochód plus(5tys na ewentualne opłaty, rejestracje, drobne naprawy).
Samochody o których myślałem , podobają mi się to (kolejność przypadkowa):
Renault Megane coupe
Alfa Romeo 156
Opel astra II coupe
Hyundai Coupe
BMW e36 compact
Co myślicie o tych samochodach? Za jakimi silinkami się rozglądać , na co zwracać uwagę? A może polecicie coś zupełnie innego.

ggggtt
 Wysłana - 17 październik 2007 10:40      [zgłoszenie naruszenia]

A civic coupe 1996-2000r? Napewno lepszy wybor niz to co zaproponowales.
[moto.allegro.pl/item256626235_sliczne_coupe_1_6_105ps_pelna_elektryka_poleca.html]
[moto.allegro.pl/item256397979_honda_civic_1_6_coupe.html]
[http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3611892]
O cos takiego mi chodzi.

Doradca i Specjalista w dziale Motoryzacja...
[http://www.insomnia.pl/Honda_Civic_Coupe_6gen%2E-t579646.html]
[http://www.insomnia.pl/temat156226/]

Bartek_pl
 Wysłana - 17 październik 2007 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

Hhmm wsumie, też mi sie poboba. Ale brat ma juz takiego i chcialem wybrać własnie coś innego. No chyba ,że nie znajdzie sie nic innego wartego uwagi.

alko1986
 Wysłana - 17 październik 2007 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

hmm napisales e36 compact, a coupe ci sie nie podoba? bo jak dla mnie ale to oczywiscie moj gust to bmw compact jest paskudne. takie coupe e36 bys spokojnie wyrwal za 15 tys, jak ci nie zalezy na ogromny silniku to najlepiej 1,8is

Bartek_pl
 Wysłana - 17 październik 2007 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

Ogolnie BMW tak średnio mi sie widzi, ale bardziej boje sie ze BMW dało by mi bardzo po kieszeni. Dlatego nawet do tego e36 compact sam nie jestem przekonany bo to pewnie z 12L mi spali a to jednak juz troche sporo gdy bede jeździł głównie po miescie.

alko1986
 Wysłana - 17 październik 2007 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

no zalezy tez z jakim motorem oczywiscie, jak jakas 2 litrowka to gdzies wlasnie 12 litrow bedzie lykala w miescie, no ale cos za cos jak ci na ekonomice zalezy strasznie to odpada no ale o tym w sumie nic nie pisales tylko zeby motor nie byl za duzy a to ile ludzi tyle wersji interpretacji tego

Bartek_pl
 Wysłana - 17 październik 2007 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

To może sprecyzuje. Pojemność raczej nie gra roli. Oby spalanie było na jakimś rozsądnym poziomie, czyli powiedzmy do 10L w miescie(im mniej tym lepiej) , przy normalnej spokojnej jeździe.

alko1986
 Wysłana - 17 październik 2007 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

noto do 10 litrow w miescie przy spokojnej jezdzie, jesli ci sie bmw podoba to 1,6 motor i 1,8 zadowoli sie taka iloscia paliwa bez problemu, z tych wszystkich co wymieniles to ja bym wlasnie bmw wybral. A audi a4 b5? za 15 tys spokojnie jakas benzynke bys znalazl 1,6 albo 1,8, jakbys troche dolozyl i dobrze poszukal to moze by sie jakis dieselek trafil, a przy nim bys naprawde tanio jezdzil

Bartek_pl
 Wysłana - 17 październik 2007 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

No A4 to dosyć ciekawa propozycja. Ale tu to chyba tylko 1.9 diesel tylko nie wiem czy bym znalazł ładny okaz i zamkną sie w 20 tys . A jak z awaryjnośćia A4 bo jendak juz taki samochód miałby swoje przejechane i sporo lat.

alko1986
 Wysłana - 17 październik 2007 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

no te a4 to bodajze od 95 roku robili wiec mialby podobnie przejechane i w podobnym wieku by zapewne byl jak taka beemka, co do awaryjnosci to wiesz to jest takie dywagowanie ile ludzi tyle zdan na temat awaryjnosci roznych samochod, jak mnie to a4 to porzadny niemiecki samochod bez jakis znaczacych wad produkcyjnych jak kupisz zadbany egzemplarz to nie bedzie sie psul, w kwesti ewentualnych napraw do moim zdaniem duzo bardziej dostalbys po dupie od renowki czy alfy mimo ze bylyby zapewne mlodsze

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 17 październik 2007 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

Mój typ na dziś

Honda Prelude
[http://www.allegro.pl/item253444017_honda_prelude_2_0_16v_zyleta_.html]

Zmieniony przez - BiG BoSs w dniu 2007-10-17 16:27:59

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co wybrać?, Pomóżcie

Strony: 1 2

Warto przeczytać: auto do 20 tys. | toyota corolla 92-97 warto ?? | tym razem do mnie | Samochod do 20 000 | Samochód do 20-23tyś | Prelude VS SX200 do 7 tyś | Autko do 10-12tys | corsa B = peugeot 106 II = fiesta | e46 320d | trzeszczą szyby | Auto do 17 tysięcy | bmw e28 524 td | Auto za ok. 6 tys.euro czyli 20 tys.zl | wybór samochodu, wasze opinie | CNG | LPG,wygoda,niezawodnosc,wyglad - do 5 tyś | najlepszy film | mod | weight watchers mobile | pępku | fiesta latina | octavia rs | 100 faceta | vegas | smocze kule | dojtzale chetne na seks z mlodszym | imperium dzwieku | hattrick | umk | lizanie odbytu | sex z córką | piekne kobiety | gorace laski | życie studenta | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.