FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 972 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Co wybrać ? ;-) 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Uniwersytet Szczeciński 
Akademia Rolnicza - Poznań 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Co wybrać ? ;-)"   

nayyne
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 17:51    | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jaką uczelnię wybrać ?
Dostałem się w Szczecinie na ekonomie (specjalizacja- transport) jest to 3-letni licencjat a podobno mgr sie konczy w Pozku.
Próbuje jeszcze na AR na ekonomie (specjalizacja - ekonomika gosp. żywnosciowej) - wynik będzie 20 września.
I mam duży problem. Nie wiem jaki wybór będzie lepszy.
nie chcę sugerować odpowiedzi.. ale sprawdzałem w rankingach
US jest 53 , AR 30... jednak jak mówię ludziom o Aerce to się krzywią coś w tym musi być.
Nie wiem co tu począć.. mam nadzieje że pomożecie mi podjąć decyzję.
walnijcie jakieś małe uzasadnienie

Jestem Zajebisty I Nic Co Zajebiste Nie Jest Mi Obce =]

Skarbowy
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 17:59      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie różnica w nazwie. Dla kogoś lepiej brzmi skończyłem Uniwersytet gdzieś tam niż Akademię Rolniczą gdzieś tam. Tyle. Większość osób nie docenia tego, że AR-y to nie są szkoły dla leni. Trzeba się naprawde natyrać, żeby pozaliczac przedmioty.

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

hallucyon
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 18:24      [zgłoszenie naruszenia]

Zgadzam się ze Skarbowym. Uważa się powszechnie, że AR są niepoważnymi uczelniami kształcącymi... chłopów. Nawet najlepsza tego typu uczelnia w Polsce, warszawska SGGW nosi same "wdzięczne" nazwy: Szkoła Główna Wywożenia Gówna czy Szkoła Główna Gwiezdnych Wojen, co o czymś świadczy. Jedyni, którzy wyłamują się spośród tego schematu postrzegania AR to absolwenci kierunków weterynaria i leśnictwo.

nayyne
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

wszyscy mi wkręcają ze na tej AeRce to będą same dziwaki , rolnicy , małysze z wąsami i tacy tam
sam nie wiem co o tym myśleć...
żeby się nie okazało że po 2 miesiącach powiem "****a co ja tu robie wśród tych ludzi" , bo wiadomo że ludzie z roku też są ważni

Jestem Zajebisty I Nic Co Zajebiste Nie Jest Mi Obce =]

Mula_21
 Wysłana - 14 wrzesień 2006 14:35       [zgłoszenie naruszenia]

Racja skonczyć Uniwersytet to lepiej brzmi i rzeczywiście AR-y sa niedocenianei wyśmiewane strasznie A ekonomia to porzadny kierunek-ja bym jednak wolała ten uniwersytet jakieś wieksze wrazenie robi...

Mula_21

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Co wybrać ? ;-)

Warto przeczytać: Z czego zwolniona jest nowo powstała firma ? | Szybkie pytanie-karany członek rodziny a aplikacja | Nowe przestępstwo wkrótce w kodeksie karnym | Darmowe konto w banku | kurator sadowy. | płatność przy odbiorze | kraddziez? | straż gminna i mandat | Wykaz kont | Leasing operacyjny czy finansowy | Pobicie, groźby | Wypadek w drodze z pracy do domu. | Odwolanie od przyjetego mandatu | list zwykły nie doszedł - co dalej | Wyrok w zawieszeniu za pobicie z "Tulipankiem" | alimenty podczas studiów zaocznych | preeminent | playman | koszulki | książkiewicz | książkiewicz weronika | ultraviolet man paco rabanne | fryzur | fryzura | jabłczyńska | made in poland | rapidsharede | modele | sportowcy | hiszpania | mapa europy | Batman | wso | A?yczenia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.