FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 2961 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
Co ze mnie za ch這p (a mo瞠 baba):-( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co ze mnie za ch這p (a mo瞠 baba):-("   

Okrutnicze
 Wys豉na - 18 pa寮ziernik 2010 18:43        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

Witam.Pisze ca趾iem powa積ie.Moja sytuacja wygl康a tak.Mam 20 lat.Chodzi貫m do szko造 鈔edniej gdzie 豉dnej dziewczyny trzeba by這 ze 鈍ieczk szuka.Teraz chodz na polibud na kierunek na kt鏎ym te dziewczyn ze 鈍ieczk szuka.Og鏊nie relacje damsko m瘰kie wygl康aj marnie.Ci篹ko mi si prze豉ma do rozm闚 z dziewczynami kt鏎e mi si wizualnie podobaj mam wra瞠nie ,瞠 jak si tam zbior w 4-5 to mnie zadziobi albo nagle si taka my郵 pojawia ,瞠 mi powie ,瞠 brzydal ze mnie itp.
Nie wiem co z tym zrobi ch這p 20 lat a si bab boi kurna
tak sobie my郵 ,瞠 mo瞠 to przez to ,瞠 strasznie ma這 przebywa貫m w towarzystwie dziewczyn.Mam te taki lekki tr康zik tzn wywali mi tam z 3-4 krostki (kiedy w liceum mia貫m bardzo mocny) pod鈍iadomie te przychodz mi takie my郵i typu panienka sobie pomy郵i ale on ma ryj zesypany itp.Jak sobie radzili軼ie z takimi problemami (bo mo瞠 takich nie mieli軼ie)Nie wiem jak sobie samo ocen podnie嗆. W og鏊e przez te moje jazdy to wszystko szlak trafia

Andromedaa
 Wys豉na - 18 pa寮ziernik 2010 18:46      [zg這szenie naruszenia]

Nie masz wprawy i tyle
Zacznij wychodzi ze znajomymi na jakie imprezy, spotkania.
Znajomych chyba masz
Zacznij 獞iczy gadk z kobitkami, bo 篡cie ucieka

Ekspert -

Przemol942
 Wys豉na - 18 pa寮ziernik 2010 18:47     
 Usuni皻a przez Andromedaa za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zg這szenie naruszenia]

wooyek
 Wys豉na - 18 pa寮ziernik 2010 18:49      [zg這szenie naruszenia]

a czego oczekujesz od user闚?? Mog Ci napisa, 瞠by si nie przejmowa, ogarn掖 i wyszed do ludzi, dzwoni do kole瘸nek (ka盥y ma jakie) i si z nimi spotyka na pocz徠ku, by si oswoi. Moge powiedzie, 瞠 par krost na twarzy to nie problem, 瞠 s tacy, co maja gorzej a rvchaj, ale czy to co da??

Czy posty obcych os鏏 co Ci dadz?? Czy musisz si dowarto軼iowywa?? Czy b璠ziesz si do nich stosowa?? Czy marudzi, 瞠 nie dasz rady tak??

Jak sam siebie zaakceptujesz, to i inni Ci zaakceptuj.

...smoke weed everyday %-)
green side of the force

Przemol942
 Wys豉na - 18 pa寮ziernik 2010 18:56      [zg這szenie naruszenia]

Rozpjerdalaj mnie tacy ludzie. 20 lat ma a taka pisda. Nikt Ci tu nie pomoze! Jedyne co Ci mozemy doradzic to cwiczyc,trening czyni mistrza. Zwiekszaj kontakty z dziewczynami,zacznij spedza wiecej czasu ze zwyk造mi kolezankami ktore traktujesz na luzie.Oswojisz si troche. Przejmujesz sie kilkoma syfkami?a myslisz ze te suki to wszystkie takie idealne? Luzu troche autorze,a teraz wypijerdalaj wyrywac svki i dawaj soga.

Okrutnicze
 Wys豉na - 18 pa寮ziernik 2010 19:00      [zg這szenie naruszenia]

W sumie to racje macie 豉pcie po sogu

herbu3
 Wys豉na - 18 pa寮ziernik 2010 19:10      [zg這szenie naruszenia]

poka foto to Ci powiem czy jeste 豉dny ch這paczek

G闚no jeste nie Siara! Ja Siar znam!

Specjalista -

Pater92
 Wys豉na - 18 pa寮ziernik 2010 19:14      [zg這szenie naruszenia]

j/ przemol

MarvBoy
 Wys豉na - 18 pa寮ziernik 2010 19:14      [zg這szenie naruszenia]

ja bym sie tak nie spina i zaczyna od np poszerzenia opcji znajomych. Potem stworzy bym sobie kilka sytuacji, w kt雡ch nie b璠e musia sie specjalnie wysila nad poznaniem dziewczyny, zapisa do jakiego ku趾a fotograficznego, turystycznego jakiegokolwiek, kt鏎ych pe軟o na ka盥ej uczelni a potem bym powiedzia tam jakiejs dziewczynie cze嗆.
Poudziela sie w samorz康zie, w jakich organizacjach w kt鏎ych hipisi 豉膨 po mie軼ie i zbieraj podpisy, poszed na jaki kurs weekendowy np malarstwo, jezyk, komputer cokolwiek miejsca i wystuajce gdzie s dziewczyny, gdzie masz pretekst do zagadania, gdzie masz o czym gada. Nawet przeszed do empika gdzie pe軟o lasek na pod這dze siedzi miedzy regalami i pyta si czy dobra ksi捫ka. Kurde rwanie jest za***iste zaczyna mi tego brakowa

Ekspert -

Lepton
 Wys豉na - 18 pa寮ziernik 2010 20:01      [zg這szenie naruszenia]

Rada dla autora i innych!

Mi這嗆 jest gr hazardow, nim wi璚ej postawisz uczu i zaanga穎wania na kobiet tym silniejszy b鏊 w wypadku przegranej, lub wi瘯sze szcz瘰cie w wypadku wygranej. Wszystko zale篡 od twojego zak豉du.

SS stawiaj psie grosze dlatego s twardzi, romantycy natomiast wszystko i przegrywaj cz瘰to wszystko, potem zjawiaj si na inso i p豉cz.

Zmieniony przez - Lepton w dniu 2010-10-18 20:01:21

Jestem kuzynem leptona!

Okrutnicze
 Wys豉na - 18 pa寮ziernik 2010 20:11      [zg這szenie naruszenia]

Dobra dzi瘯i.Postaram si wdr捫a te wasze rady.Kumpel gdzie idzie na jak捷 imprez zabior si z nim

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

Co ze mnie za ch這p (a mo瞠 baba):-(

Strony: 1 2 3

Warto przeczyta: Uparty jak... facet | Moja 穎na boi si straci dziewictwo | Co zrobi, gdy zdradzi ci dziewczyna? | Sesyjny spampost singli vol. 24 by Lu%-) | Kocham j bardzo - jak przekona? | sam nie wiem | Faceci i ich kumple, przyjaciele, znajomi... | Dziwny problem - prosze o opinie | Czy mo積a oszale z mi這軼i? | Czy mo積a by spe軟ionym w zwi您ku bez seksu? | Bra si za to czy si nie bra...? | problem twki we mnie ? | Walentynki ! | Zakochany w dziewczynie | wielkanocny temat - gdzie s jaja? | Dlaczego m篹czy幡i zdradzaj?? | muzyka do biegania | deuzy | sentymentalny | zaprojektuj swoje buty | zniewalajaca | seks w aucie | ranking seriali | VALERIE | anna mucha playboy | jak poradzic | polska niemcy | zbyt d逝gi | du瘸 r騜nica wieku | adhd | wtrysk | pwsz | jak usunac konto | jaki dramat ibsena czyta joanna podborska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.