FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1044 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Co ze szwem w dłoni? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co ze szwem w dłoni?"   

Dreando
 Wysłana - 14 kwiecień 2008 07:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam! 2 lata temu miałem wypadek, w wyniku którego "odarłem" sobie dwa palce ze skóry aż do kości, wraz z elementami kości palca środkowego. Wówczas to lekarz założył mi na dwa małe paluszki, aż 25 szwów , a pielęgniarka krzywo zabandażowała (dzięki czemu mam teraz krzywy palec). Zrażony tym poszedłem na zdjęcie szwów już do prywatnego chirurga, jednakże wczesniejszy lekarz popelil tyle błędów, że podczas rekonwalescencji mój palec "pochłonął" niektóre szwy. No nic, za błędy się płaci (tylko czemu ja?) przy zdejmowaniu szwów troche pobolało i gitara. Miesiąc potem dojrzałem pod moją nową skórą od palca coś niebieskiego...

I teraz tak. Jestem pewien, że mam w sobie od dwóch ponad lat jeden (więcej? chyba nie) nierozpuszczalny szew. Do tej pory nic się nie działo. Co może stać się w przyszłości? Nie spowoduje to żadnych nieprzyjemności?

Wtedy nie zdecydowałem się na usunięcie, bo byłem młody, zfrustrowany tą sytuacją i miałem dosyć bólu.

"Takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy..."

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 10:21      [zgłoszenie naruszenia]

jezeli przez tyle czasu szew nie przeszkadzal ci w funkcjonowaniu, nic nie nie uwieralo pod skora itd to nic ci raczej nie bedzie. Mozna sie tego chirurgicznie pozbyc. Mozesz takze pozwac lekarza/pielegniarke do sadu i dostaniesz odszkodowanie ktore ewentualnie mozesz przeznaczyc na ww zabieg.

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

Znawca -

Dreando
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

odszkodowanie, ale to od PZU dostałem już. A ten lekarz i pielęgniarka to nawet nie wiem jak sie nazywają, to było na spontana. ewentualnych papierków też już nie mam

"Takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy..."

buee
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 14:19      [zgłoszenie naruszenia]

chyba chodzi o odszkodowanie za błąd lekarza oraz pielęgniarki

Zmieniony przez - buee w dniu 2008-04-15 14:20:22

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 15 kwiecień 2008 15:32       [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie za blad w sztuce lekarskiej

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Co ze szwem w dłoni?

Warto przeczytać: Izotek | Staphylococcus saprophyticus w nasieniu | wągry na nosie | konchoplastyka nosa. | Kontuzja - palec!! | Domowe sposoby na katar | Depresja | Badania zatoki laryngolog | Dziwne zawiasy | Przyjaciolka prosi o pomoc (watroba) | PRYSZCZ w ustach | znowu jestem chory ?? Potrzebne porady goździkowej <yes> | gulka na nosie | Problem z włosami | Przewlekłe zapalenie uszu - powrót choroby | Problem z penisem | demotuw | demoty mety | sim city | mass effect | Grawitacja | marchewa | frodo2885 | httpwwwyoutubecomwatchv=zWyWPlUznzA | cejrowski | kazdego doslownie na skinienie palca i przyrzekaja | miłość | focus II | spam miłość | heisen | electric retard | katarzyna śmiechowicz | netmins | halówki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.