FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 29056 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Co zrobić żeby do mnie wróciła..?;( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co zrobić żeby do mnie wróciła..?;("   

staLOVER
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

Prosze pomozcie..
Jutro mam sie z nia spotkac i co zrobic?
Dawac jej do zrozumienia ze mi zalezy czy bardziej obojetnie sie zachowywac?
Probowac ja np. pocalowac, przytulic..?

VooDooMan
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

staLOVER
eee to lipa ja z dolnoslaskiego. Właśnie znam taka sama akcje jak ty z tym ze ja jestem obserwatorem :] nawet nie wiesz jakie to z mojej strony wyglada na zalosne:]
Kolezanka latała za gosciem typ ja olewał ;D postanowila dac sobie spokoj wlasnie po okolo 3/4mc i wrocic do bylego, a ze byly ma ja w dupie to sie dziewczyna przymulila:D
Myslalem ze to ty jestes tym kolesiem któremu nagle sie odwrocilo i zachcialo tej drugiej na ktora wczesniej nie patrzył;]

Z mojej obserwacji ta własnie moja znajoma oddałaby wszystko (chyba) aby ten chlopak nagle jakims cudem zainteresował sie nia;D

Wiec staraj sie.
powodzenia

Znawca -

ewab
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

no tak...syndrom "psa ogrodnika"

zastanów się chłopaku czego tak na prawdę chcesz...tej dziewczyny czy uspokoić własną dumę....

coś mi się wydaje, że raczej to drugie...wiec raczej sobie odpuść!

Bóg dał - Bóg wziął...a kto daje i odbiera...!

skafi
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

staLOVER
Sptkaj sie z nia pogadaj na luzie, nie wspominaj o tym ze ci zalezy, wypij piwo moze dwa i pojdz do domu

[http://www.insomnia.pl/temat167510-strona1/] skafi
[http://www.sfd.pl/temat191848/] Ride by skafi
TOTUS TUUS
[*][*][*]

Znawca -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

j/ewab
nie zależy Ci na niej, tylko Twoje męskie ego cierpi z tego powodu, że ona "ma czelność" bujać się z innym, a nie czekać na Ciebie wiernie jak pies
traktujesz ją jak przedmiot, coś swojego, do czego Ty rościsz sobie prawa, a inni nie mają żadnych - tyle
odpuść, bo dziewczyna znów się wczuje, a Ty ją olejesz

zielony

Ekspert -

mmaassoonn
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm pocałować przytulić? to zależy, jak się dziewczyna będzie zachowywać, jaki będzie jej stosunek do ciebie. Bo zaczniesz być natarczywy i wszystko spieprzysz.

Zmieniony przez - mmaassoonn w dniu 2007-04-01 22:31:33

staLOVER
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

Ja teraz wiem ze chce z nia byc.. jestem pewien..
I wiem ze jak sie uda to bedzie juz ok..

Tylko powiedzcie co zrobic zeby udalo mi sie ja zdobyc..

marcin-ek
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz , że NIE

Specjalista -

VidaL
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

Życie składa się z okazji. Okazji, które potrafimy wykorzystać i wykorzystujemy, jak i tych, które przelatują nam koło nosa. Tej szansy nie wykorzystałeś. Mówi się trudno. Co chcesz zrobić? Panna kocha jakiegoś innego typa, mimo tego, że coś im się tam nie układa. Nie ma takiej siły na świecie, nie istnieją takie zachowania, które sprawią, że nagle panna zapomni o nim i będzie chciała z Tobą być. Może to się kiedyś rozwinąć, powiedzmy ze względu na to, co było kiedyś, ale na pewno nie nastąpi to po jednym spotkaniu.

Nie wyznawaj uczuć, wielkich miłości i nie wiadomo czego. To nic nie da, a najwyżej sobie pomyśli, że przecież swoją szansę miałeś. Jak dla mnie, to po prostu musisz zachowywać się normalnie. Bez ostrego podrywania, ale też bez przyjaźni. Traktuj ją jak każdą kobietę, którą byś podrywał. Może coś z tego będzie, a może nie.

Wyznawanie uczuć, próby przytulania lub całowania są zbyt nachalne.

Ekspert -

skafi
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 22:56      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnym może być kac następnego dnia po ostrym chlaniu.
Nie wiadomo czy ci się szybko nie odwidzi jeśli się zejdziesz z nią i twoja pewność szlag trafi.

[http://www.insomnia.pl/temat167510-strona1/] skafi
[http://www.sfd.pl/temat191848/] Ride by skafi
TOTUS TUUS
[*][*][*]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co zrobić żeby do mnie wróciła..?;(

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Warto przeczytać: bez tematu | Jak zwykle... | Nieosiągalna miłość (?) | podryw = the game? | Pomocy, Sytuacja bez wyjścia:( | będe tak długo szukał problemu aż go znajde | Co mam zrobic? | koleżanka co robic ?? | Jak powiedzieć pannie, żeby nie robiła sobie nadziei? | co w wale-w-tyłki %-) | wiek ! | obrazanie | Oco tu chodzi? | Nietypowy przypadek... | Randka w ciemno | co o tym myśleć? ... | afryzmy sentensie | radwanska | utworzył się we wczesnych latach 90 w compton, biednym przedmieściu los jeszcze ladowarke dorzucampokrowiec taki na zameczek no i kabel usb | chamskie antysemickie vol 14 | malczan | V-mann | V mann | monety zza ucha | floss | Kluska | hydrobiologia | płodne | smile mdma opis tabletki | KRISWELL 15 tracks 16mins VIDEO MiX FIDGET Electro Attack 720HD | KRISWELL 15 tracks 16mins VIDEO MiX FIDGET Electro Attack 720HD | krzy5iekk | pierś | słaba erekcja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.