FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 29090 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Co zrobić żeby do mnie wróciła..?;( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co zrobić żeby do mnie wróciła..?;("   

kemesO
Analityk
 Wysłana - 12 kwiecień 2007 09:59      [zgłoszenie naruszenia]

Czy ona moze to robic tylko po to zeby mi pokazac co ona przezywala?? Bo nigdy nie powiedziała mi zebym *******lał

wkręcasz sobie, że ulala
one praktycznie nigdy tak nie mówią, czaisz dopiero w odpowiedniej chwili Ci powiedzą, że "uczucie we mnie się wypaliło, zostańmy przyjaciółmi"

zielony

Ekspert -

staLOVER
 Wysłana - 30 kwiecień 2007 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

Koniec i chvj!! Kurva... :/

RzEzNiKoZ
 Wysłana - 1 maj 2007 11:34      [zgłoszenie naruszenia]

Oj autorze autorze...myslales ze co?? masz szanse jeszcze??
Miala na Ciebie czekac az sobie inne poruchasz i do niej laskawie przyjdziesz?

mmaassoonn
 Wysłana - 1 maj 2007 11:37      [zgłoszenie naruszenia]

Masz kurva za swoje !

NiePytaj
 Wysłana - 1 maj 2007 13:29      [zgłoszenie naruszenia]

ahahahah
i dobrze ci*****ku !

Sila plynie z krwia duma razem z nia.

mmaassoonn
 Wysłana - 1 maj 2007 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - mmaassoonn w dniu 2007-05-01 13:30:31

kulka_87
 Wysłana - 1 maj 2007 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

echhhhhhhhh. Trudno Ci będzie. Jak ona chciała to Ty nie, a teraz jest odwrotnie. Nawet nie wiesz czy ona teraz chce się odegrać na Tobie czy naprawdę zależy jej na innym. Latała za Tobą, latałą, Ty ją olewałeś to teraaz ona olała Ciebie

girl23
 Wysłana - 3 czerwiec 2007 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

Hej Jestem dziewczyna która byla w podobnej sytuacji jak ta Kasia. Tez chodzilam za nim, zrobilabym dla niego prawie wszystko, tylko ze miedzy nami zaczelo sie juz dziac i pewnego dnia powiedzial to koniec (nie mylcie tego z natrestwem ). On w koncu znalazl inna dziewczyne i mnie olewal po calosci. W koncu dalam sobie spokoj (nie przestalam go jednak kochac), nie okazywalam tego ze cos do niego czuje, czulam sie okropnie, przeplakalam kazda noc. Wiem ze to glupie ale minelo sporo czasu i nadal go kocham ( jeden raz kochalam i to wlasnie jego, nie moge o nim zapomniec mimo tego ze mnie zranil a probowalam wiele razy) Dzis nie przyznalabym si eod razu ze go kocham (nie jest juz dawno z tamta, teraz ma inne) Jesli ta Kasia czuje to samo, to jej wspolczuje ale jezeli Tobie tak naprawde na niej zalezy (nie mieszaj tego z duma meska , jesli tak naprawde) to staraj sie o nia bo moze ona na to liczy ale boi sie kolejnego zranienia z twojej strony. Musisz odbudowac jej zaufanie a z tego co widze to ona cos czuje. Moze to glupie ze to pisze, ale wiem co ja czuje. Ale zrob to tylko wtedy jesli naprawde chcesz z nia byc jesli nie - daj jej spokoj na zawsze!

VidaL
 Wysłana - 3 czerwiec 2007 15:25      [zgłoszenie naruszenia]

Zmieniony przez - VidaL w dniu 2007-06-03 15:31:52

Ekspert -

VooDooMan
 Wysłana - 3 czerwiec 2007 15:33      [zgłoszenie naruszenia]

podlaczam sie do prosby vidala

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co zrobić żeby do mnie wróciła..?;(

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Warto przeczytać: oczekiwania po pierwszej randce/spotkaniu | Co mam zrobić? | dziewczyna ... | Pomocy pilne pytanie | Singlowy spampost vol. 22 by VidaL %-) | Czy podczas zakochania człowiek chudnie? | małżeństwo czy kocia łapa? | Problem sercowy - trudno go opisać w jednym zdaniu | Partner od tańców. | Miłość a Wiara... | Dziewczyna woli coś innego ode mnie...? | co ze mna jest? | Jak porzucić kobietę. Artykuł | Program TV - kobiety "z ciężką ręką" w stosunku do swoich partnerów. | yhhh.... co o tym sadzicie?? | Poderwać dziewczyne, lecz jest maly problem. | zywa łokurva | za co cenimy | maseczka na twarz dla mężczyzny | yossarian | demotywatory | demotuw | demoty mety | sim city | mass effect | Grawitacja | marchewa | frodo2885 | httpwwwyoutubecomwatchv=zWyWPlUznzA | cejrowski | kazdego doslownie na skinienie palca i przyrzekaja | miłość | focus II | spam miłość | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.