FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 24671 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Co zrobić żeby do mnie wróciła..?;( 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Co zrobić żeby do mnie wróciła..?;("   

staLOVER
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 20:33       

Przeniesiona przez Methos z działu 'SEKS'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam..
Sprawa wygląda tak, że dziewczyna sie we mnie zakochała.. Wiedzilem o tym i wszyscy wokół tez, bo bardzo sie o mnie starała.. Latała tak za mną ze 3 miechy.. Spotykaliśmy sie czesto.. Czasem bylo "miło", ale ja spotykałem sie wtedy rowniez z inną.. i olewałem ta pierwszą.. Płakała przeze mnie, ale nie mowila o tym.
W koncu nadszedl czas ze dziewczynie znudzilo sie to jak ją ciagle zwodzilem i raniłem.. Dała sobie spokoj.

i ja wtedy uswiadomilem sobie jak bardzo mi na niej zalezy..
Chciałęm z nia byc.. a ona powiedziala mi ze spotyka sie z kims innym..
Byla z nim przez jakis czas ale juz nie są razem.. a ona mowi ze jej na nim zalezy.
Co zrobic zeby wrocila do mnie? Bo z tamtym juz nie bedzie..
Pomóżcie;(

siersciuk
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

ale zaraz kogoś objadą

.

staLOVER
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

Prosze o powazne wypowiedzi..

kle0_
Cycata %)
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

jak w filmie

kon jaki jest, kazdy widzi %-)
"Nieważne, co mam w sercu- ważne, co mam w dupie" - Kapitan Bomba

Ekspert -

danro
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 20:41      [zgłoszenie naruszenia]

nic nie możesz zrobić. miałeś swoją szansę. zmarnowałeś ją. po co więc zawracać sobie tym gitarę? zorientowałeś się, że ci na niej zależy w momencie, kiedy uświadomiłeś sobie, że już za tobą nie lata. ja bym raczej dał sobie spokój. ale możesz próbować ją "nawrócić". twój wybór.

Superbia In Proelia

--Siwy--
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 20:44      [zgłoszenie naruszenia]

Po*** ją.

maffefka
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 20:44      [zgłoszenie naruszenia]

wrocila do mnie eh.. w sumie to nie byla z Toba ale no mniejsza... nie lapie juz za slowka.

nie znam do konca calej sprawy... i tego jak mocno cos miala do Ciebie i jak "wiele" bylo miedzy wami. jesli czujesz ze ona nadal ma "cos" do Ciebie(dowiedz sie,moze od znajomych) to MASZ szanse mysle ze moze byc tak iz ona sie boi kolejnego zranienia i kolejnych olewek z Twojej strony.

jeszcze jedno... nie lataj za nia... tzn nie pokazuj ze Ci taaaaaaak baaaaaaardzo mocno zalezy ale daj jej do zrozumienia ze jest dla Ciebie bardzo wazna(heh nie wiem jak to zrobisz,lepiej ja znasz) oraz ze nigdy nie chciales sie bawic jej uczuciami...

pozdrowki

[http://www.insomnia.pl/ADRIANA_LIMA_cz%2E_II-t572429.html]
[http://www.insomnia.pl/CASSIE_nowa_gwiazdka_r_n_b-t196031.html]
[http://www.insomnia.pl/_inne_oblicze_znanych_i_lubianych_cz%2EII-t572184-s6699.html#eot]

martiniast
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

Tak na starcie to glupi jestes. Wracajac do tematu: jak dla mnie to... praktycznie nic nie musisz robic :) Jezeli latala 3miesiace, ty ja olewales, to znaczy ze jestes s****ielem i ona takich lubi. Ladnie przepros, wznow kontakt, czyt. przez pare dni z nia NORMALNIE rozmawiaj jak z kolezanka a potem woda: zapros ja raz na ruski rok na spacer/kino/cokolwiek, gdzie mozesz ja dotknac, uscisnac, przelizac, odwdzieczy sie tym samym i film

login66
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 20:57      [zgłoszenie naruszenia]

To co odeszło to przeszłość licz sie z tym to nie odkrycie...

VooDooMan
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

a jak sie ta dziewczyna nazywa? i skad jestescie? bo znam własnie taka sytuacje jak opisujesz i mam zaaaaaaa***iscie wrazenie ze to właśnie o tą dziewczyne chodzi^^ Mozesz napisać same inicjaly jesli sie nie wstydzisz :F Jesli faktycznie to ty to myśle ze moge ci pomoc na gg^^

Jesli to nie ty to hmm ;D napisze w dalszych postach:)

Znawca -

Lunar
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

Autorze - jesteś jak BABA lol, żałosne. Latasz za panną dopiero wtedy, kiedy nie jest tobą zainteresowana. Toż to taktyka na baby, a nie na chłopa lol

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Co zrobić żeby do mnie wróciła..?;(

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Warto przeczytać: Milosc na odleglosc / weekendy? | Dwa problemy.. trudna decyzja | Półmetek | Przyjaźń a potem Big Love... | Jaki % kobiet według was jest biseksualna? | glupi blad czy da sie to naprawic? | Przez chrobe moge stracić kogos kogo kocham!!!!! | POMOCY (RANDKA NA DYSKOTECE)!! | O co chodzi? | Co kupić ukochanej na urodziny :) | Czuje się jak śmieć. | Czemu sie nie odzywa?? | Czy Miłość naprawde istnieje? | między młotem a kowadłem - co by tu zrobic? | problem z poznawaniem chłopaków | xxzzzzz Ksiądz o kobietach i mężczyznach zzzzxx | Jak wybieramy | dodawanie zdjęć | dwa fronty | trzyma penisa | ali | damski punkt g | kobieta z dzieckiem | jabłońska | cebulak | mondeo | tablet 2w1 | grazyna wolszczak ckm | kiedy wybuchnie 3 wojna | silnik elektryczny 3 v | wymiana rozrządu | power rack | margaret zdjęcia | street food | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.