FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9489 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Co zrobić żeby zapomnieć i normalnie żyć?? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Co zrobić żeby zapomnieć i normalnie żyć??"   

nitro8
 Wysłana - 17 lipiec 2008 20:07        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Byłem z nią 1,5 roku na początku było za***i...e przez pierwsze 4 miesiące. Później zaczęły być problemy z tym że chciała częsciej wychodzić do lokali, a ja akurat miałem problem z kasą. Miała taką wesołą koleżankę z którą wszędzie wychodziła - na początku wydawało mi się że to normalna koleżanka:). Jednak ona miała wielu facetów, na samym początku znajomości z nazwijmy byłą Beatą, jej koleżanka Monika mnie podrywała pod stołem "smyrała" nogą. Jednak byłem twardy, wolałem Beatę. Wybór wydawał mi się być odpowiedni. Po 3-4 miesiącach cudownej znajomości zaczeła się dziwnie zachowywać typu: głupie jazdy o byle co, fochy, wychodzenie z koleżanką na imprezy na których jak sie okazywało byli koledzy. Sam przychodząc po nią musiałem oglądać ich gęby. Oczywiście były to niewinne spotkania z Moniką. Jednak po jednym z takich wyjść zaczęła zachowywać sie dziwnie. No i wiedziałem co się święci - Była z innym. Jeszcze spotykała sie ze mną po kryjomu w tajemnicy przed nim, a ja Frajer myślałem że mnie kocha.

Była z innym, akurat wyjechałem za granicę na miesiąc, było mi cholernie ciężko bez niej, żeby nie praca to bym zwariował. Zaczęła dzwonić, przepraszać. Po powrocie z Niemiec spotkałem sie z nią no i oczywiście okazałem sie miekką fają....Byłem z nią....

Później to już kłotnie były prawie non stop bo nei mogłem znieśc zdrady---moja krolewna spala z nim. No i zacząłem sie odgrywać na niej. Później zaczęło być już lepiej - powoli wybaczyłem.

Wtedy zaczynało sie coś psuć - były pretensje o wszystko. O to np. że nie pracuje (więc poszedłem do pracy), później jak miałem wolne bo pracowałem na ochronie, a tam wolnego miałem bardzo mało. Planowałem coś w tyg. bo np raz na 5 dni maiłem wolne pracowałem po 14 godzin. Ona w ostatniej chwili mówiła mi że umawia sei z byłym - przyjacielem (nazwijmy go Marek). Wtedy byłem już wściekły, no i szły niemiłe słowa.

Sielanka ta że tak powiem, trwała dość długo kłociliśmy, zrywalismy ze sobą, wracaliśmy do siebie.

W między czasie spotykała sei z takim kolegą nazwijmy go Michał.

Oczywiście wtedy pełniłem rolę przyjaciela-poźniej znów byłem z nią.

Teraz spotyka sie z nazwijmy go Rafałem - bardzo czesto jak tylko ona ma wolne. To przyjezdza po nią swoim Passatem i bujają sie po miescie. Twierdzi że to tylko kolega - mówi też od 1, 5 miesiąca że nie wie czego chce. Że musi sie zastanowić....itp:Pwtedy to juz wyczułem że to koniec. Teraz jest u byłego Marka.

A teraz najważniejsze: jak mam sie z niej wyleczyć???już pare razy prubowałem, to jest jak uzależnienie. Przeczytalem już troche tematów, a jednak szukam pomocy. Czy jest tu ktoś kkto mi coś doradzi - poza tym że napisze że jestem "Miekką fają" hhehe

Co ciebie nie zabije to ciebie wzmocni!!

bitch_plz
 Wysłana - 17 lipiec 2008 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - nupel w dniu 2008-07-17 20:15:29

nikt nigdy nie zabroni nam jarania, a na pewno nie wy obludnicy, zaklamani alkoholicy prosto z kaplicy !

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 17 lipiec 2008 20:12      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co widze to nigdy z nią niebyłeś.
A poza tym jestes dupa nie facet. Tak dać się ruchać jakieś puszczalskiej pannie...

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

nitro8
 Wysłana - 17 lipiec 2008 20:15      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co widze to nigdy z nią niebyłeś.
A poza tym jestes dupa nie facet. Tak dać się ruchać jakieś puszczalskiej pannie...

Tyle to i ja teraz wiem.........

INSOMNIA

Czyyyyli:
Olej sukę i zajmij się własnymi problemami, bo pewnie parę spraw przez nią za***ałeś.

Skarbowy

No to w tango: chlać ile wlezie i dymać co popadnie

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Znawca -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 17 lipiec 2008 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

najlepsza metoda by zapomniec o bylej to znlesc inna <yes> znajdz jakas stara milosc czy jakas kumple ktora wiesz ze leciala na ciebie keidys jakis flircik czy cos nie musisz sie wiazac poprostu poflirtuj z innymio i przejdzie dojdzie do cibei ze z innymi tez idzie gadac sa fajne ( lepsze) od twojej i zapomnisz spokojnie
pozatym sam staraj sie nei myslec oniej

Zmieniony przez - nupel w dniu 2008-07-17 20:17:39

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

nitro8
 Wysłana - 17 lipiec 2008 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

Czyyyyli:
Olej sukę i zajmij się własnymi problemami, bo pewnie parę spraw przez nią za***ałeś.

Niestety tak, czas który z nia spędzałem było to kilka razy w tyg. teraz mniej znajomych:(

Kilimagaro
 Wysłana - 17 lipiec 2008 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

1) to jakaś kurefka stary!
2) jesteś miekką faja
3) pij ile wlezie i zarywaj dupeczki

nitro8
 Wysłana - 17 lipiec 2008 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

najlepsza metoda by zapomniec o bylej to znlesc inna <yes> znajdz jakas stara milosc czy jakas kumple ktora wiesz ze leciala na ciebie keidys jakis flircik czy cos nie musisz sie wiazac poprostu poflirtuj z innymio i przejdzie dojdzie do cibei ze z innymi tez idzie gadac sa fajne ( lepsze) od twojej i zapomnisz spokojnie
pozatym sam staraj sie nei myslec oniej

Panowie tylko że jest jeden problem....mam poważne blokady przed kobietam...

nitro8
 Wysłana - 17 lipiec 2008 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

Troche już przez nią piłem...ale stwierdziłem że nie warto. Trochę ćwiczę ostatnio skońćzyłem cykl na stacku kreatynowym.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Co zrobić żeby zapomnieć i normalnie żyć??

Strony: 1 2 3 4 5