FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1750 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Co zrobic? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Co zrobic?"   

Misiek61
 Wysłana - 12 luty 2008 11:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

czesc, ostatnio spotkalem sie z kolezanka, znamy sie od kilku lat, nie utrzymywalismy kontaktu, ale dzieki pewnemu portalowi ze znajomymi( nie bede tu reklamy strzelal)i odswiezylismy stary kontakt, ona wolna, ja wolny, mowie co mi szkodzi moze cos przybajeruje. Spotkalismy sie, porozmawialismy i w ogole....porozmawialem z nia na temat czy ona chce byc z kims, dlaczego jest sama etc. Odpowiedziala ze ona teraz chce byc wolna, chce poszalec, dobrze jej byc samej. i tu moje pytanie, czy mam dalej do niej krecic? sam juz nie wiem co zrobic, tak mysle zeby ja zaprosic do kina w czwartek.

frapper
 Wysłana - 12 luty 2008 12:06      [zgłoszenie naruszenia]

Wez ja do kina :) Sam musisz ocenic czy warto walczyc :)) Ja zawalczylem w podobnej sytuacji i nie zaluje. Tylko nie zapomnij o jakims kwiatku - niby nie lubia a ciesza sie jak dzieci :P Tylko nie rob z walentynek jakiegos swieta, ot po prostu dzien z zabarwieniem ;)

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 12 luty 2008 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

Olej kwiatek... nie rób z mordy dupy i szopki, dziewczyna może sie speszyć.

Odpowiedziala ze ona teraz chce byc wolna, chce poszalec, dobrze jej byc samej

Tak tak, ale jakby ktoś się ją zainteresował i poderwał to by nie była sama, takie pier.dolenie nastolatki...

Zabierz ją do kina

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 12 luty 2008 12:09      [zgłoszenie naruszenia]

a iskry leciały?
podobasz się jej?
było miło sympatycznie jak sie spotkaliście czy tylko koleżesko?

Ekspert -

ann89
 Wysłana - 12 luty 2008 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

moze tak powiedziała bo sie jej nie podobasz ;P

kino - ok, kwiatek - nie

VidaL
 Wysłana - 12 luty 2008 13:03      [zgłoszenie naruszenia]

Albo faktycznie chce się wyszaleć i ani myśli o związkach, albo po prostu tak powiedziała, bo jeszcze nie spotkała jakiegoś fajnego gościa z którym mogłaby być.

Chcesz możesz coś spróbować, aczkolwiek nie zdziw się jeśli nic z tego nie wyjdzie

Ekspert -

Sm3agol
 Wysłana - 12 luty 2008 13:06      [zgłoszenie naruszenia]

Nawet jak by ci nic nie wyszło, to sie z nią wyszalej, kilka razy

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 12 luty 2008 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

Spotkaj się i wyczuj grunt..
Weź do kina tak jak sam zaplanowałeś, następnie na jakąś herbatkę i na spokojnie porozmawiaj.
Jak jesteś bacznym obserwatorem to po 1-2 spotkaniach do jakiś tam wniosków dojdziesz i będziesz wiedział co dalej z tym wszystkim zrobić .
Nie wiele masz do stracenia wiec próbuj.

Jeśli jej się spodobasz to gadanie o życiu w samotności szybko jej przeminie ..

.

Ekspert -

VooDooMan
 Wysłana - 12 luty 2008 13:20      [zgłoszenie naruszenia]

pewnie chodzi o nasza-klasa

Znawca -

lesereq
 Wysłana - 12 luty 2008 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

VooDooMan, poważnie?

PolijSter
 Wysłana - 12 luty 2008 14:00      [zgłoszenie naruszenia]

wyszalej sie znia, pomysl o tym zeby stwozyc bliskie wiezi, razem imprezka, razem to tamto, razem sex, przynajmniej poszalejecie we 2kie.
ja tej tej naszej - klasie to chyba bym musial klase zmienic same paszczurki('');

Zmieniony przez - PolijSter w dniu 2008-02-12 14:01:13

uga buga, koko - dżambo

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Co zrobic?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Dosc dziwna sprawa | Odległość, czy miłość może wygrać z nią???:( | Jak to jest...? | Co myśli kobieta, interpretacja | prezent na 18-tke | Jak postapic ? | zdrada czy nie | dziwna sytuacja | Co się stało, co mam zrobić?? | chlopcy wyjasnijcie co ON chce ..... | bo zdziewczynami nigdy nie wiadomo... | jak to możliwe? czyli sposób na podryw xD | Trudności z dziewczynami | na powaznie | Pomozcie | co mam zrobić? odpuscic sobie czy nie.. | klus stańska | Pazdan | durex classic | cipke | termos | pepe | grecja | m jak miłość 1054 | pluto20 | studniów | wikingowie | motyw śmierci w literaturze i malarstwie | kto to jest feszysta | wyznania prostytutki | PROBLEM Z KOLANEM | skibińska | sklep dopalacze | mocarz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.