FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 986 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Computer service @ home 
[powiadom znajomego]    
Autor "Computer service @ home"   

TOMoz
 Wysłana - 4 kwiecień 2008 23:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Zastanawiam sie czy takie cos by wypalilo.
Jako ze jestem biedny studenciak, a jesli chodzi o kompy to potrafie prawie wszystko, wiem też ze oddanie kompa do serwisu = brak kompa conajmniej tydzien w domu, wiec wpadlem na pewien pomysl.

Jezdzilbym po ludziach ktorym spieprzyly sie kompy, naprawiajac je na miejscu.

Jak myslicie, wypalilo by takie cos?

Zmieniony przez - TOMoz w dniu 2008-04-04 23:07:19

d(^^)b

diablo_bi
 Wysłana - 4 kwiecień 2008 23:22      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm dla osob starszych co wysylają maila etc pewnie tak. Teraz oprócz mojej mamy to wiekszosc formata sama robi A jak sprzet sie rozwali to przewaznie i tak ktos kompa nie ma jakis czas i oddaje na gwarancje

Don't drive faster than your guardian angel can fly

TOMoz
 Wysłana - 4 kwiecień 2008 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

Chodzi mi glownie wlasnie o wymiane sprzetu na miejscu, a dziadkow ktore wysylaja maila traktowanie jako mily bonus:)

A tym co sie popieprzylo, to gwarancje przewaznie juz dawno przedawnione;p

Zmieniony przez - TOMoz w dniu 2008-04-04 23:24:07

d(^^)b

diablo_bi
 Wysłana - 5 kwiecień 2008 15:28      [zgłoszenie naruszenia]

Warto probowac, jak jestes dobry to szybko będą Ciebie polecac. Kazdy woli dac zdolnemu chlopakowi i placic mniej niz do serwisu i 3 x tyle. Ja kolezance naprawialem kompa czysto za free a w ciagu tyg od niej 3 kompy mi przyszly za $$

Don't drive faster than your guardian angel can fly

obz
 Wysłana - 6 kwiecień 2008 12:44       [zgłoszenie naruszenia]

niedawno koło mojego bloku stał cinquecento z napisem "pogotowie komputerowe" i kolesie akurat wchodzili do klatki komuś naprawiać kompa
więc może to wcale nie taki głupi pomysł ;]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Computer service @ home

Warto przeczytać: Praktyki - szanse studenta | [CV] oczekiwania / zainteresowanmia | PRACA W DOMU! ZARABIAJ poważne pieniądze- ocb? | przedstawiciel handlowy | Autobus | Oferta Pracy | mcdonalds | praca za granica szukam | Commercial Union | kierowca | robota i pasja ... | Panele podłogowe | zajecie wynagrodzenia | sprzedawca w cropp | umowa o prace i zlecenie | Dochodowa praca w domu przy marketingu sieciowym !!! | poradnia zdrowia pschicznego | z ukrycia | xantia | odwołanie od reklamacji | trzecia wojna światowa | darmowe kamery | BMI | nagość a dzieci | andrzeju wchodzisz | shineonyou | prawo opieki nad dzieckiem | miss mokrego potkoszulka | tia carrere playboy | ksiazki multimedialne | ayahuasca | krowa parowki | za głęboko | miecio99 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.