FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 823 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Copywriting 
[powiadom znajomego]    
Autor "Copywriting"   

anastazyty
 Wysłana - 6 maj 2009 14:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, zajmujemy się realizacją usług z zakresu szeroko rozumianego copywritingu. Wypełniamy serwisy treścią, przygotowujemy treści mailingów, slogany, artykuły tematyczne, propozycje nazw jak również treści do tzw. "precli". Gwarancja unikalności, sensu merytorycznego, poprawności gramatycznej oraz ortograficznej. Na wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do współpracy.

Marta Michałek
[www.sofista.pl]
kontakt@sofista.pl
GG: 9475673

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
Al. Jerozolimskie 53 lok. 1a
00-697 Warszawa
NIP 524 249 5143

rybson985
 Wysłana - 6 maj 2009 18:34      [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - rybson985 w dniu 2009-05-06 18:50:15

PUSH THE BUTTON

lucyfer210
 Wysłana - 6 maj 2009 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

.

akysz
 Wysłana - 10 maj 2009 14:44       [zgłoszenie naruszenia]

"Gwarancja unikalności"
w sensie, że moja nazwa (czy cokolwiek) będzie znikała?
ja pjerdole, nie mogę: "jeden kraj, jeden język, a ja ich tak ****a nie rozumiem"

unikatowości
kolego mistrzu
brr

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Copywriting

Warto przeczytać: Sprzedam Nokię 3330 | Chcę kupić ksero! | GF 6800LE 12P 6V +OC // EPOX 9nda3J | Kupie zegary do Hondy cb750 93r seven fifty | Aparat Cyfrowy Yakumo Mega-Image 410 | Samsung 250GB SATAII 8MB CACHE 7200 NOWY | Kupię Bundych | Samsung x640 | Sprzedam motorolle | VENICE 3000+/MICROSTAR SLI DIAMOND/PROLINK 6600GT/ Sprzedam / | Kupię podręcznik operon | Kupię simsona schwalbe | Nowe Kurtki za 1/4 CENY SKLEPOWEJ!!! TANIO!!!!!! | Siemens CX65 do opylenia | Zakupie Car Audio | Wyprzedasz sprzetu na silownie ok Warszawy | natalia siwiec ckm | szpadyzor | biseksualny | taksówkarz | zmarszczka | peep show | nerwica | ten pierwszy jest userem | userem | banqueta | laski w dżisach | lob | kształt ptaszka | zdradę | yohimbine hcl 2,5 | pożądanie | próba gwałtu | namiezanie numeru | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.