FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5615 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Coraz krocej... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Coraz krocej..."   

VLAD.IV
 Wysłana - 9 kwiecień 2006 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

haudouken - moze dlatego, ze nie mialem nigdy takiego problemu... wiec nie bardzo potrafie postawic sie w pozycji autora

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Rastamaran
 Wysłana - 21 kwiecień 2006 23:31      [zgłoszenie naruszenia]

halo witaj ja mialem kiedys podobny problem.. pierwszy raz trwal 40 minut ale nie skonczylem... a to ile trwa seks zalezy tylko i wylacznie od twojej psychiki:) nie nalezy myslec o orgazmie ani niczym takim... skup sie na tym aby to dziewczynie bylo dobrze... jezeli uwazasz ze to niewiele to mozesz sobie zwalic na godzine przed sexem <potem dokladnie wyczysc!:P> i potem mozesz miec pewnosc ze bedziesz bogiem sexu.. jednakze ciezko jest sie podniecic... mi wystarcza chwilka masturbacji ze strony dziewczyny lub oral i juz jest zabawa:) tak wiec skupic sie trzeba na partnerce i wtedy seks jest za***isty..:) albo mozesz tez z 5 kilelonow wy***ac przed.. efekt podobny - znieczulenie :p pozdro dla Ciebie i powodzenia. aha i powiem Ci od siebie jeszcze ze ja no w drode doszedlem w 5 minut tylko dlatego ze caly dzien dziewczyna mnie dotykala w kroku.. im dluzej jest sie podnieconym tym krotszy seks...a jak od razu sie wezmiesz do roboty to zapewniam Cie ze pobaiwsz sie dluuugo... ja w poniedzialek odkrylem istote calego problemu i bawilem sie 3 godziny a dzisiaj cyzli w piatek dwie godzinki :) z przerwami na odsapniecie bo mecze sie niesamowicie hehe <poce>:P aha i u mnie jest cos takiego dziwnego ze podatny jestem na przyjemnosc do pewnego czasu.. po przekroczeniu tejze bariery jestem niezniszczalny i bawie sie ile tylko mam sił :) jest to okolo 20-25 minut i potem juz mozna leciec z koxem :) to z mojego doswiadczenia tak wiec pozdro i powodzenia :D

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 22 kwiecień 2006 07:29      [zgłoszenie naruszenia]

"ja w poniedzialek odkrylem istote calego problemu i bawilem sie 3 godziny "

znaczy sie zwaliles przed...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Rastamaran
 Wysłana - 22 kwiecień 2006 12:48      [zgłoszenie naruszenia]

no co ty nie walilem. wczoraj tez nie walilem i ponad dwie godziny sie bawiłem :) po prostu nie skupiam sie na sobie tylko na dziewczynie i tyle. poza tym trenuje od dlugiego czasu miesien PC i to mi zauwazalnie pomoglo. pozdro :)

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 22 kwiecień 2006 22:18       [zgłoszenie naruszenia]

"po prostu nie skupiam sie na sobie tylko na dziewczynie i tyle."

meczysz sie dla Niej...co za poswiecenie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia