FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3675 razy ¬


ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

 
ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Corza bliższe porozumienie MIĘDZYGALAKTYCZNE... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Corza bliższe porozumienie MIĘDZYGALAKTYCZNE..."   
 
Optymist
 Wysłana - 26 lipiec 2010 13:16       
 
Przeniesiona przez Don quixet z działu 'Tajemnice Nauki'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

To co widzimy wokół, to jeszcze nie RZECZYWISTOŚĆ !!!

Codzienne życie postrzegane przez nasze 5 zmysłów nie jest rzeczywistością.

Fizyka kwantowa pokazała, że przestrzeń i czas to iluzja postrzegania.

Dlatego nasze ciała nie mogą być prawdziwe jeśli zajmują przestrzeń.

W 1909 roku na uniwersytecie w Manchesterze Ernest Rutherford przeprowadził doświadczenie ukazujące wnętrze atomu. Naukowcy byli zszokowani tym, że atom jest niemal w całości pustą przestrzenią.

Powstało pytanie: Jak ten pusty atom tworzy materialny świat dookoła nas.

Pusta materia stanowiąca podstawowy budulec widzialnej egzystencji jest budowana i modelowana poprzez intencje.

To oznacza, że świadomość kształtuje naszą rzeczywistość.

Zrozumiałe, iż dla większości wydaje się to trudne do zaakceptowania.

We współczesnych czasach jesteśmy od dziecka uczeni jak myśleć racjonalnie i intencjonalnie.

Nasza prawdziwa świadomość nie znajduje się w głowie ani w naszych ciałach.

Ale iluzja naszych indywidualnych ciał i ciągła dezinformacja o naszym prawdziwym pochodzeniu stworzyła koncept, że wszyscy myślimy niezależnie.

Dzięki temu nieporozumieniu, wydaje się niemożliwe udowodnić naukowo: telepatii, sprzężenia umysłów, medium i innych fenomenów polegających na przesyłaniu informacji bez fizycznej komunikacji.
Ale, być może, ostatnie odkrycia naukowe przybliżą tę chwilę, kiedy i te zjawiska będą badane naukowo.
Zmieniony przez - Optymist w dniu 2010-07-26 15:20:38
______________________________
 
Nic nie jest takie, jak nam się wydaje.
Krzysztof

 
Optymist
 Wysłana - 26 lipiec 2010 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

Jezus powiedział do Apostołów: W domu Ojca jest mieszkań wiele., idę przygotować wam miejsce...

Tych wiele mieszkań, to być może właśnie światy równoległe, pełne przeróżnych cywilizacji i zaskakujących swą budową, nieznanych nam form życia..

EKSPANSJA WSZECHŚWIATA

Tu znajduje się 6 najczęściej zadawanych pytań (FAQs):

(1) Gdzie znajduje się środek Wszechświata?

Nie ma czegoś takiego jak środek Wszechświata, ponieważ Wszechświat nie ma brzegu.
W skończonym Wszechświecie przestrzeń jest zakrzywiona i gdybyś mógł podróżować miliardy lat świetlnych w linii prostej, to w końcu powróciłbyś w to samo miejsce z którego rozpocząłeś podróż. Istnieje także możliwość że Wszechświat jest nieskończony.
W obu przypadkach grupy galaktyk całkowicie wypełniają Wszechświat i poruszają się we wszystkich kierunkach.

(2) W jakim miejscu Wszechświata nastąpił Wielki Wybuch?

Istnieje wśród ludzi powszechne założenie, że Wielki Wybuch był eksplozją, która nastąpiła w pustej przestrzeni i że eksplozja rozszerzyła się w pustej przestrzeni.
Takie myślenie jest błędne.
Przestrzeń i czas zostały stworzone w Wielkim Wybuchu.
Na początku powstania Wszechświata przestrzeń była całkowicie wypełniona materią. Materia była początkowo bardzo gorąca i gęsta, rozszerzając się ulegała ochłodzeniu, aby w końcu utworzyć gwiazdy i galaktyki, które widzimy dzisiaj we Wszechświecie.

Chociaż przestrzeń mogła być skoncentrowana w pojedynczym punkcie podczas Wielkiego Wybuchu, to jest jednakowo prawdopodobne że przestrzeń była wtedy nieskończona.
W przypadku obu scenariuszy przestrzeń była całkowicie wypełniona materią, która zaczęła się rozszerzać.
Nie ma środka ekspansji, Wszechświat rozszerza się po prostu we wszystkich punktach.Obserwatorzy w różnych galaktykach widzą większość innych galaktyk we Wszechświecie uciekających od nich.

Na pytanie "Gdzie wydarzył się Wielki Wybuch?" można odpowiedzieć, że nastąpił wszędzie we Wszechświecie.

(3) Czy Ziemia rozszerza się wraz z Wszechświatem?

Ziemia, Układ Słoneczny, ani też Droga Mleczna nie rozszerzają się. Te obiekty zostały utworzone pod wpływem grawitacji i przestały się oddalać od siebie. Grawitacja utrzymuje także razem galaktyki w grupach i gromadach. Jedynie gromady i grupy galaktyk rozchodzą się we Wszechświecie we wszystkich kierunkach.

(4) Co istnieje na zewnątrz Wszechświata?

Przestrzeń została stworzona w Wielkim Wybuchu. Nasz Wszechświat nie ma brzegu ani granic - nie ma czegoś takiego jak "zewnątrz" Wszechświata (zobacz pytanie 1). Możliwe także jest, że nasz Wszechświat jest częścią nieskończoności Wszechświatów(zobacz pytanie 5), ale te Wszechświaty niekoniecznie potrzebują "przestrzeni" w której musiałyby istnieć.

(5) Co istniało przed Wielkim Wybuchem?

Czas został stworzony w Wielkim Wybuchu- nie wiemy czy istniał przed Wielkim Wybuchem. Z tego powodu ciężko jest na to pytanie odpowiedzieć. Niektóre teorie sugerują, że nasz Wszechświat jest częścią nieskończoności Wszechświatów (zwaną "multi światem" (multiverse)), które stale są stwarzane. Jest to możliwe, ale niezwykle trudne do udowodnienia.

(6) Jeśli Wszechświat ma 15 miliardów lat, to jak możliwe jest aby galaktyki odbyły podróż większą niż 15 miliardów lat świetlnych?

Jest możliwe, że nasz Wszechświat jest nieskończony i wypełniony materią od Wielkiego Wybuchu (zobacz pytanie nr 2). Istnieje także dobry dowód na to, że wczesny Wszechświat mógł się rozszerzać szybciej niż prędkość światła. Możliwe jest powiększanie przestrzeni w taki sposób, że chociaż cząstki nie podróżują szybko, to przestrzeń pomiędzy cząstkami wzrasta ogromnie.
Zmieniony przez - Optymist w dniu 2010-07-26 15:38:46
_______________________________
 
Nic nie jest takie, jak nam się wydaje.
Krzysztof

 
Optymist
 Wysłana - 26 lipiec 2010 15:52      [zgłoszenie naruszenia]

O ile istnieją Wszechświaty równoległe, są tutaj :

NA POCZĄTKU PAN BÓG STWORZYŁ NIEBO I ZIEMIĘ,

A ZIEMIA BYŁA PUSTKOWIEM;

CIEMNOŚĆ BYŁA NAD OTCHŁANIĄ,

DUCH BOŻY UNOSIŁ SIĘ NAD WODAMI.

I RZEKŁ BÓG: NIECH SIĘ STANIE ŚWIATŁOŚĆ...
Zmieniony przez - Optymist w dniu 2010-07-26 15:53:37
_______________________________
 
Nic nie jest takie, jak nam się wydaje.
Krzysztof

 
Optymist
 Wysłana - 26 lipiec 2010 16:11      [zgłoszenie naruszenia]

NA SKRÓTY

Naukowo udowodniono, że wszystkie gatunki rozwijają się w bardziej złożone istoty. Pamięć gatunkowa wszystkich istot pozwala nowo narodzonym istotom automatycznie znać szczegółowe nawyki, których matka nie musi ich uczyć. Tak więc ta wiedza pozwala gatunkom rozwijać się w bardziej złożone istoty. Lyall Watson stwierdził, ż e japońscy naukowcy zaobserwowali 'efekt setnej małpy' w 1952 r. Odkryli, że nowe umiejętności nabyte przez pewien procent małp stają się naturalną umiejętnością gatunku. To kolejne świadectwo kolektywnej świadomości pośród gatunków. Wszystko ma naturalne wibracje: od atomów po krańce wszechświata. Aby zobaczyć powiązania między Ziemią a naszymi ciałami, przyjrzyj się centrom harmonijnym- lepiej znanym jako czakry. Podobnie jak punkty harmoniczne strun gitary, są to miejsca, w których skupiają się nasze wibracje. W filozofiach wschodnich, owe siedem czakr używa się do przywracania równowagi w ciałach fizycznym i duchowym. Nasza Ziemia także posiada 7 czakr położonych w równych odległościach od siebie. Na każdym kontynencie jest jedno takie centrum. Czakra Podstawy znajduje się w Mount Shasta w Kalifornii, Czakra seksu jest na Wyspie Słońca na jeziorze Titicaca w Ameryce Południowej. Czakra splotu solarnego, znajduje się w Uluru-Katatjuta, w Australii. Czakra Serca w Glastonbury-Shaftesbury w Anglii, Czakra Gardła w egipskiej Gizie, tam gdzie piramidy, Czakra 3 oka jest w Kuh-e Malek Siah w Iranie, A czakra Korony na górze Kailash w Tybecie. Od strony naukowej można to wyjaśnić tym, że w jądrze Ziemi jest skrystalizowane stopione żelazo, które rezonuje z częstotliwością około 7 Hz. Wszędzie na Ziemi istnieją energetyczne wiry, przez które emitowana jest energia elektromagnetyczna. Jest też kilka wirów wzdłuż równika, gdzie zdarzają się dziwne anomalie, jak awarie radia, czy błędy kompasów, a także zniknięcia statków i samolotów. Mogliście słyszeć o niektórych. Tak więc nieuchwytna część naszego istnienia - emocje, są częścią prawdziwej rzeczywistości wyższej świadomości.


Zmieniony przez - Optymist w dniu 2010-07-26 16:24:09
_______________________________
 
Nic nie jest takie, jak nam się wydaje.
Krzysztof

 
awake
 Wysłana - 26 lipiec 2010 17:25      [zgłoszenie naruszenia]

A jak była Pangea to te czakry gdzie byly? Zanim kontynenty sie rozdzielily?
_______________________________
 
"It's only after you've lost everything that you're free to do anything"

 
Optymist
 Wysłana - 26 lipiec 2010 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

Pangea, pierwotny superkontynent istniejący dwukrotnie w dziejach Ziemi (tzw. Pangea I oraz Pangea II), złożony ze wszystkich znanych obecnie kontynentów.

Pangea I uformowała się pod koniec prekambru (w górnym proterozoiku), ale już w kambrze rozpadła się na kilka bloków kontynentalnych, a największym z nich była Gondwana, która obejmowała: Antarktydę, Australię, Afrykę, Amerykę Południową oraz część dzisiejszej Azji (obszary Arabii, Indii, Tybetu, części Chin).

Pangea II powstała z końcem permu i rozciągała się od bieguna północnego po biegun południowy. Otoczona była wielkim oceanem (tzw. Paleopacyfik), natomiast w pobliżu równika znajdował się duży, rozciągnięty równoleżnikowo Ocean Tetydy, który dzielił ją na część północną - Laurazję oraz część południową - Gondwanę. Rozpad Pangei II nastąpił w triasie.
Czas pomiędzy Pangeą I a Pangeą II to okres brzemienny w którem swój zaczątek wspomnianie czakry mieć mogą..

Wybacz, że mówię Tobie o oczywistościach, ale nie wszyscy mogą widzieć, czym owa Pangea była, a to już krok o posądzenia nas, że nam Obu "odbiło".!Zmieniony przez - Optymist w dniu 2010-07-26 17:41:14

Zmieniony przez - Optymist w dniu 2010-07-26 17:41:51
_______________________________
 
Nic nie jest takie, jak nam się wydaje.
Krzysztof

 
Optymist
 Wysłana - 26 lipiec 2010 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

Sam temat podróży w czasie można byłoby potraktować jak SF gdyby nie "Podróżujący w czasie".
Wszystko zaczęło się 2 listopada 2000 r. gdy na pewnym amerykańskim forum zaczęły pojawiać się dziwne wiadomości od nieznajomego o pseudonimie "TimeTravel_0", który później przedstawił się jako John Titor.
John Titor utrzymywał, że urodził się w 1998 roku i przybywa jako 38 latek wehikułem czasu z 2036 r. aby wypełnić zleconą mu misję. Jego misja polegała na odzyskaniu komputera IBM-5100 niezbędnego do rozwiązania problemu wynikłego w 2036 roku.Gdy John wykonał swój główny cel postanowił zostać na jakiś czas w roku 2000 i opowiedzieć internautom o swoich doświadczeniach z przyszłości. Było to jego osobiste przedsięwzięcie,na które poświęcił trochę czasu, a ponieważ przekazał Nam wstrząsający obraz swojej rzeczywistości ,tak więc mógł mieć na celu przestrogę dla Nas wszystkich.

Zbieg zdarzeń na Świecie przedstawiony przez Titora od 2000 roku do 2036 wyglądał następująco:
W 2012 miało zajść wydarzenie podobne do biblijnego przejścia Mojżesza przez Morze Czerwone.
Czyli chodzi tu o coś porównywalnego do samego rozstąpienia się morza. Niestety nie zostało to sprecyzowane.

Po roku 2012 Chiny zażądały przyłączenia się do nich Japonii ,Korei, Tajwanu i Australii, nie obyło się bez użycia siły. Australia jako jedyna odparła aneksję.

W 2015 roku Wybuchła Trzecia Wojna Światowa rozpoczęta przez Rosję.
Rosja zbombardowała osłabione wojną miasta USA, zaatakowane zostały również miasta Chin i Europy . Jak można się było domyślić w wojny wprowadzono broń nuklearną, chemiczną i biologiczną.

Nastał Pokój.

Wojna uśmierciła 3 miliardy ludzi i dotknęła równo wszystkie państwa.
Promieniowanie i broń biologiczna skaziły środowisko naturalne na całym Globie dlatego też w 2036 roku głównym celem wszystkich jest walka z brakiem wody pitnej i brakiem pożywienia.
W każdej rodzinie były straty w bliskich dlatego też ludzie w 2036 roku oswoili się ze śmiercią, stali się bardziej nieczuli i obojętni.

_______________________________
 
Nic nie jest takie, jak nam się wydaje.
Krzysztof

 
Optymist
 Wysłana - 26 lipiec 2010 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

Czy jest możliwe, aby człowiek rozpłynął się w powietrzu na oczach świadków? Zanim zaprzeczysz, zapoznaj się z historią Davida Langa.
Było jasne, słoneczne popołudnie 23 września 1880 roku na farmie Davida Langa, kilka kilometrów od Gallatin w Tennessee.

Los umiejscowił miejsce tej akcji w całkiem przyjemnej okolicy. Dom Langa zbudowany był z cegieł i porośnięty ze wszystkich stron winoroślą. Wokół rozciągało się 40-hektarowe, wyskubane przez bydło pastwisko, wysuszone przez wciąż trwające gorące lato.

Tego feralnego popołudnia dwoje dzieci Langa, ośmioletni George i jedenastoletnia Sarah, bawiło się nowym drewnianym wózkiem z konikami, zabawką, którą ojciec przywiózł im rano z Nashville. W momencie, gdy rodzice wyszli przed dom, bawiły się na frontowym podwórku.

Pani Lang powiedziała do męża: Wróć szybko,Dave. Chcę, abyś mnie zawiózł do miasta, zanim zamkną sklepy. Pan Lang był już przy płocie na drodze prowadzącej na pastwisko-chciał rzucić okiem na czórkę swoich koni, z których był dumny. Zatrzymał się, aby zerknąć na ręczny zegarek, po czym powiedział: Będę za kilka minut.
Ale David Lang nigdy już nie wrócił-od spotkania z przeznaczeniem dzieliło go zaledwie 30 sekund, czymkolwiek ono było!

Dzieci zauważyły podjeżdżający pod dom wóz i zaprzestały zabawy, aby móc lepiej mu się przyjrzeć. Poznały bryczkę sędziego Pecka, który zawsze miał dla nich jakieś prezenty. Pani Lang i David także poznali sędziego, pomachali mu więc.

David Lang zrobił nie więcej, niż kilkanaście kroków, gdy nagle... zniknął na oczach wszystkich obecnych. Pani Lang krzyknęła. Dzieci oniemiały. Odruchowo wszyscy pobiegli w stronę miejsca, w którym jeszcze kilka minut temu stał David. Nie było po nim śladu. Nie było żadnego drzewa, krzewu ani wzniesienia, które przesłaniałoby widok. Pani Lang zaczęła histeryzować i w spazmach została odprowadzona do domu. Zaalarmowano sąsiadów, bijąc w ogromny dzwon ustawiony na dziedzińcu. Przeczesano cały teren metr po metrze. Bez skutku. Davida Langa nigdy nie odnaleziono.

Władze przez wiele tygodni musiały utrzymywać ciekawskich z dala od farmy. Pani Lang z powodu szoku była przykuta do łóżka. Cała służba-z wyjątkiem starego kucharza Sukie-odeszła.

W kwietniu 1881 roku zdarzyło się coś równie dziwnego. Przytrafiło się dzieciom Davida Langa.
W miejscu, w którym siedem miesięcy wcześniej straciły swego ojca, dzieciaki zauważyły krąg wypalonej słońcem trawy, o średnicy ok. 5 metrów. Tego wieczora, gdy stały obok owego miejsca, jedenastoletnia Sarah zawołała swego ojca; ku zdumieniu obojga rozległ się jego głos wołający o pomoc. Głos wołał i wołał... aż zamarł gdzieś w oddali. Na zawsze.

_______________________________
 
Nic nie jest takie, jak nam się wydaje.
Krzysztof

 
artogda
 Wysłana - 27 lipiec 2010 14:39      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo ciekawy temat. Bede sledzil go na biezaco.

 
Optymist
 Wysłana - 27 lipiec 2010 18:00      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki.. Czy podróże w czasie, w bliskiej Przyszłości staną się możliwe ?

Równoległe wszechświaty i inne wymiary

Colm Kelleher i George Knapp odnieśli się do kilku teorii naukowych, które rozwijały się w ciągu ostatnich lat i dotyczyły istnienia jednego lub kilku tzw. "paralelnych" wszechświatów. Przyjrzyjmy się pokrótce najważniejszym z nich, aby zobaczyć jak zaprezentowano je w książce.

Teoria wormholes

Najlepiej znana jest teoria zakładająca istnienie "dziur robaczych możliwych do pokonania" stworzona w 1985 roku przez amerykańskiego fizyka Kipa Thorne'a z Cal Tech, na prośbę jego przyjaciela Carla Sagana, który użył jej w słynnej powieści "Contact" ("Kontakt"). Opiera się ona na einsteinowskiej ogólnej teorii względności i jest rzeczywistą naukową spekulacją renomowanego fizyka. W kilku słowach, zakłada ona istnienie drogi wiodącej z jednej części wszechświata do drugiej (równoległej), poprzez "dziurę" w powłoce czasoprzestrzennej zwanej "wormhole" ("dziura robacza") i przechodzącej przez "hiperprzestrzeń" lub czterowymiarową przestrzeń w taki sposób, jak można zauważyć to na rysunkach z książki fizyka Michio Kaku pt. "Hyperspace" ("Hiperprzestrzeń")

Dziury robacze - wormhole

Wszystko to przypomina o trwających kontrowersjach dotyczących czarnych dziur. Najlepszy opis czarnej wirującej dziur w oparciu o równania Einsteina sporządził nowozelandzki matematyk, Roy Kerr. Znajduje się w nim jednak coś ciekawego, bowiem przewiduje on, że jeśli ktoś wpadłby w czarną dziurę, mógłby zostać wciągnięty w tunel (nazwany mostem Einsteina-Rosena) i "wypluty" przez "białą dziurę" w równoległym wszechświecie! Kerr twierdził, że obracająca się czarna dziura mogłaby zapaść się w tzw. "pierścień ognia". Co ciekawe, sonda kosmiczna wysłana bezpośrednio w kierunku czarnej dziury mogłaby nie zniknąć od razu w bezkresie, ale przeniknąć w nienaruszonym stanie na drugą część mostu - do równoległego wszechświata. Taka "dziura robacza" może łączyć ze sobą dwa równoległe wszechświaty, lub odległe miejsca jednego wszechświata.

TEORIA SUPERSTRUN

Edward Witten (ur. 26 sierpnia 1951 w Baltimore) - amerykański fizyk teoretyk i matematyk, jeden z najważniejszych badaczy teorii strun (M-teoria). Profesor Institute for Advanced Study.

Prace Wittena cec***e głębokie zrozumienie fizyki połączone z wybitną znajomością matematyki. Zajmował się głównie kwantową teorią pola, teorią strun oraz pokrewnymi obszarami topologii i geometrii. Do jego najważniejszych osiągnięć należą prace nad supersymetrią, wprowadzenie topologicznej kwantowej teorii pola oraz zaproponowanie uogólnionej teorii superstrun, M-teorii (1995).

Chociaż jest przede wszystkim fizykiem, jego prace miały wpływ także na rozwój współczesnej matematyki. W 1990 otrzymał medal Fieldsa - najbardziej prestiżowe odznaczenie przyznawane matematykom.
Jest to dosyć młoda teoria. Według niej wszechświat składa się z 11 wymiarów. Jednym z nich jest czas. Kolejne wymiary nazwano "branami" co jest skrótem od "membran"
Kolejne brany są bardzo blisko nas ale nie można ich dotknąć. Naukowcy będący popularyzatorami tej teorii mówią, że można zaobserwować manifestację owych bran gdy zadziała się na cząstki silnym polem magnetycznym.
Teoria superstrun tłumaczy istnienie "ciemnej energii" będącej jedną z największych zagadek współczesnej astronomii, a także pozwala na podróże w czasie. Niestety jak dotąd nie wiemy jakby to mogło wyglądać ale jeżeli teoria jest słuszna to prędzej czy później może się dowiemy jak.

Zmieniony przez - Optymist w dniu 2010-07-27 18:22:09

Zmieniony przez - Optymist w dniu 2010-07-27 19:03:50
_______________________________
 
Nic nie jest takie, jak nam się wydaje.
Krzysztof

 
Optymist
 Wysłana - 27 lipiec 2010 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko jest CZARNĄ CAŁOŚCIĄ

Trzecia część wykładu Nassima Harameina nosi tytuł "Wszystko jest Czarną "Całością". W tej części Nassim odsłania przed nami swe kolejne odkrycia z zakresu geometrii i fizyki. Okazuje się jednak, że wiedza, którą posiada doprowadza go do wniosków, które znacznie wykraczają poza to o czym mówił w pierwszej i drugiej części wykładu... Jakie to wnioski i czy są one zasadne? Dlaczego prowadzą nas one ku starożytnym budowlom, tradycjom i tajemnicom? Zapraszamy do obejrzenia filmu...
Zmieniony przez - Optymist w dniu 2010-07-27 19:19:13
_______________________________
 
Nic nie jest takie, jak nam się wydaje.
Krzysztof

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Corza bliższe porozumienie MIĘDZYGALAKTYCZNE...

Strony: 1 2 3 4
 
Warto przeczytać: Medycyna chińska | Dzieci z rancza umyslu | Plaskowyz Nazca | Goecja - czesc Lemegetonu w pdf''ie | Rozenkreuz | Całun Turyński | Liczba 23 | Templariusze i ich wierzenia | Stare jezyki + te "sztuczne" | Fotografia Kirlianowska + widzenie aury | Kilka słow o Kabale | Koralowy zamek na florydzie? | Varginha - kontakt z zielonymi | Dziwne zwierzatka | Trojkat Bermudzki | Święty Graal | Rozk ad normalny liczby sygna w o awarii docieraj cych do punkt w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz dzenia elektroniczne | beidziol | joanna krupa kulturystka | punkt g filmik | ibiza party | ma chłopaka | zxp1 | solariom | projektowaie korków piłkarskich | Fast Furious 6 | aaaaaaaaaaaaaaaaaa | _en_ | bia ko | Pan-Śmierć | Pan | Baron | Smierc | Pan Śmierć | Biznes

 
Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi


Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.
 
Powered by Pazdan ForKat 4.0