FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3832 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Cos w tym nie gra...? :/ 
[powiadom znajomego]    
Autor "Cos w tym nie gra...? :/"   

ekhm
 Wysłana - 7 październik 2006 21:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Ostatnio był tu jakiś temat o patologi w rodzinie ojciec alkoholik itp mam problem i to nieziemski jestem z dziewczyną juz jakies 2 lata kochamy się jest super tzn byloby super gdyby nie jej ojciec :/ nie pozwala nam sie spotykać...nie znam nawet powodu tzn domyslam sie, ze chodzi o to ze jestem od niej starszy o 2 lata (mam 19 lat) dziewczyna musi sie uczyc niedługo matura itp ale bez przesady ! To glupi powod...Ojciec robił dziewczynie ciagłe awantury, zakazywał sie jej ze mna spotykać. Oczywiście olała sprawe spotykaliśmy sie w miejscach gdzie nie spotkalibyśmy przypadkowo jej ojca heh poczatkowo to sie udawało potem przyłapywał nas ona znowu miala jazde, mi też przy okazji się obrywało próbowałem z nim pogadać dowiedzieć sie czemu jest przeciwko temu żebyśmy się spotykali a on na to : BO TAK !!! Zakazuje ci się z nią spotykać bo pożalujesz! No ja pier... Na początku były tylko grozby a potem wyżywal się na niej...nie raz ja udeżyl, potem powtarzało sie to częściej :[ groził jej, że jeśli nadal bedzie się ze mną spotykała to ją zabije...wkurzyłem się poszedłem do jej ojca i powiedziałem, że jeśli ma coś do mnie to niech mi napier...jeśli jest taki ważniak a nie swoja jedyna córke (w glowie sie to nie mieści) nie wiem co mam robić... kocham ją bardzo...chce z nią być...ale jeżeli ma stać się jej jakaś krzywda to wole sie rozstać niż patrzeć na to jak ona cierpi...Kocha mnie i nie chce slyszeć nawet o rozstaniu, twierdzi, że ojciec ma trudne chwile spowodowane jakimiś problemami w pracy i że to mu przejdzie...nie wiem co mam robić...jak myślicie czy powinienem dac za wygraną, czy walczyć co nie ma sensu?
Pozdrawiam :)

ekhm

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 7 październik 2006 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

Trudna sytuacja szczególnie,że dziewczyna jest jeszcze niepełnoletnia.
Chyba nic nie da sie zrobić, możecie się nadal spotykać w tajejmnicy, ale koljna wpadka może skończyć się jeszcze gorzej.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

kwiatula17
 Wysłana - 7 październik 2006 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

WALCZ WALCZ WALCZ. ZDECYDOWANIE jak będzie trzeba. pozdro

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 7 październik 2006 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

Latwo powiedzieć Walcz! Ale co on właściwie ma zrobic? Zawiadomić policję? Wątpię,żeby dziewczyna się uciesyła jak jej ojca do więzienia wezmą;/

Ekspert -

Bubelos
 Wysłana - 7 październik 2006 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

"wkurzyłem się poszedłem do jej ojca i powiedziałem, że jeśli ma coś do mnie to niech mi napier...jeśli jest taki ważniak a nie swoja jedyna córke (w glowie sie to nie mieści)"

Nie napisałeś jak na to zareagował.

bambochaaa

a moze on boi sie, o to ze moze zostac dziadkiem, bo coreczka ma juz troszke lat?

moze sam wpadl z jej matka w mlodym wieku, wie jakie trudne konsekwencje pociaga to za soba i boi sie, ze historia sie powtorzy?

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

kemesO
Analityk

odpuść sobie
będzie inna
z normalną rodziną

zielony

Ekspert -

ekhm
 Wysłana - 7 październik 2006 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

raczej opcji z policja nie ma...heh brat jego jest policjantem czy coś wiec się wywinie łatwo...zreszta Kamila ma tylko ojca...matka zmarła jak Kamcia miała 4 latka...:/

ekhm

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 7 październik 2006 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz on się boi o swoją jedyną córeczkę. Ale przemocy nic nie tłumaczy.
Kurcze no nie wiem, a nigdy na spokojnie nie rozmawialiscie?

Ekspert -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 7 październik 2006 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

bez sensu, ojciec się nie zmieni
po co on ma dostawać w******l i przy okazji ona
odpuść

zielony

Ekspert -

ekhm
 Wysłana - 7 październik 2006 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

rozmawialiśmy ale wtedy gdy nie byliśmy jeszcze razem...

ekhm

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Cos w tym nie gra...? :/

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8